'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Hayatta zorluk görmüş insanın iki tepkisi olur.
İlki naif, kimseyi incitmeyen, ince fikirli...
İkinciside, herkesten intikam alircasina saldırgan, horlayan, ezen. Ezildikce, ezmeyi öğrenen.

Sizin ki de safını belli etmiş. Hislerinize güvenin derim. İlk yaptığı, yaşam enerjinizi çalmak olmuş. Bunun devamı çok şiddetli gelir....
cok dogru bir yorum

Sana gelemeeeem seni sevemeeeem soramıyoruuuum seniiii
Bizi bu töre bizi bu yöre bi araya getirmeeeeez
Sana da yazık bana da yazık yazık her şeyeee
Fazla yaşamam fazla yaşamam ahhhh bu gencligiiiii
Leylaaaa :KK70:

Ya sen bırak o çocuğu boş ver.
Valla ayrıl bak hayatın zindan olur :/

sevgiliniz cok öfkeli, ben bu kadar öfkeli bir insanla hayat boyu devam edemezdim.. kıskanc ve kibirli, saldırmak icin yer arıyor, asıl yapmacık olan o bence

Ablam biraz dinlen bi sakin ol bi nefes al. Erkeksiz kaldığın an öleceksin hastalığına yakalanmış gibisin. Eleştirmek için değil kendine kötülük yaptığın için söylüyorum bunu sana. Seni tanımam etmem ama halin pek sağlıklı durmuyor. Kendine değer ver biraz. Biraz yalnız kal azıcık kafa dinle. Kendini kendine ver. İlişki durumların ne olduğu belirsiz kaos yani kaç adam var belli değil. Daha bu konudaki ezikle komple bitirmeden başka bir adamla birlikte olmuşsun mesela. Yapma bunları kendine, yapma. Ne sorunun var bilmiyorum ama kendi iyiliğin için profesyonel destek almayı düşünürsün belki. Hayatımıza birileri girer çıkar bunlar normal ama senin durumun hem çok karmaşık, kendini yol geçen hanına çevirmişsin hem de bu tipler normal tipler değiller. Kendine bu hayatı ve bu adamları mı layık görüyorsun sahiden? Seni annen bunun için mi doğurdu arada bu açıdan da düşün. Önce biraz kendine gel kendine dön, kendine değer ver o zaman sana gerçekten değer verecek insanları kendine, kalbine çekeceksin diye düşünüyorum.
Aslında ilişkisiz yapamayan biri degilim.
Konu benim için seks. Seks yapmadan uzun süre duramıyorum.

Aslında ilişkisiz yapamayan biri degilim.
Konu benim için seks. Seks yapmadan uzun süre duramıyorum.
anladım o zaman sadece seks için görüş, orada kalsın.
bu konudaki emrahla değil tabii :KK70:
ama yine tuhaf madem senin için seks bu kadar önemli, bu ezikle ne işin var? adam çükünü kaldıramıyor.
insan dönem dönem hayatında, çok derinleşmek, duygusallaşmak yerine sadece zevkin ön planda olduğu ilişkiler kurabilir bu garibime gitmiyor. o zaman da bu amaçla görüşülen tipleri kafaya takıp dert edinmeye gerek kalmıyor otomatik olarak.

X