Ben nişanlanmak istiyorum ama kafam çok karışık ne yapmam gerektiğini de aslında bilmiyorum

Ben oraya gitmem ki zaten ben onlara söyledim ailem de istemiyor gitmemi önce sözlerini tutsunlar diyolar
Restinizi cektiyseniz tamamdır bundan sonrası hayırlısı olsun demekten başka çare yok. Zaman gostericek. Nişan için aramadilar demişsiniz sanırım. Sevgilinizden son durumu öğrenin bu durumdan dolayı da vazgeçme gibi bir şey varsa sizi oyalamasin kimse

Siz yaşadığınız travmayı ve kendinizi tam iyileştirmeden bu kişiyle başlamışsınız, objektif değerlendirmeniz ne kadar mümkün?

Aldatmak yarı yolda bırakmak böyle bi şey değil, eski ilişkinizin etkisi yüzünden fazla büyütüyorsunuz ayrıca yaşınız da çok değil.

Diğer üyelere katılıyorum peşinizden kovalayan mı var bu acele neden? 6 ay bu çabucak geçer ist.da şartlarınızı hazırlasinlar ciddi adimlarinizi atarsınız.

Bence bu adamdan ayrilin. Siz onu sevmiyorsunuz. Sadece yara bandi olmus. Üstüne bunu yaziyorsunuz "sevgilime bak biz İstanbul da hem ev kirası hem dükkan kirası geçinemeyiz dedim ben hallederim diyor bak dedim ben hiç kira da oturmadım tamam kira da otururum ama birde dükkan kirası düşünmek istemiyorum dedim bu kadar sıkıntıya gerçekten gelemem dedim". Umarim bunlari diyecek kadar kendi maddi gücünüz ve calistiginiz vardir

Oraya gitmezsen evlenme Hiç kirada oturmamışmış bu kadar aklınıza yatmıyor çıtkırıldımsanız evlenmeyin olup bitsin

Kendi evim ve güzel bir işim var

Oraya gitmezsen evlenme Hiç kirada oturmamışmış bu kadar aklınıza yatmıyor çıtkırıldımsanız evlenmeyin olup bitsin
O kadar olayları yanlış anlıyorsunuz ki gerçeklerden bahsettim kirada oturmadık biz alışkın değilim ama kira da otururum sorun değil dedim oturmakta istedim yadırgamadım ama dükkan kirası da 2 kira düşünmektir bu beni zorlar dedim

Sen bu konuyu daha önce açtın sanki, ayrıl yürümez bu iş demedik mi

Şimdi ayrılamıyorsan o zaman asla boşanamazsın, o yarı yolda bırakmak olmayacak mı.
Kendi evim ve güzel bir işim var
O zaman ne diye bu adamın ağzına bakıp işini bozmaya kalkışıyorsun. Koca uğruna ekonomik özgürlüğünden mi vazgeçeceksin. Cümle basit "kurulu düzenimi evimi işimi bırakıp kimsenin yanına gidemem başta konuştuğumuz gibi buyur gel, şimdi gelemiyorsan geldiğin zaman düşünürüz" diyeceksin. Ayrıca onlar senin gelmeyeceğini anlamış, yan çizecekler, boşa yorma kendini, işine hayatına bak. Ekonomik özgürlüğüne kasteden insanları da hayatına alma, saf mısın sen

Hayır saf değilim de hitap şekliniz doğru değil bence ben psikolojik tedavi görüyorum iyi değilim çok yorgunum sağlıklı düşünemiyorum bazen

Hayır saf değilim de hitap şekliniz doğru değil bence ben psikolojik tedavi görüyorum iyi değilim çok yorgunum sağlıklı düşünemiyorum bazen
Bak buraya yazılacak bütğn yorumları daha önceki konunda okudun, aç tekrar oku, psikolojik tefavinin arkasına sığınma, çok ağır bir tedavi görmüyorsan bu sağlıklı düşünmeni yorumlamanı engellemez, eğer tedavin ağırsa bitmeden asla evlilik kararı alma zaten, hatayda tedavine nasıl devam edeceksin, izin verecekler mi bakalım. Belki bunu kullanıp sana deli damgası vuracaklar korkunç durumlara düşeceksin. Hiç düşündün mü bunları

Ben herşeyi düşündüğüm için bu haldeyim

Bizim oralarda bir laf vardır. Kız evi dambur dumbur oğlan evinde ses yok diye. Aynı o hesap olmuş. Baştan yapamayacağına inanıyorsan o iş olmaz.

Ay Allah aşkına ağzına kadar suriyelinin dolu olduğu kritik bir bölgede ne işiniz var ya?? Dükkan açmak ne demek o bölgeye köklenmek demektir. gidici olan adam dükkan açar mı sizce? Şaşırmayın!!

Ben çok da sorun etmeden sadece 1 sene diye kiraya, eşimin ailesinin bulunduğu şehre geldim. 5 seneyi geçti hala aynı şehirde, aynı evde, kiradayım söyleyeceklerim bu kadar

Ay Allah aşkına ağzına kadar suriyelinin dolu olduğu kritik bir bölgede ne işiniz var ya?? Dükkan açmak ne demek o bölgeye köklenmek demektir. gidici olan adam dükkan açar mı sizce? Şaşırmayın!!
Dedim ailenin söylediği bazı şeyler mantıklı gelmiyor sizinde çoğu söylediğiniz mantıklı gelmiyor dedi ne dedim söyle birini söylemiyor

Bence anlaşmayı bozmuş evlilik anlaşmadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…