Bölgesel İncelme Bel kemiklerinin yanındaki yağlar.

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Desalmado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
290
0
Bel kemiklerinin yanındaki yağlardan çoğu genç kız gibi bende müzdaribim düşük bel pantolon giymekten göbeğim olmadığı halde bu yağlar beni çok sinir ediyor.Bu yağlardan kurtulmamın bi yolu varmı yardımcı olursanız çok sevinicem :KK43: mafoldumbenmafoldumben

streç film sarmak nasıl fikir?

ben dün göbeğimi ve o bel yanındaki çıkıntıları sararak yattım. bence işe yarar canım. oraları egzersizle bölgesel olarak gidermek çok zor çünkü.hiçbişey yaramıyor oraya

Ben yaz tatilinin son günleri denemiştim yürüyüşe giderken belime sarmıştım gerçekten işe yaramıştı ama devam edemedim okul başlayınca...

duvara vur canım geçiyomuş bnde yeni başladm günde 40 kere falan yavaş yavaş vur

aslında mantıklı poşette olabilir streç filmde evde iş yaparken kullanırız okul açılana kadar.okuldan geldikten sonrada evde sararız sabah çıkartırız.

ben de okula giderken falan çıkarırım. içine de yağ karışımı sürenler var. ama ben dün extra gelle denedim streçlemeyi. göğüs altımdan kalçama kadar sardım.belim 67 ye kadar inmişti 70den. o bel kemiğinin yanındaki fazlalıklar da gider zamanla

ben de okula giderken falan çıkarırım. içine de yağ karışımı sürenler var. ama ben dün extra gelle denedim streçlemeyi. göğüs altımdan kalçama kadar sardım.belim 67 ye kadar inmişti 70den. o bel kemiğinin yanındaki fazlalıklar da gider zamanla

ya bu extra jel işe yarıyormu gerçekten bende almayı düşünüyorum.boshayallersmile

ben pek inanmıyorum aslında canım. geçen sonbaharda kullandığımda hiç etkisini görmemiştim.artmıştı biraz ondan sürdüm streçin içine..olurda yarar belki diye süprizzzzz
şimdi gene düm üst bacağmı , kalçamı belimi göbeğimi streçledim. öyle yatıcam ve yarın tatile gidicem

evet strec film cok ise ariyor ozellikle egzersiz yada yuruyus yaparken strec filmle sarin
ve akliniza geldikce kollarizi elma toplar gibi iyice yukari kaldirip gerdirin
hatta sag kolu kaldirip sol tarafa bukulerek gerdirin sonra sol kolu saga dogru gerdirin
ha birde disari cikarken bedeninize uygun bi korse giyin (gobeginizin uzerine kadar olanlardan) her korse sert olmuyo merak etmeyin rahatsiz etmez sadece dusuk bel giydiginiz icin kenarlarin tasmasini engelleyecek turden bi korse
bende hep dusuk bel giydigimden fena tasmisti bunlari yaparak incelttim belimi simdi yanlarin kemikleri geliyor elime:)

evet strec film cok ise ariyor ozellikle egzersiz yada yuruyus yaparken strec filmle sarin
ve akliniza geldikce kollarizi elma toplar gibi iyice yukari kaldirip gerdirin
hatta sag kolu kaldirip sol tarafa bukulerek gerdirin sonra sol kolu saga dogru gerdirin
ha birde disari cikarken bedeninize uygun bi korse giyin (gobeginizin uzerine kadar olanlardan) her korse sert olmuyo merak etmeyin rahatsiz etmez sadece dusuk bel giydiginiz icin kenarlarin tasmasini engelleyecek turden bi korse
bende hep dusuk bel giydigimden fena tasmisti bunlari yaparak incelttim belimi simdi yanlarin kemikleri geliyor elime:)

aa bak dediklerini yapıcam canım inşallah bizede faydası olur çok saol :) a.s. a.s. a.s.:enbuyukkk:

ben bu atrifi kullandım ve cok memnun kaldım. faeka inanmıyacaksnıs.
Dr.Ender Saraç’ın hazırladığı mucizevi yağ yakıcı tarif
Gerekli malzemeler:
-Yarım tatlı kaşığı saf zeytinyağı
-Yarım tatlı kaşığı susam yağı
-1 çay kaşığı kekik yağı
-8 damla portakal yağı
-Bir tutam biberiye
Yapılışı:Bütün malzemeleri karıştırdıktan sonra bölgesel yağlarınızın çok olduğu bölgelerinize bu karışımı sürün Streç film ile sardıktan sonra 20-25 dakika egzersiz yapın.Sonrasında yosun ve defne özlü sabun ile bu bölgelerinizi ham ipekten kese ile dairesel hareketlerle 5-10 dakika boyunca keseleyin.
ben tempolu yürüdüm. ve eve gelip fitnees yaptım ozellikle mekık. cookkkk faydasını gördüm.
unıv tatilde diye hemen basaldım rht rht 15 -20i.günde sizde görceksnınz.
yediklrinize dıkkat edin. aksam fasla yemeyin ve bol bol yesılccay (lımonlu içtim ben )ve su için.

merhaba bildiğim kadarıyla duvara vurmak kalçayı küçültmeye yarıyor beldeki yağlara çare değil.dimdik ayayta dur bacaklarını kapat ve bir sağa bir sola eğil sağda iki solda iki defa eğileceksin kolların düzdüz eğilirken elin dizlerine kadar inecek yağların sıkıştığını hissedersin zaten ben bunu hergece 100 hefa yapıyorum faydasınıda görüyorum geç eriyor ama değiyor hareketi bırakıyorum sonra çıktığı zaman tekrar yapıp eritiyorum :KK70: bi dene sende umarım faydasını görürsün çokta zor bi hareket değil...

X