Belki de yaşayabileceğim en ağır şeyleri yaşıyorum ben bu 2016'da

Once bi atan isini duzenini kur sonra soylersin annene ..yazik cok uzuldum erkek milleti iste sonra cok vah ederler ama is isten gecmis olur ..

Baban bunları yaparken seni düşündü mü, kardeşlerini anneni düşündü mü?
Annen kendi çektiği sıkıntıya çocuklarını dahil ederken seni veya kardeşlerini düşündü mü?

Annen aşkımlı bir mesaj gördü diyorsun ama ses etmemiş, senin burada yapabileceğin bir şey yok. Eğer kalır da maaşını tamamen eve verirsen senin bir geleceğinin olmayacağı gibi kardeşlerinin de olmayacak. Bu yüzden lütfen atan, kulaklarını tıka ve git. Burada tek kabahatli baban değil, annen de en az o kadar suçlu çünkü sen ne yapıyorsun Bey diyememiş. Kendileir ne kadar hayırlı ebeveyn olmuşlar ki senden bunu bekliyorlar. Git canım, kurtar kendini yoksa hayatın gitgide çekilmez bir hal alacak, yazık etme kendine.

22 haziranda tercihler başlıyor bayramdan sonra ya da bayram girmeden açıklanır sonuclar. 15 20 gun var nerden baksan.. nasıl gecer bilmiyorum tek bildigim o adam normal degil, yaptıklarını bile bile hala kendini hakli görüyor aklım almıyo benim almiyo...

dun dediğim akrabamiza yazmistim bugun gel kalalım demis bilmiyorum anlatsam her şey daha kötü olacak anlatmasam haksiz konumda ben olucam. anlat rahatla dio içimdeki ses cunku hicbiseyn duzelecegi yok nefret ettim bu" adam" dan

X