ben çok kötüyüm ablalarım kardeşlerim

Konuyu imla kuralları olarak değiştirsin bence konu sahibii :) çok yazan olur :)

yazdıgın seylerin atasına paragraf koyki insanlar sıkılıyor okuyamıyor

atkadassız kalmıs olabilirisn gerkesle ablasmak zorunda degilsin karsına dogru insanlar cıkmanaıs olabilr. arkadasın sana nasıl davrandıysa sende öyle ol kendini kullndırma. belki kızın evi müsait degildi . belki görgüleri okadar.

Kısaca kimse yok diye psikolojini bozma :) kimse olmak zorunda değil . Git kurslara yazıl. Hobi kurslarina hem mesafeli arkadasliklarin olur hem güzel vakit gecirirsin çok iyi gelir inan

Kullanildigini hissediyorsan niye kendini kullandiriyorsun acabaa. AAA ben cok safimm ondan beni kullaniyorlar diyecegine kendini kullandirma. Gitme bir daha arkadasin zannettigin kisilerin yanina. Cok sorunlar yasamissin ama geride kaldi onlar onune bak millete de kendini kullandirma arkadasin hakkinda dusunduklerini onun yuzune soyle

O yanına hediye alıp gittiğin arkadaşın çok kabaymis ne konuşmasını biliyor ne de ince düsünüyo yani kitap alıp yanına teselli olarak gitmişsi gitmişsi o ormana götürüp tel.le oynuyo kesinlikle tasvip etmediğim şeyler.
Bence takılma fazla arkadaşlıklara varsa var eğer adam gibi arkadaş yoksa fazla dert etmeden yoluna devam et.Nasil olsa ileride mutlaka bulursun .

Bu nasil istir arkadas ya. Yok imla kurallari yok paragraf yok "inlimidim yiridi biriktim"

Yahu 18 yasindan kucuk ve tedavi goren bir kizcagiz var biraz duyarlilik biraz empati ! O yazim kurallari baska bir uslupla soylenmezmi? Dunyayi kendine dar etmis iki okuldan cikmis ruhen sikintilar yasayan bir insana ilk tepki bumu olmaliydi?

Bu nasil istir arkadas ya. Yok imla kurallari yok paragraf yok "inlimidim yiridi biriktim"

Yahu 18 yasindan kucuk ve tedavi goren bir kizcagiz var biraz duyarlilik biraz empati ! O yazim kurallari baska bir uslupla soylenmezmi? Dunyayi kendine dar etmis iki okuldan cikmis ruhen sikintilar yasayan bir insana ilk tepki bumu olmaliydi?

Herkes aynı şeyi yazmış tedavi gören şunu yaşayan bunu yaşayan kıza böyle yaklaşılmamalı diye. İyi de okumadan/okuyamadan nereden bilebiliriz ne yaşadığını? Şahsen ben üçüncü satırdan sonra bıraktım. Düzeltseydi devamını okurdum.

Burda yardım istiyorsa düzgün, anlaşılır, okunaklı yazmak zorunda ki insanlar okuyup anlayıp cevaplasın, yardımcı olsun. Forumun kurallarında da bu var. Kimse dilekçe yazar gibi yazılmasını beklemiyor. Okunaklı ve anlaşılır olsun diyoruz sadece.

Valla sizde burda mükemmel bir imla kuralı kullanmışsınız . Tebrik ediyorum
Ben bebisimi emzirirken tek elle yazıyordum ve birisi takılacak duzenleyeyim dedim beceremedim (kızım 2 yaşında ve yapışık ikiz gibi dolaniyoruz ) yalnız konu sahibi daha lise öğrencisi! !! Ben lisede herkeS yerine herkeZ diyen biriyle takismistim ciddi ciddi .neyse sevgili üye ,tartışmayalım. ...

S
Ben bebisimi emzirirken tek elle yazıyordum ve birisi takılacak duzenleyeyim dedim beceremedim (kızım 2 yaşında ve yapışık ikiz gibi dolaniyoruz ) yalnız konu sahibi daha lise öğrencisi! !! Ben lisede herkeS yerine herkeZ diyen biriyle takismistim ciddi ciddi .neyse sevgili üye ,tartışmayalım. ...
Siz doğru dürüst eğitim alamamış,gittiği bütün okulları yarıda bırakmış ve ilaç kullandığını belirten,duygusal bir genç kızın durumunu anlayamadan yazarsanız kimse de sizin bebeğinizle olan durumunuzu bilemez çünkü konu sahibi gibi herhangi bir açıklamanız yok sevgili üye

Turkce ders gormedim turkceyi ailemdem ogrendim. Muhtemelen benden daha egitimlisin. Ben anladiysam hepinizin anamasi gerek diye dusunuyorum.
Sunabilecegimiz yardimi sunduktan sonra
Daha anlasilir ve duzgun yazmasina ozen gostermesini isteyebilirdik.
Empati sifir turkce mukkemel pek yardimi dokunmuyor.

S

Siz doğru dürüst eğitim alamamış,gittiği bütün okulları yarıda bırakmış ve ilaç kullandığını belirten,duygusal bir genç kızın durumunu anlayamadan yazarsanız kimse de sizin bebeğinizle olan durumunuzu bilemez çünkü konu sahibi gibi herhangi bir açıklamanız yok sevgili üye
Konu benim konum değil , neden özel durumumu açıklayayım ki ? Kaldı ki konuyu düzenlediği vakit daha iyi bir yardım alma durumu var .bu sekilde kimse okumaya çalışmıyor, okuyamayinca da yardımcı olamıyor .gayet iyi niyetli yazdım ...igneleme amacı gütmedim

X