Ben hiç anne olamayacakmıyım ? 😟 2. Boş gebelik.

merhaba canimumutsuz olma ben tup bebekle 4.denemede hamile kaldim rabbim ol deyince oluyorr vakti zamani var herseyin kalbini ferah tut olacaktir insallahhh

Bu arada Doğum yapıp hastaneden eli boş çıkmak nasıl bir duygudur çok iyi biliyorum bende malesef. Rabbim tekrarını yaşatmasın . Beterinden beteri vardır diye telkin ediyor insan kendini . Başka türlü düşünsen çok yıpranırsın. Allah muhafaza, Ya doğup kaybetseydin, Yada aylarca karnında taşısaydın. Herşeyde vardır bir hayır diye düşün. Ben 3. Bebeğimi kaybettiğinde hastanede 9 aylık siyam ikizi bebeğini doğuran bir anne vardı. Yapışık ikizlerdi bebekleri. Doğunca öleceğini de biliyordu. Neler neler var daha. Evet zor biliyorum; Yine de çok şükredip , inancımızdan hiç vazgeçmeyelim ❤

Acil yardım. Koşun koşunnnn
Adet günüme 2 gün kalmıştı ben dayanamadım test yaptım ve birde ne göreyim...
☺☺

Şimdi iyice heyecanlandım ve bir yandanda korku başladı bu bebegimi kaybetmek istemiyorum.

Ne yapmalıyım.
Doktor birşeyin yok derse ne demeli de tedbirleri almasıno saglamalıyım.

Eklentiler

• 20190412_233702.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 128
Öyle...
Yaşamadan bilmiyormuş insan. Allah daha büyük acılar vermesin. Evlat öyle bir şeyki hiç bir şeye benzemiyor. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Üzülmeyin demek saçma nasıl üzülmeyelim ama Allah büyüktür. Ben bu aile katıldıktan sonra 5 bebek doğdu en büyüğü 4 yaşında.
Onları sevdim oynadım ama içimden hep Allah ım bizede nnasip et diye geçirdim. Gecelerce ağladım. İmkansızdı hamile kalmam hamile kaldım dış gebelik geçirdim ne olduğunu bilmiyordum. Umuttu bizim için...
Sonrada Fatih geldi işte yarı yolda Allah aldı yanına. İnsan ilk farkedemiyor çok üzülüyor ki elde değil üzülmesek anormal olur. Sonra yaşadıkça alışıyorsun. Kaç gece elimi karnıma attım sanki daha bir şey olmamış gibi tekme bekledim bir bilsen. Neyse işte uzattım konu bu olunca yazdıkça yazasım geliyor. Allah kimseyi çaresiz kimsesiz evlatsız bırakmasın.

Allahin izniyle herseyin caresi var... en kotu ihtimal tup bebek yaptirirsin ozaman embriyolarin gelisimini ve kalitesini gorebiliyorlar..
Insaallah tup bebege gerek kalmaz canim hersey kolaylikla olur.. uzme canini

Allahin izniyle herseyin caresi var... en kotu ihtimal tup bebek yaptirirsin ozaman embriyolarin gelisimini ve kalitesini gorebiliyorlar..
Insaallah tup bebege gerek kalmaz canim hersey kolaylikla olur.. uzme canini

Dün yeniden hamile oldugumu öğrendim.
Yarın baklenen adet tarihimdi.
İnşaAllah hemen pazartesi doktora gidecegim

bende 3 defa tüp bebek yaptrıdım ilk ikisi negatif çıktı. 3. de pozitif çıktı fakat 8. haftada kalbi durdu kürtaj ile bebek alındı. anne olamıyorum bir türlü. bende evlatlık almayı düşünüyorum. süreç nasıl işliyor acaba nereye başvuru yapılıyor bilgi verirmisiniz ?

Kıyamam bir daha deneseniz

korkuyorum denemeye ya gene kalp atışı durursa diye yine kürtaj olursam diye. o kadar çok canım yandı ki kürtajda yani bir daha cesaret edemiyorum. o yüzden evlatlık lamayı düşünüyorum.
Kendi çocuğunuz gibi olacak mı bari bebek alın

Kendi çocuğunuz gibi olacak mı bari bebek alın

hiç çocukluksuzluktan iyidir yani. öyle tabi bebek almayı düsüşünüyoruz hemende vermiyorlarmış sıra oluyormuş yetimhanelerde. sıra gelince veriyorlarmış bir de hukuki sürecide varmış ama napalım mecbur bu prosedürleri yapacaz.

merhaba hocam bende öğretmenim. bende 3 defa tüp bebek yaptırdım ilk ikisinde gebelik oluşmadı. 3. de gebelik oluştu fakat 8. haftada kalbi durdu bebeğimin kürtajla aldılar. rabbim evlat sahibi olmak isteyen bütün kullarına en kısa sürede hayırlı sağlıklı evlatlar versin İNŞALLAH.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…