ben de çeyiz almaya başladım.. Betuld nin ceyizi :P

canım aramıza hoş geldin aldıkların :nazar::nazar::nazar: maşallah çok güzeller
sende benim gibi bernardo sevenlerdensin
yemek takımından bende alıyordum elimizde yok dediler hatta royal bone chına nın bıze verdıgı model baska bır yerde yok dediler bana sen bulmussun ne guzel bende bulamayınca ona benzer olan bernardonun carnation modeline kaydım tam alıcaktım 1299 lıradan 1899 ıcınde catal bıcak hedıye olarak yaptılar bende ceklerımle catal bıcak takımlarını almıstım öylede kaldı ınmesını beklıyorum artık fıyatlarını
butterfly serısını bende kahvaltı setı olarak alacaktım hatta romance sersının yemek takımını aldım kelebek asıgı bırı olarak :) onu alıyım derken eltime hediye gelmiş aynısından bende aynı olmayalım dıye bernardonun viole serisinden aldım hep talihsizlik oldu anlıycan
sonucta yıne bernardodan aldım içim rahat etti:KK9::KK9::KK9:
tercihini bernardo yaparak güzel bi tercih yapmışsın hepsi çok güzeller zevkinide çok beğendim canım sağlıkla ve mutlukla kullan
her hangi bir sorun olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
bence ana şeyleri halletmişsin sıra yatak yorgan nevresim bornoz aşamasında
tencereye fln gelince bazı arkadaşlar tefal alma demiş ama benim annemde tefal kullanıyor senelerce kullandık bız tavalarını
teflon düşünürsen tefalden şaşma
seramik düşünürsen bütçene göre moneta korkmaz da iyi diyorlar hangisini beğenirsen sonuçta seramikte de çizilince hepsi teflon gibi aynı kefeye konuluyor
çelik düşünürsen hisar korkmaz ar yıldız bunlarda şaşma derim
bardak ıvır zıvır hiç bitmez
ütü philips al derim
düdüklü set içinde de alabılırsın eger ayrı olarakalacaksan fissler ve tefalden herkes çok memnun
elektirik süpürgesi de amacına göre değişir o yüzden marka belirlemek çok sağlıklı olmaz şimdiden
zaten araştırdıkça aklında bazı markalar ürünler yer etmiştir
ana şeyleri hallettikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir canım
sana kolay gelsin yeni cicilerini zevkdaşım olarak sabırsızlıkla bekliyorum:KK1::KK1::KK1:

Tesekkur ederiiimm gsm_lee:))
Su an tencere catal bicak vs celik olan kisma bakiyorum aslinda gonlum jumbodan yana ama su an hic uygun kampanyasi fln yok.
Ctesi gunu eminonune gidicem bir bakalim orda isime gelirse . Yoksa hisar. Digerleri de dedigin gibi dusunuyorum aldikca paylasicam :)))

çok zevkli seçimler yapmışssın. bundan sonra alacaklarında muhtemelen çok şık olacaktır. topiğini takipte olucam..

Tesekkur ederiiimm gsm_lee:))
Su an tencere catal bicak vs celik olan kisma bakiyorum aslinda gonlum jumbodan yana ama su an hic uygun kampanyasi fln yok.
Ctesi gunu eminonune gidicem bir bakalim orda isime gelirse . Yoksa hisar. Digerleri de dedigin gibi dusunuyorum aldikca paylasicam :)))

canım jumbo yazın yapmıstı catal bıcak takımında 1 2 tane ama o kadar kaba ve cırkin modellerdi ki alınmaz yanı jumbo pek indirim yapmıyor aslında belkı kendı magazasından degılde dedıgın gıbı emınönünden bı ceyizciden alırsan onlar indirim yapabilir elinde tek kalır fln yoksa hisar al gitsin hisarın mamba modelini çok beğeniyorum ben bununla bernardonun vangoh modelinde kalmıştı aklım erkek arkadaşım bernardonunkini beğenince bunu aldık
hala aklımda mamba var ama :KK1::KK1:

Hisar çatal bıçak takımı, tencere seti, düdüklü tencere, çaydanlık
Eki Görüntüle 597115 $714306tearandeklemilano_tencere_gri.jpg $140564monaco-duduklu-tencere-gri-dekupe-b.jpg $771825efffffanigif.jpg
seramik tencere seti, sahan seti , cezve takımı
$822932649330890331mercury_seramik_yapismaz_tencere_gri.jpg $hisarsahan.jpg $864327efffff40741_domino_cezve_siyah.jpg
madame coco battaniye, begonville el ve yüz havluları
$5645_buyuk_zoom.jpg $MAJOR-(2)-k1130169104731.jpg
japon temalı porselen demlik
$JAPON-TEMALI-PORSELEN-DEMLIK__58859179_1.jpg
mikasa moor masa servisleri
$mikasa2li.jpg $mikasayuvarlak.jpg
Kiraz Butik pike takımım, nevresim takımım ve fransiz dantelli masa örtüm
$fotoğraf (3).JPG $fotoğraf (23).JPG $fotoğraf (23b).JPG

merhaba betuld:

aldiklarin harika ozellikle butterfly serisine bayildim gule gule kullan canim:):KK16:

Hisar çatal bıçak takımı, tencere seti, düdüklü tencere, çaydanlık
Eki Görüntüle 597115 Eki Görüntüle 597118 Eki Görüntüle 597119 Eki Görüntüle 597120
seramik tencere seti, sahan seti , cezve takımı
Eki Görüntüle 597121 Eki Görüntüle 597129 Eki Görüntüle 597143
madame coco battaniye, begonville el ve yüz havluları
Eki Görüntüle 597131 Eki Görüntüle 597132
japon temalı porselen demlik
Eki Görüntüle 597136
mikasa moor masa servisleri
Eki Görüntüle 597137 Eki Görüntüle 597138
Eki Görüntüle 597145 Eki Görüntüle 597146 Eki Görüntüle 597147

canım çok güzeller maşallah :nazar: güle güle kullan kararını hisardan yana kullanarak çok güzel bi seçim yapmışsın

canım çok güzeller maşallah :nazar: güle güle kullan kararını hisardan yana kullanarak çok güzel bi seçim yapmışsın

Tesekkur ederim benim de icim rahat cunku tum o hepsini 1400e aldim.

canım yeni aldıklarının hepsi çok şık çok güzel görünüyorlar güle güle kullan

Tesekkur ederim benim de icim rahat cunku tum o hepsini 1400e aldim.

çok uyguna almışsın canım nereden baksan bi çatal bıçak takımı 600 700 lıra
güle güle sağlıkla kullan

haziranda düğünüm var ama çok az çeyizim var.
önce neleri hazırlamalıyım tavsiyelerinizi bekliyorumm..

aldıklarım.
günlük yemek takımı Kütahya porselen -Acelya 12 kişilik kampanya varken 295 tl gibi bir fiyata almıştım.
Eki Görüntüle 591710 Eki Görüntüle 591711

misafir yemek takımım Bernardo - Paris Antıque - kendi fiyatı 1.699 tl. kampanya dahilinde aşağıdaki kadeh takımını 100 tl vererek almış oldum

Eki Görüntüle 591712 Eki Görüntüle 591713 Eki Görüntüle 591714

Kadeh takımım Bernardo - 12 tane kadeh, su bardağı, karaf ve sürahisini aldım.

Eki Görüntüle 591715 Eki Görüntüle 591716
Eki Görüntüle 591717 Eki Görüntüle 591718

Çay setim Bernardo-İstanbul serisi 12 pasta tabağı, 2 büyük servis tabağı, 1 ayaklı kek tabağı, 1 tane katlı kurabiyelik ve 12 tane çay fincanından oluşuyor. fiyatını hatırlamıyorum..
Eki Görüntüle 591719 Eki Görüntüle 591720 Eki Görüntüle 591721 Eki Görüntüle 591722

Bu takımın camdan çay bardakları tepsisi sürahisi falan da var onları özellikle almadım çünkü makinede yıkanamıyor bu seri. Hepsini birden elimde yıkayamam diye :KK43:

Kahvaltı takımım yine Bernardo (takığım bu markaya) - Butterfly . 350 tl. 1 alana 1 bedava kampanyasıyla 12 kişilik oldu bu da.

Eki Görüntüle 591724 Eki Görüntüle 591725

küçük ıvır zıvırlar dışında aldığım çeyizler sadeve bu kadar malesef.
önümde sadece 6 ay kaldığını düşünürsek süreci hızlandırmalıyım, tecrübeli arkadaşlar neleri almalıyım öncelikle ??
EKLEME :
Hisar Milano 89 parça çatal bıçak takımı, Milano tencere seti, düdüklü tencere, Milano çaydanlık

Eki Görüntüle 597115 Eki Görüntüle 597118

Eki Görüntüle 597119 Eki Görüntüle 597120

Hisar seramik tencere seti, 3'lü sahan seti , 3'lü cezve takımı

Eki Görüntüle 597121 Eki Görüntüle 597129 Eki Görüntüle 597143

Hisar'ın tüm bu ürünlerini 1400 tl ye aldım.

madame coco çift kişilik battaniye 55 tl, begonville 2şer tane el ve yüz havlusu 45 tl

Eki Görüntüle 597131 Eki Görüntüle 597132

japon temalı porselen demlik, markasız, bitki çayları için.
bu temada teyzemin hediye ettiği şekerlikler vardı, görünce takım olsun diye aldım. 15 tl
Eki Görüntüle 597136

mikasa moor masa servisleri ikisi 280 tl

Eki Görüntüle 597137 Eki Görüntüle 597138

Eki Görüntüle 597145 Eki Görüntüle 597146 Eki Görüntüle 597147

Kuzummm hepsine bayildim... ozellikle ilk yemek takimin varya beyaz olan.. ona bayildim... mutlu gunlerde kullan

güle güle kullan hepsi çok kalite şeyler:)

masa servisleri bende almicam sanırım. yani günlükte zaten kullanmak olmaz..
misafir gelincede çıakrtırmıyım bilmiyorum öyle kararsızım yani:)
güle güle kullan

Masa servislerini ben seviyorum. Gumusleri herkese cikartmayabilirim ama o zaman icin de beyaz porselen firin ve servis kaplari oluyor ya onlardan alip kullanirim. Cunku bazi seyler masaya sevis etmekte estetik olmayan seylerde pisiriliyor. Mesela firin tepsisi ya da tencere lekeli oluyo fln:)

Son düzenleme:
çok güzelmiş adaşım güle güle kullan 'bernardoyu seviyoruzz' :)

Yeni cicilerin de hayırlı olsun canım. Butterfly takımına bayılmıştım zaten yeni hisar setin ve Madamcocolar da çok tatlı güzel günlerde kullan..

Bunları ne için kullanırım düşünmeden aldım, çok sevdiğim için. Çay kahvenin yanında kurabiye veya küçük bir dilim kek ikram etmek içn kullanılabilir çümkü çok küçükler :) Paşabahçe' den aldım.

$adsız.JPG $adsız1.JPG
$adsız123.JPG $adsız12.JPG

Bunlar da şirin pasta tabaklarım. Mudo' dan almıştım. Her renginden 2 tane alıp 6'lı set gibi yaptım.
$tatli-tabagi-rosalyn-2-3588982-220.jpg $tatli-tabagi-rosalyn-4-3588984-220.jpg $tatli-tabagi-rosalyn-1-3588981-220.jpg

Yine Mudo' dan Matruşka tuzluk :)
Benim ki bu desenden
$indir.jpg

$images.jpg
Bu şekilde ikiye ayrılıyor, tuzluk ve biberlik olarak kullanılıyor :) hihihi çok şirin değil mi :)

Tepsim.. <3 EVİM HAKKINDA EN ÇOK SEVDİĞİM ŞEY, ONU PAYLAŞTIĞIM KİŞİ <3
$8250578258_eccf40cc70_c.jpg
$kolaj.JPG

Çeyizim için kendim beğenip aldığım 2 seccadem
$seccade.JPG

Yine Paşabahçe'den aldığım tabak ve porselen kaşıklar.
$4tabak1desen.JPG

Yeni cicilerin de hayırlı olsun canım. Butterfly takımına bayılmıştım zaten yeni hisar setin ve Madamcocolar da çok tatlı güzel günlerde kullan..
O takimi herkes cok begeniyor.
Ben de ilk ciktiginda takilmistim, pembelisi de vardi hatta o zamanlar, sonra alirim demistim sonra da tukendi bir ara, tekrar uretmeye baslayinca cook sevindim

Hepsini çoook beğendim:KK16: Güzel günlerde kullan canım benim

Tesekkur ederim fiticim:))

X