Ben Yaparsam Herkes Yapar Nasıl mı?

kızlar bugün yumurtalı flan güzel bi kahwaltı yaptım öölen tost yedm mecburdum baska alternatifim yoktu we cok actım :):) ama aksam karpuz we dut yedimm canlarımm 50 dk da yürüdüm saat 1 30 da basladımm ii terledim ama :KK64:

Canım yazını okudum aaaa dedim bu benim hikayem bende hep şişmandım hala şişmanım hep insanların alaycı bakışları ve eleştirilerine mazur kaldım ve azim ettim 50 kilo verdim evet verdim ama gene şişmandım çünkü korkunç kilolardaydım daha sonradan tekrar yavaş yavaş aldım 1o kilosu şu an 112 kiloyum hergün karar veriyorum artık bıktım diyorum ama bişey oluyor ve dietim bozuluyor inşallah senin yazın beni biraz kendime getirdi umarım bu sefer benede sende ve bizim gibi herkes başarır.

50 kilo mu waaaay süpersinn yahuu nası werd neler yaptın ne kadar zamanda werdin anlat haydeeee :KK66:

sabah kahvaltım:
yarım litre soğuk su.

* 6 siyah zeytin.
* 1 domates
* 1 salatalık
* 1 dilim ekmek
* 1 yumurta

2 lt su içtim şimdiye kadar.. biraz evi toplıyım.. sonra ütü yapıcam buda benim menüm cnm.. aralarda uğrarım yine çok öptüm.. ve şu kilo çizgenide düzenle :))

canım ordan orya gezdim durdum,en son 7. takımı buldum çok sıcak bir ortam istersen sende gel.....
benm bi grubum war cnmm wardı daha dorusu yine yazıorum arada oraya ama her sey insanın kendsnde bitio burdki herkes aynı amac ugruna burda we herkes cok pozitif enfes bise :)
sabah kahvaltım:
yarım litre soğuk su.

* 6 siyah zeytin.
* 1 domates
* 1 salatalık
* 1 dilim ekmek
* 1 yumurta

2 lt su içtim şimdiye kadar.. biraz evi toplıyım.. sonra ütü yapıcam buda benim menüm cnm.. aralarda uğrarım yine çok öptüm.. ve şu kilo çizgenide düzenle :))

cok güzel gidsiosun bebekimm tmm düzelteymm :):)

sabah kahvaltım:
-yarım litre soğuk su

-2 siyah zeytin
-1 çatal peynir
-1 bardak şekersiz çay

öğlen yok.
aralarda bol su ve 5'i bir yerde çayım.

akşam 16:00
- 4 nugget (yağsız pişirdim) (minik parçalar)
- 1 çorba kaşığı rus salatası
- 1 çorba kaşığı acılı ezme
- 10-20 adet arasında patates kızartması (peçetede beklettim yağı için)
- 1 dilim ekmek

başka bişi yemem bu saatten sonra. bitki çayı ve belki su.

bugün yaptığım spor:

*45 dkk yürüyüş (koşu + yüksek tempoda yürüyüş)
*300 zıplayarak twist
*500 sabit twist
*50 mekik
*100x2 bacak ve kalça hareketi

tükettiğim su miktarı : 4 litre su 1 maden suyu (soda meyvesiz sade) 3 bardak 5'i bir yerde.

benden bugünlük bu kadar cnmcım..

sabah kahvaltım:
-yarım litre soğuk su

-2 siyah zeytin
-1 çatal peynir
-1 bardak şekersiz çay

öğlen yok.
aralarda bol su ve 5'i bir yerde çayım.

akşam 16:00
- 4 nugget (yağsız pişirdim) (minik parçalar)
- 1 çorba kaşığı rus salatası
- 1 çorba kaşığı acılı ezme
- 10-20 adet arasında patates kızartması (peçetede beklettim yağı için)
- 1 dilim ekmek

başka bişi yemem bu saatten sonra. bitki çayı ve belki su.

bugün yaptığım spor:

*45 dkk yürüyüş (koşu + yüksek tempoda yürüyüş)
*300 zıplayarak twist
*500 sabit twist
*50 mekik
*100x2 bacak ve kalça hareketi

tükettiğim su miktarı : 4 litre su 1 maden suyu (soda meyvesiz sade) 3 bardak 5'i bir yerde.

benden bugünlük bu kadar cnmcım..

cok ii canmmmm cok güzel gidiosunn bende haftasonu calıısorum ya p.tesi yazıcam detayları dün 2 ltre su ictimm 6 dn sora da yemiprummm artık

sabah kahvaltım:
yarım litre soğuk su

*2 yeşil 1 siyah zeytin
*1 sucuklu yumurta (yağsız)
*1 dilim ekmek
*1 tatlı kaşığı çiko
*1 dilim yağsız peynir
*2 bardak şekersiz çay.

şimdiye kadar 1.5 litre su tükettim.. akşam dolaşmaya çıkıcam.. gelincede geri kalan sporlarımı yaparım..

Allah yardımcın olsunn umarım devam eder azmin böyle:)) ben de hiç irademe sahip olamıyorum,ama inanın burdaki konuları gördükce insanın diyet yapası geliyor o kadar harika değisimler var ki:)

size bi basarı öyküm yok benim ama olmaması olmayacagı anlamına gelmio..bu yazıyı okuyan herkes daha dorusu bir cok kisi ömürlerinin bi döneminde mutlaka zayıf olmuslardır eminim ama ben hic olamadım hep en kilolu bendem daha kilolu bendim..kendisinden zayıf oldugum kislerde wardı tabi yok deil :) cocuklugum erkeklerle oynamakla gecti cnkü hep erkek wardı oturdgumuz yerde erkek gibiydim saclarım flan kısacıktı yılaar gectkce güzellestm kadınsı oldum ama kilolaerımdan kurtulamadım alıswerisler hep aglamaklıydı hic ama hic zevk wermedi bana bi arkdsmla bulusmak icin zayıflamayı beklerdm ama oturdgum hyerden beklerdm tabi cok sevgilim odu cok erkek girdi hayatıma hepsi beni cok begendi begenmeyenler de oldu tabi ama asıl önemlisi ben hic begenmedm kendmi yüzüme cok güwendm hep ama fizigm hakkında hic konusmadım beni tanıyıp tanımayan herkes kilolarımdan konustu dalga gecildi laf sokuldu benim üzermden yapılan elbiseler yolda biseler atıstırırken hala mı yio ya demeler gülüsmeler yolda yürürken sürekli pantolon cekmem sürekli bi yerlermi saklamam giydigm her kıyafetin beni cok sisman gösterdgni düsünmem hic bise yakıstıramam hic etek giyemem kabinlerde allahıma ne kadar yalwardıgımı bilirm nolur girsin die ama bana olmayan kıytafetler we son olarak gittgmz dügünde pantolonumun yırtılması beni gercekten ama gercekten cok üzdü..hic bu kadar üzülmemistim haytaımda kilolarımla hep barısık oldugumu sanıordum ama sdc kendmi kandırmısım kilolu olmayanın halinden kimse anlamaz artık kiloalrım saglıgıma zarar wermye basladı hemoroid baslangıcım war we 50 gün sora sözlüm askerden gelio ben kilo wermek yerine aldım hep oysaki, 15 ay wardı önümde yine kendme ettm yedm ictim zayıflamadım urasmadım b,ile smdi 50 güne sıgdırmaya calısıorum tabi kendi hatamın sonuclarını kendm cekiorum hedefm 65 ken 75 suan ama artık kararlıyım ilk defa ne istedgmi cok ii biliorum bi cok sey denedim kendme iskence cektrdm ama artık kararlıyım her gün yazıcam size 50 günün sonunda cok fıstık olucam we size söz resmlerimi paylasıcam yasadıgım ii kötü her seyi yazıcam yaptıklarımı we hayatımda ilk defa ince olucam 91.600 le basladgı yolculugmda suan 90.200 dewam ediorum hedefm 50 gün de 7 kilo wermek sporumu suyumu en ince ayrıntısına kadar her syei payşlasıcam sizinle isteyip de yapamıcam hic bise yok cnküğ ben bi kadınım !! allah hepimizin yardımcısı olsun

canım inşallah hedeflediğin kiloya ulaşırsın. ben seni çok iyi anlıyorum. bu sene ilk defa 76 kilo oldum. hatta bir akşam hatırlıyorum 76.9u gördüm. moralim çoook bozuktu aynaya bakamıyordum o kadar şişmanlamıştım ki.. normalde 67-68 kiloyum. ama kışları hep 70 olur 72ye dayanırdım, maksimum 73 olurdum. o da nadiren. ama bu sefer ne olduysa çok şiştim.. boyum 178. hep aynı şeyleri giymeye başlamıştım, çok kötü hissediyordum kendimi. ama sonra bir gün isveç diyetini gördüm yorumları okudum çok hırslandım. sana tavsiye ederim o diyeti. çok memnun kalırsın. teyzem yapmıştı yıllar önce 9 kilo vermişti ve 4-5 sene dikkat ederek almadı sonra bir hastalıktan dolayı ilaçlar yüzünden birden kilo aldı. ben de yorumları okuyunca hırslandım ben de yapabilirim dedim. isveç diyeti yapmadım ama kendi kendime uygun şekilde beslendim canım çikolata isteyince yedim ama az yedim. üç öğün beslendim sadece. üç öğün dışında bir lokma almadım ağzıma, sadece akşamları çok acıkırsam üç beş çilek erik falan yiyordum. şimdi tatile gittik orada heeeep yattım ve beş öğün yemek veriyorlardı arkadaşlarımla birlikte gidince yedim:) 71 kilo gittim 73 döndüm. inşallah vereceğim de 70 olacağım. nisan ortasında tartıda 76yı görüyordum temmuz başında 71dim tam. çok yavaş verdim ve kendi çabalarımla çok çok acıktığım oldu ama midemi sanki terbiye ettim zaten midemde de biraz sorun olduğu için zamanla alıştım. bugün çok dikkat ettim spor yaptım su içtim.. bir hafta içinde bu iki kilodan kurtulacağım, çoğu şişkinlik olabilir gibi geldi. çok dua ettim çok ağladım ve sonunda başardım. bir daha görmek istemiyorum 74 75 76yı. hedefim 70 olmak. 70 olayım da gerisi kolaymış gibi geliyor. çok çok çok azimliyim bu konuda yemeyeceğim diyorum ve yemiyorum. yemek görünce gözümün önüne şişko halim geliyor:KK43: direk başka yere koyuyorum kafamı çeviriyorum. sen de başarılı olacaksın inanıyorum. de ki kendine bugün yemiyorum sabrediyorum yarın yiyeceğim. aynısını yarın da yap ertesi gün de. eninde sonunda yiyeceğim ama önce zayıflayacağım de. psikolojim bozulmuştu resmen ama şimdi daha iyiyim. senin de allah yardımcın olsun canım.. başaracaksın inanıyorum..:KK3:

Son düzenleme:
bugünkü yeme düzenim;

sabah iki bardak süt çeyrek paskalya çöreği
öğlen küçük kutu yoğurt
akşam bir yumurta ve domatesle yapılmış domatesli yumurta

gündüz iki litre su içtim, iki bardak da yeşil çay. akşam yatana kadar bir şey yememeyi planlıyorum..
sabahki kilom 73tü, tatil dönüşü şiştim, inşallah yarın daha güzel bir kiloyla uyanırım..

sabah kahvaltım:
yarım litre soğuk su

*2 yeşil 1 siyah zeytin
*1 sucuklu yumurta (yağsız)
*1 dilim ekmek
*1 tatlı kaşığı çiko
*1 dilim yağsız peynir
*2 bardak şekersiz çay.

şimdiye kadar 1.5 litre su tükettim.. akşam dolaşmaya çıkıcam.. gelincede geri kalan sporlarımı yaparım..
naptın bebek cıktın mı yürüyüsee
Allah yardımcın olsunn umarım devam eder azmin böyle:)) ben de hiç irademe sahip olamıyorum,ama inanın burdaki konuları gördükce insanın diyet yapası geliyor o kadar harika değisimler var ki:)
evet canmm haydi durma sen de baslaa
canım inşallah hedeflediğin kiloya ulaşırsın. ben seni çok iyi anlıyorum. bu sene ilk defa 76 kilo oldum. hatta bir akşam hatırlıyorum 76.9u gördüm. moralim çoook bozuktu aynaya bakamıyordum o kadar şişmanlamıştım ki.. normalde 67-68 kiloyum. ama kışları hep 70 olur 72ye dayanırdım, maksimum 73 olurdum. o da nadiren. ama bu sefer ne olduysa çok şiştim.. boyum 178. hep aynı şeyleri giymeye başlamıştım, çok kötü hissediyordum kendimi. ama sonra bir gün isveç diyetini gördüm yorumları okudum çok hırslandım. sana tavsiye ederim o diyeti. çok memnun kalırsın. teyzem yapmıştı yıllar önce 9 kilo vermişti ve 4-5 sene dikkat ederek almadı sonra bir hastalıktan dolayı ilaçlar yüzünden birden kilo aldı. ben de yorumları okuyunca hırslandım ben de yapabilirim dedim. isveç diyeti yapmadım ama kendi kendime uygun şekilde beslendim canım çikolata isteyince yedim ama az yedim. üç öğün beslendim sadece. üç öğün dışında bir lokma almadım ağzıma, sadece akşamları çok acıkırsam üç beş çilek erik falan yiyordum. şimdi tatile gittik orada heeeep yattım ve beş öğün yemek veriyorlardı arkadaşlarımla birlikte gidince yedim:) 71 kilo gittim 73 döndüm. inşallah vereceğim de 70 olacağım. nisan ortasında tartıda 76yı görüyordum temmuz başında 71dim tam. çok yavaş verdim ve kendi çabalarımla çok çok acıktığım oldu ama midemi sanki terbiye ettim zaten midemde de biraz sorun olduğu için zamanla alıştım. bugün çok dikkat ettim spor yaptım su içtim.. bir hafta içinde bu iki kilodan kurtulacağım, çoğu şişkinlik olabilir gibi geldi. çok dua ettim çok ağladım ve sonunda başardım. bir daha görmek istemiyorum 74 75 76yı. hedefim 70 olmak. 70 olayım da gerisi kolaymış gibi geliyor. çok çok çok azimliyim bu konuda yemeyeceğim diyorum ve yemiyorum. yemek görünce gözümün önüne şişko halim geliyor:KK43: direk başka yere koyuyorum kafamı çeviriyorum. sen de başarılı olacaksın inanıyorum. de ki kendine bugün yemiyorum sabrediyorum yarın yiyeceğim. aynısını yarın da yap ertesi gün de. eninde sonunda yiyeceğim ama önce zayıflayacağım de. psikolojim bozulmuştu resmen ama şimdi daha iyiyim. senin de allah yardımcın olsun canım.. başaracaksın inanıyorum..:KK3:

bu güzel yazın icin cok tesekkür ediorumm bende yapmıstım güzel kilo werdm deneyecegmm senin boyun ii eminim kilonu saklıosun ama gercegi bildgn icin rahat deilsin bende seninn yanındayımm canmmm allah yardeımcımız olsunn

kızlar artık neredeyse her gün yürüyüs yapıorumm yapmadıgım günler cok rahatsız oluorummm :) ben bu isis basaracagımmm inanıorum ! :)

evet cnm çıktım yürüyüşe.. bende yürümediğim gün kendimi eksik hissediyorum :KK60:

ee kızlar nasıl gidiyor :) yeni haberler var mı? :)
bu sabah 71.5la uyandım.. :KK66: dün yaptığım spor ve içtiğim su, yeşil çay sayesinde şişkinliğimi attım bir buçuk kilo su toplamış vücudum anladığım kadarıyla, vay be :KK70:

canım nerelerdesin?

bitanem buralardayım diyete we yürüyüse dewam ediorum tasıncaz c.tesi günü o yüzden yazamıorumm ewde her yer her yerde bide hemoroidle urasıorum kalkamıorum oturamıorumm..biraz da canm skkn daha hic kilo weremedm inceldgmi hissediorum ama gram oynamadı henüz kilom da..we önümüz ramazan kilo weremicem hic..cok moralim bozuk

bebeklermmm sizce iswec diyeti yapmalı mıyım saglıklı degil biliorum ewet ama kilo werdgmi görmek istiorum artık daha cok motiwe olmak istiorum gecen sene bu zmnlarda yapmıstım 7 günde 5.5 kilo wewrmstm tabi bunun 2 sini geri alıo insan yapmak istiorum ama homorid sorunumdan dolayı kabız olmaktan korkuorum cnkü bööle bi etki yapıo bu diyet..c.tesi tasınıoruz o yüzden cok dikkat edemiorum cnkü her yer her yerde nete giremiorum giriorum yazamıorum flan derken azmimi kayubettm sanmayın sakın :KK70: p.tesiden itibaren pilateste yapıcam bu yeni kararım :) ayrıca tatile gidicem 2 kilo wewrmeyi hedefliorum 10 gün gibi bi sürede yüzerek flan inş yapıcam arkdslar ne olursa olsun allahın izniyle ben wericem bu kiloları gencligim benm elmde we ben yazık ediorum daha 21 yasımdayımm haftanın en az 3 günü yürüyüs yapıorum 50 dk sürüo tasınınca ewde egzersizlere pilatese de baslıcam ramazan da da kilo almayıp 1 kilo dahi olsa wericemm göriceksinizzz :)

X