Ben tatile geldim memlekete . Ama o işyerinden diğer grupla birlikte görüşürken öğle molasında aklına bile gelmiyorum. ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
Adama bi gps bi de tasma tak istersen. Sen istiyorsun ki adamın tüm hayatı sen olsun, sensiz adım atmasın, nefes almasın. Neyse.

Gorucu usulu tanistiginiz cocugun arabasina bindiniz diye namusunuzu iki paralik etmis oldunuz aile karisti
Sonra bu yeni adamin sirri vardi cozdunuz meger kumar borcuymus , ama sizinde borclar vardi ipon icin kredi vs batmistiniz
Bu adama 20dk oral yapip benden igreniyor dokunamiyor diyordunuz( sevipte oral noktasinda dokunaamamkta ilk kez duyuyorum cosma noktasinda sadece o ucuyor siz surunuyorsunuz )
Eee adam yatakta tiksinirken gunduz niye arasin ogle arasinda
Hergun bir eksik bulup konu acmak yerine hayatiniza dogru insani alin

Troldür inş. Gerçek bir konu ise çok garip insanlar var allah korusun sizin gibi bir flörtüm ya da esim de olabilirdi. Insan şukrediyor cidden

Evet ya anlayan biri söyleyebilir mi niye yalap şap sevişiyolarmış yaptı mı tam yapın yani yapamıyorsan da başkasıyla yap o zaman kafam karıştı
Ya anlamıyorum ki kocaları değil, ortak çocukları yok, ortak kurulu düzenleri yok, e zaten eli boş g.tü yaş geliyo, karnını doyuruyor da beleşe adam :KK70: Sevişemiyor da. Neden çekersin abi? Neden beslersin?

++++
Konu sahibesine 10397347364 kez bu adam les gibi, sana hayir gelmez, kendini kullandirma, adam gibi bir doktora gorun yazildi. Konu sahibesi hala israrla bu adama yapismaya ve kendini rezil etmeye devam ediyor , bilmiyorum neden.:KK51:
Vazgeçemiyorum belki de inada mı bağladım . Bilmiyorum . Sürekli konuşmak istiyorum neden yazmadı diye merak ediyorum

Sen buna sevişme mi diyon? :KK70:
Gerçekten duygularım var . Bir cumartesi günü yine oturduk bir yerde hesap ödemeye geldi ve ben 100 TL m var diye param bozulsun dedim o da tamam dedi felan . Kahvelerin parasını ben verdim üzerine bir de gel sana dürüm ısmarlılayayım dedim bir de öyle ısmarladım . Bilmiyorum neden hala bu durumdayım bilmiyorum

Gerçekten duygularım var . Bir cumartesi günü yine oturduk bir yerde hesap ödemeye geldi ve ben 100 TL m var diye param bozulsun dedim o da tamam dedi felan . Kahvelerin parasını ben verdim üzerine bir de gel sana dürüm ısmarlılayayım dedim bir de öyle ısmarladım . Bilmiyorum neden hala bu durumdayım bilmiyorum
Iş arkadasim bir fikir danismak icin cay icelim dedi. Direkt dedim. Ismarlarsan gelebilirim yoksa zamanim yok. Param vardi ama o cocuklarimin parası. Fikrimi istiyorsa bizahmet ödesin.

Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
bu bağımlılık ne??

Cinselliği falan geçelim siz aşk yaşamak istiyorsunuz.
Bu kadar mesaj yazmanızın sebebi de duygularınız, sadece cinsel dürtü olsaydı o size yazmadığında umursamazdınız.

Bu adam kalbinizin aradığı kişi değil.
En temizi sizin kalbinize cevap verecek birini bulmanız.

Bir umut aşık olur mu diye çırpınıyorsunuz da onu kendinize zorla aşık edemezsiniz ki? Siz birine aşık olun diye söylendiğinde hemen kapılıyor musunuz?

Size karşı birşey hissetmediği için ancak cinsellikte kullanır, bakın size doğru dürüst dokunmuyor bile. Açık açık birşey hissetmiyorum demiş, sevgili bile demiyor.

Kalbinizi dinleyin, bırakın o kullanabileceği başka birine gitsin, siz de kendi yolunuza.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X