ben de çeyiz almaya başladım.. Betuld nin ceyizi :P

her şeyin çok güzel canım mutlulukla kullanırsın inş :KK16:devamını bekliyoruz :KK34:
Devamini ben de bekliyorumm:))
Almayi yani :KK70:

Ben pembe diye diye ölürüm :)) o yüzden rosy kafamı karıstırmıstı
Yaaa betül bizee bernardoyu verseler söylee hepsi bizim olsa :)) ordan almaya doymuyorummm hic
Aynen Ecem yaaa
Gerci bunun sonu yok berbardoyu verseler bu seferde English home u fln isterimm:) ya da mudo concept:))

haziranda düğünüm var ama çok az çeyizim var.
önce neleri hazırlamalıyım tavsiyelerinizi bekliyorumm..

aldıklarım.
günlük yemek takımı Kütahya porselen -Acelya 12 kişilik kampanya varken 295 tl gibi bir fiyata almıştım.
Eki Görüntüle 591710 Eki Görüntüle 591711

misafir yemek takımım Bernardo - Paris Antıque - kendi fiyatı 1.699 tl. kampanya dahilinde aşağıdaki kadeh takımını 100 tl vererek almış oldum

Eki Görüntüle 591712 Eki Görüntüle 591713 Eki Görüntüle 591714

Kadeh takımım Bernardo - 12 tane kadeh, su bardağı, karaf ve sürahisini aldım.

Eki Görüntüle 591715 Eki Görüntüle 591716
Eki Görüntüle 591717 Eki Görüntüle 591718

Çay setim Bernardo-İstanbul serisi 12 pasta tabağı, 2 büyük servis tabağı, 1 ayaklı kek tabağı, 1 tane katlı kurabiyelik ve 12 tane çay fincanından oluşuyor. fiyatını hatırlamıyorum..
Eki Görüntüle 591719 Eki Görüntüle 591720 Eki Görüntüle 591721 Eki Görüntüle 591722

Bu takımın camdan çay bardakları tepsisi sürahisi falan da var onları özellikle almadım çünkü makinede yıkanamıyor bu seri. Hepsini birden elimde yıkayamam diye :KK43:

Kahvaltı takımım yine Bernardo (takığım bu markaya) - Butterfly . 350 tl. 1 alana 1 bedava kampanyasıyla 12 kişilik oldu bu da.

Eki Görüntüle 591724 Eki Görüntüle 591725

küçük ıvır zıvırlar dışında aldığım çeyizler sadeve bu kadar malesef.
önümde sadece 6 ay kaldığını düşünürsek süreci hızlandırmalıyım, tecrübeli arkadaşlar neleri almalıyım öncelikle ??
canını sıkma kuzum olur alırsın olmadı evlenınce tamamlarsın sıkıntı yapma hepsi çok güzeller güle güle kullan:KK16:

Hayırlı olsun topicin canım. Butterfly kahvaltı takımına bayıldım. Porselenlerden bir kahvaltı takımımı almıştım ama bunlar çoook daha güzelmiş güzel günlerde kullan. Çok iyi bir yerden başlamışsın bence, hiç geç kaldım diye dert etme senden daha kötü durumda olanlar(benim gibi) var:) Baban alacaksa sen şimdilik araştır hangi ürünü hangi markadan alacağına karar ver sonra fırsat buldukça alırsın. Ben şimdilik küçük parçaları alıyorum büyükleri ise araştırıyorum. Bir yandan küçükleri de almak lazım çünkü sonra hepsini birden alınca çoğu detay güme gidebiliyor..

canım topiğin hayırlı olsun çeyizlerinin hepsi çok şık özellikle yemek takımına bayıldım güle güle kullan

Hepinize cok tesekkur ederim
En azindan misafir yemek takimini almis olmak beni baya bir rahatlatti:)

Bugun de catal bicak takimlarina bakicam is cikisinda.

Netten baktigim kadariyla aklimda bir iki model var
1- jumbo 9100 -8100 veya 8200
2- hisar bahama

hayırlı olsun çoık güzel aldıkların fiyatlarını paylaşırmısın acaba??
Fiyatlarini hatirladiklarimi yazdim
Kadehlerin fiyatlari da bernardonun sitesinde yaziyor

canım topiğin hayırlı olsun çeyizlerinin hepsi çok şık özellikle yemek takımına bayıldım güle güle kullan
Yemek takimimi ben de cook seviyorumm :))
Hayırlı olsun topicin canım. Butterfly kahvaltı takımına bayıldım. Porselenlerden bir kahvaltı takımımı almıştım ama bunlar çoook daha güzelmiş güzel günlerde kullan. Çok iyi bir yerden başlamışsın bence, hiç geç kaldım diye dert etme senden daha kötü durumda olanlar(benim gibi) var:) Baban alacaksa sen şimdilik araştır hangi ürünü hangi markadan alacağına karar ver sonra fırsat buldukça alırsın. Ben şimdilik küçük parçaları alıyorum büyükleri ise araştırıyorum. Bir yandan küçükleri de almak lazım çünkü sonra hepsini birden alınca çoğu detay güme gidebiliyor..
Dogru soyluyorsun bazi seyleri atlamamak icin liste yaptim kendime ordan isaretliyorum alinca))

Canım ben afyondayım :KK43: ankaraya gideceğim tatilde bi sorayım diyom. yemek takımlarımı bernardodan aldım onu da alırım inşallahhhhh

Biz bu aksam butterfly setinden bir arkadasa almak icin sorduk, ocakta ayin sonuna kalmadan gelcek dediler, satin aldik, gelince ev adresine yollayacaklar. Gittiginde Yoksa bile sen de alip sonra getirtebilirsinn

aldıklarım.
günlük yemek takımı Kütahya porselen -Acelya 12 kişilik kampanya varken 295 tl gibi bir fiyata almıştım.

misafir yemek takımım Bernardo - Paris Antıque - kendi fiyatı 1.699 tl. kampanya dahilinde aşağıdaki kadeh takımını 100 tl vererek almış oldum

Çay setim Bernardo-İstanbul serisi 12 pasta tabağı, 2 büyük servis tabağı, 1 ayaklı kek tabağı, 1 tane katlı kurabiyelik ve 12 tane çay fincanından oluşuyor. fiyatını hatırlamıyorum..
Eki Görüntüle 591719 Eki Görüntüle 591720 Eki Görüntüle 591721 Eki Görüntüle 591722

Bu takımın camdan çay bardakları tepsisi sürahisi falan da var onları özellikle almadım çünkü makinede yıkanamıyor bu seri. Hepsini birden elimde yıkayamam diye :KK43:

Kahvaltı takımım yine Bernardo (takığım bu markaya) - Butterfly . 350 tl. 1 alana 1 bedava kampanyasıyla 12 kişilik oldu bu da.

önümde sadece 6 ay kaldığını düşünürsek süreci hızlandırmalıyım, tecrübeli arkadaşlar neleri almalıyım öncelikle ??

canım yemek takımın müthiş suplasıyla birlikte mi geldi bu ürün çok yakışmış suplasıyla... kadeh takımında çok güzel :KK16: günlük yemek takımın kütahya olan da gayet sade ve şık ben büyük parçalar için bekliyorum daha çok olduğundan ama kesinlikle sade olanlar çok şık oluyor.:KK1: bernardo aşığı olduk çıktık yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

canım yemek takımın müthiş suplasıyla birlikte mi geldi bu ürün çok yakışmış suplasıyla... kadeh takımında çok güzel :KK16: günlük yemek takımın kütahya olan da gayet sade ve şık ben büyük parçalar için bekliyorum daha çok olduğundan ama kesinlikle sade olanlar çok şık oluyor.:KK1: bernardo aşığı olduk çıktık yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

malesef suplasız.
bu bernardonun kendi sitesindeki görüntüydi,onu kullandım.
supla normalde bana gereksiz bir şey gibi gelir amabunu beğenmiştim ama tanesi 60 tl olunca almaktan vazgeçtimm

malesef suplasız.
bu bernardonun kendi sitesindeki görüntüydi,onu kullandım.
supla normalde bana gereksiz bir şey gibi gelir amabunu beğenmiştim ama tanesi 60 tl olunca almaktan vazgeçtimm

çok pahalııymışşş:KK53: :KK53: olsun canım bencede gereksiz ama öyle görünce bir sormak istedim çünkü ikisini iyi yakıştırmış pis bernardo :KK9::KK9::KK9:

çok pahalııymışşş:KK53: :KK53: olsun canım bencede gereksiz ama öyle görünce bir sormak istedim çünkü ikisini iyi yakıştırmış pis bernardo :KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: heheh aynen oyle
hatta şimdi tekrar baktım fiyatına
91 lıra diyor ben baktığım zaman yuzde 30 indirim vardı.
1 alana 1 bedava varken alınsa 91 * 6 dan 546 tl ye geliyor 12 kişiliği o fiyata takım alıyor insanlarr :KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: heheh aynen oyle
hatta şimdi tekrar baktım fiyatına
91 lıra diyor ben baktığım zaman yuzde 30 indirim vardı.
1 alana 1 bedava varken alınsa 91 * 6 dan 546 tl ye geliyor 12 kişiliği o fiyata takım alıyor insanlarr :KK52::KK52::KK52:

ha-ha-ha diyebiliyorum sadece emsalleri en fazla 20 -30 tl abartmışlar :):KK53::KK53: bide taşları falan düşer allahım öldürürüm ki onları :KK47::KK47::KK47::KK47:

aldıklarım.

canım aramıza hoş geldin aldıkların :nazar::nazar::nazar: maşallah çok güzeller
sende benim gibi bernardo sevenlerdensin
yemek takımından bende alıyordum elimizde yok dediler hatta royal bone chına nın bıze verdıgı model baska bır yerde yok dediler bana sen bulmussun ne guzel bende bulamayınca ona benzer olan bernardonun carnation modeline kaydım tam alıcaktım 1299 lıradan 1899 ıcınde catal bıcak hedıye olarak yaptılar bende ceklerımle catal bıcak takımlarını almıstım öylede kaldı ınmesını beklıyorum artık fıyatlarını
butterfly serısını bende kahvaltı setı olarak alacaktım hatta romance sersının yemek takımını aldım kelebek asıgı bırı olarak :) onu alıyım derken eltime hediye gelmiş aynısından bende aynı olmayalım dıye bernardonun viole serisinden aldım hep talihsizlik oldu anlıycan
sonucta yıne bernardodan aldım içim rahat etti:KK9::KK9::KK9:
tercihini bernardo yaparak güzel bi tercih yapmışsın hepsi çok güzeller zevkinide çok beğendim canım sağlıkla ve mutlukla kullan
her hangi bir sorun olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
bence ana şeyleri halletmişsin sıra yatak yorgan nevresim bornoz aşamasında
tencereye fln gelince bazı arkadaşlar tefal alma demiş ama benim annemde tefal kullanıyor senelerce kullandık bız tavalarını
teflon düşünürsen tefalden şaşma
seramik düşünürsen bütçene göre moneta korkmaz da iyi diyorlar hangisini beğenirsen sonuçta seramikte de çizilince hepsi teflon gibi aynı kefeye konuluyor
çelik düşünürsen hisar korkmaz ar yıldız bunlarda şaşma derim
bardak ıvır zıvır hiç bitmez
ütü philips al derim
düdüklü set içinde de alabılırsın eger ayrı olarakalacaksan fissler ve tefalden herkes çok memnun
elektirik süpürgesi de amacına göre değişir o yüzden marka belirlemek çok sağlıklı olmaz şimdiden
zaten araştırdıkça aklında bazı markalar ürünler yer etmiştir
ana şeyleri hallettikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir canım
sana kolay gelsin yeni cicilerini zevkdaşım olarak sabırsızlıkla bekliyorum:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
X