Ben napacağim :( ?

zynpov

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
120
49
Bence aile kısmına bulaşmayın
hem sizi ilgilendirmez hemde kabul etmezlerse kadını çocuğyla birlikte kapıya koyabilirler
Yani kardesleri cok düşkün ablalarına cok kızarlar ama onlar hallederler belki dedim offff sanirim yardim edeceğim görmezden gelemiyorum. Tek istediğim düzelmesi su an ck pişman davranıyor ama bilmiyorum

zynpov

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
120
49
Ben gözüm kapalı yardım ederim. Ama bir kere için diye uyarırım. Burada bebeğe de yardım ediyorsunuz öyle düşünün. Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok. Aynı yollardan geçmiyoruz. Kiminin yolu çok sert engebeli.
Yani yanlış anlamayın ama sanki katil olacakmışım gibi hissediyorum

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
2.601
8.570
Yani yanlış anlamayın ama sanki katil olacakmışım gibi hissediyorum
Böyle düşünüyorsanız yardım etmeyin. Ne kadar yakın arkadaşım da olsa bana, hayat görüşüme, prensiplerime ters düşen bir şeye ön ayak olmam. Sonrasında vicdan azabı çekmek var

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 24 gün geçti.

Dahliadivin

Ayar saniyenin peşinde koşmaktır 🕑
Pro Üye
21 Ocak 2018
4.619
11.483
28
Para verme noktasinda bir sorumlulugunuz yok zor durumda para istedi verebilirsiniz bunu ailesine soylemeyi dusunmeniz mantikli degil. Bebegi aldirir sonra bu adamla gorusmeye devam eder iste ozaman herkese herseyi anlatabilirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-06-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 112 gün kaldı.

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır.Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

catlak yumurta

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2010
1.132
2.043
Üzgünüm ama çocuk aldırma sürecinin vebaline ortak olun diyemeyeceğim. Bir yetişkin istiyorsa tabi ki sek...s yapabilir ama korunmasız ve sorumsuzca olunca iş değişiyor. Burada hep özgürlük, sağlıklı bir cinsel hayat, kadın da erkek de eşit haklara sahip olmalı diye konular yazılıyor-çiziliyor. Ama sonuç olarak yetişkin ergen çok etrafta özgürlük başka canları etkilemediği sürece sizin için var. E bu işten en çok etkilenecek doğmamış bir hayat ve bu vebali alacak kadın. Kimsenin cinsel hayatı beni ilgilendirmez ama kadının dünyaya bir can getirme kabiliyeti olduğu ortada. E bu donanımla yaratılmışken nasıl bu kadar bencil hareket edebileyorlar anlamıyorum. Cinsellik zevk aldığınız kadar büyük bir sorumluluğu da beraberinde getirir. Arkadaşınız boşanmış ama aynı evlenmeden önceki hayatını sürdürerek yine evlilik dışı korunmadan hamile kalmış. O zaman bir cesaret söyleyip evlenip doğurmadı mı? Şimdi niye aynı yolu izlemiyor? Kusura bakmayın ama ben para vermezdim, çocuk aldırma sürecinde de bulunamazdım. Bunun yerine eski eşe peki çocuk seninse ve doğduktan sonra ispatlarsa ne yapacaksın diye bi sormak lazım. Ayrıca ispatlarsa arkadaşınız eski eşten yine nafaka talep edebilir. Girdiği ilişkinin sorumluluğunu alıp ailesiyle konuşsun. Ağlasın sızlasın. Aile her durumda kabul ettiği için kızacaklarını ama kabulleneceklerini düşünüyorum 🤔

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
5.961
16.568
Allah yardımcınız olsun inanın fikir verecek durum değil :KK43:

belirsizlikzor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
1.809
4.801
38
Yani kardesleri cok düşkün ablalarına cok kızarlar ama onlar hallederler belki dedim offff sanirim yardim edeceğim görmezden gelemiyorum. Tek istediğim düzelmesi su an ck pişman davranıyor ama bilmiyorum
Sakin ailesine söylemeyin, işleri iyice çıkılmaz hale getirirsiniz hem kendiniz hem onun için

nomunomuchua

Susaysan sus, susmaysan afkur!
Pro Üye
3 Eylül 2012
20.358
50.024
Talihsizlikleri anlarım.
Ama bunca sorumsuzluğu anlamak çok zor.

Kendisine sorar mısınız?
Ne zaman sorumluluk almayı düşünüyormuş?
Başlangıç için iyi bir zaman.

Geçsin ailesinin karşısına.
Bu bu haltları yedim.
Son kez destek olun diye ağlasın sızlasın.

Yalana yürek var.
Başına gelen onca işe rağmen korunmasız seks ile risk almaya yürek var.
Ailesinin karşısında dürüst olmaya yüreği yok mu?

zynpov

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
120
49
Talihsizlikleri anlarım.
Ama bunca sorumsuzluğu anlamak çok zor.

Kendisine sorar mısınız?
Ne zaman sorumluluk almayı düşünüyormuş?
Başlangıç için iyi bir zaman.

Geçsin ailesinin karşısına.
Bu bu haltları yedim.
Son kez destek olun diye ağlasın sızlasın.

Yalana yürek var.
Başına gelen onca işe rağmen korunmasız seks ile risk almaya yürek var.
Ailesinin karşısında dürüst olmaya yüreği yok mu?
Valla dedim ama annesinin hasta oldugu için kaldıramayacağını hadi kaldırsa agresif oldugu için hem o adama zarar vereceğini ailesinin onun yüzünden mahvolacagini düşünüyor

rouges

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.199
1.815
Çocuğun eski eşten olduğuna eminse aldırmasın.
Babalık testi yaptırırlar.
Adam çocuk kendisinden olsa da kabul etmeyecek mi?