ben aldatılmaya mahkummuyum

alemci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
342
0
artık bende bıktım ne yapacagımı bilmiyorum eşimin beni sürekli boynuzlamasından bıktım bukadar çirkinmiyim ben kadınmı diilim nedir bendeki eksiklik geri zekalımıyım acaba ben bilmiyorum eşim dedigim kişi telefonda maynetde mesenede gerisini bilmem ya sürekli başka bayanlarla yazişiyor konuşuyor ben yokken mesenede kadınlarla artık benimle ogluyla ilgilenmiyor bile dışarı hep yanlız çıkıyor benimle çıkmak istemiyor ne yapacagım boşansam çocugum ne olacak 3 yaşında küçücük daha kıyamıyorum şaşkınım sinirliyim şu an ne yazdıımı bende bilmiyorum sadece yazmak istedim moralim çok bozuk ....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canim peki bu daha ne kadar devam edecek böyle?

Sen sustukca adam bunlari yapacak..

Sana bosan yada bosanma diyemem, ama evinizde huzur yok ise, bunu cocugunda cok cabuk anlayacaktir..

Eşiniz alışkanlık yapmış...
ılk öğrendiğinde tepkin nasıl oldu da ?bu adam bu kadar rahat davranabiliyor..
Yazışıyor,buluşuyormu?Hoş buluşsa da aldatılmış oluyorsun..Buluşamasa da..

bazen kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum tamamen benden kurtulsun diye çocuguma bakıyorum ogluma kıyamıyorum yanlışmı yapıyorum sizce.

Kendini onun için mi öldüreceksin?
Pc sini alsın,Gönder evden gitsin..

bende eşeklik biliyorum belki boşanmak çare evlendiimizden buyana zaman zaman böyle yakalıyorum ilk ögrendiimde yapmıyacam etmiycem dedi yeminler ama hala aynı delirecegim ogluma hissettirmiyorum fırtınalar içimde kopuyor.............

artık bende bıktım ne yapacagımı bilmiyorum eşimin beni sürekli boynuzlamasından bıktım bukadar çirkinmiyim ben kadınmı diilim nedir bendeki eksiklik geri zekalımıyım acaba ben bilmiyorum eşim dedigim kişi telefonda maynetde mesenede gerisini bilmem ya sürekli başka bayanlarla yazişiyor konuşuyor ben yokken mesenede kadınlarla artık benimle ogluyla ilgilenmiyor bile dışarı hep yanlız çıkıyor benimle çıkmak istemiyor ne yapacagım boşansam çocugum ne olacak 3 yaşında küçücük daha kıyamıyorum şaşkınım sinirliyim şu an ne yazdıımı bende bilmiyorum sadece yazmak istedim moralim çok bozuk ....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Ahhh be arkadaşım..
Boşanırsanız oğlunuza ne olacak?
Pekii bu evlilikte oğlunuzun mutlu bir hayatı olacak mı?:çok üzgünüm:

kendini sorgulayacağına eşini sorgula !!
yaptığına göz yumarsan aldatılmaya kendi kendini mahkum edersin ..
bence aklını başına topla ve kendine değer ver kocanada inceden yol ver...:nazar:

ne demek kendimi öldürmek istedim ya saçmalama sorun sende değil ki anormal bişey yapan eşin.o adam için mi kendini öldürüceksin?yanında eşi varken hala aklı ve gözü dışarda olan biri için mi?.peki oğluna ne olacak o adama mı kalıcak?eşin senin bildiğini biliyor mu?

Allah kolaylık versin....
Sizin birşey yapamayacağınızı düşünüpte cesaret ediyordur.

bu konu da eşinizi uyardınız mı?

tabiki uyardım defalarca bugün yine mesenede kayıtlı kalmış kadınlarla yazıştıkları akşam konuşacagım bilmiyorum hala aynı olursa boşanabiliriz geçengün konuştum eşimle beni sevmiyorsan istemiyorsan başkası varsa boşan diye bana açıkca söyle diye.

Cocugun varken nasil kendini öldürmeyi düsünürsün???

bencillik degil mi bu yaptigin???

Öldürmek yerine bosanabilirsin, en azindan bir cocuk annesiz kalmaz..

Oğlunuzun size çok ihtiyacı var lütfen güçlü olun kendinize güvenin,mutlu olabilirsiniz,bugünler hep böyle geçmez,ölmek istiyorum ne demek asıl o zmn oğlunuz perişan olur kıyamam ona size boşanmalısınız yada boşanmamalısınız demek dogru olmaz ama ne olursa olsun kendinizi toplayıp mutlu olmaya çalışın mutlaka bi yolu olmalı,insanın fark edemediği kadar çok gücü var inanın bana önce kendiniz ile ilgilenin opuyorumnanaktan
oglunuzu öpüyorum yerimseniben

Aldatılma durumunda bence en yanlışı ben çirkin miyim ?Beni beğenmiyor mu ?Sorusunu sormak erkekler yeni kıtaları keşfetmeyi sever.Siz dünyanın en güzel kadını da olsa eşiniz aldatmaya müsait bir yapıya sahipse sonuç değişmez.Sakın kendiniz suçlayıp üzmeyin

Ama ölümü düşünecek kadar bunalımdaysanız boşanın hiç kimse sizin canınızdan önemli değil hele de minicik bir yavru söz konusuysa işiniz zor.Radikal kararlar alabilecek maneviyata ve maddi güce sahipseniz hayatınızdan ödün vermeyin

X