Ben Yaparsam Herkes Yapar Nasıl mı?

benim hıkayem de bıraz gecmıste kaldı ama ben de yarattıgı izler hala etkısını gostermekte.ben de cocuklugumdan berı hep tombiştim hem kıyafetler uzerıme yapısırdı ama bu durumdan hıc sıkayetcı degıldım ta kı 18 yasıma gelene kadar.etrafınızdakı yasıtlarınız nasıl cıvıl cıvıl renk renk gıyınırken bense eve kapattım kendımı gardrobumda sadece 3 kıyafet var:52 beden kumas pantolon ee tabıkı kot olmadıgı ıcın :) ,bordo bır kısa kol kazak ve de kahverengı anne etegı dusunmek bıle kotu dımı o yasta ......ustelık benden 13 yas kucuk kardesımle nereye gıtsem annesı oldugumu sanıyolardı neyse kılomu merak ettıysenız sıkı durun yas 18 ve ben 95 kılıoyyumm.

bır gun kendımı ıyıce kapattım ve dusundum tum yasadıklarımı kendıne gel bu senın elınde dedım ve hergun yedıklerımı not ettım otekı gun bıraz daha eksık yedım tatlı da yedım ekmek de ama az kararında ve tam 25 kılo verdım unıversıteye basladıgımda en azından kot gıyebılıyodum artık ve derken 1 yılda 5 kılo daha verdım ıkı yıl aynı kıloda kaldım malum yurt ortamında hep fast food oldugu ıcın neyse sonra da okul bıttı ve ben 65 kılodaydım artık ama yetmezdı 55 rakamını gorecegım gune kadar azmettım ve sımdı 27 yasında 55 kıloyum bazen 53,50 oluyorum ama olsun artık mutluyum....gercekten bu duygunun ne demek oldugunu ancak benımm gıbı fazla kılosu olup da hayata kusenler anlar.ama ınanın kı ıstedıkten sonra hersey basarılabılır sadece azmedıp kararlı olacaksın ve de gerısı gelıyor zaten ....

benim hıkayem de bıraz gecmıste kaldı ama ben de yarattıgı izler hala etkısını gostermekte.ben de cocuklugumdan berı hep tombiştim hem kıyafetler uzerıme yapısırdı ama bu durumdan hıc sıkayetcı degıldım ta kı 18 yasıma gelene kadar.etrafınızdakı yasıtlarınız nasıl cıvıl cıvıl renk renk gıyınırken bense eve kapattım kendımı gardrobumda sadece 3 kıyafet var:52 beden kumas pantolon ee tabıkı kot olmadıgı ıcın :) ,bordo bır kısa kol kazak ve de kahverengı anne etegı dusunmek bıle kotu dımı o yasta ......ustelık benden 13 yas kucuk kardesımle nereye gıtsem annesı oldugumu sanıyolardı neyse kılomu merak ettıysenız sıkı durun yas 18 ve ben 95 kılıoyyumm.

bır gun kendımı ıyıce kapattım ve dusundum tum yasadıklarımı kendıne gel bu senın elınde dedım ve hergun yedıklerımı not ettım otekı gun bıraz daha eksık yedım tatlı da yedım ekmek de ama az kararında ve tam 25 kılo verdım unıversıteye basladıgımda en azından kot gıyebılıyodum artık ve derken 1 yılda 5 kılo daha verdım ıkı yıl aynı kıloda kaldım malum yurt ortamında hep fast food oldugu ıcın neyse sonra da okul bıttı ve ben 65 kılodaydım artık ama yetmezdı 55 rakamını gorecegım gune kadar azmettım ve sımdı 27 yasında 55 kıloyum bazen 53,50 oluyorum ama olsun artık mutluyum....gercekten bu duygunun ne demek oldugunu ancak benımm gıbı fazla kılosu olup da hayata kusenler anlar.ama ınanın kı ıstedıkten sonra hersey basarılabılır sadece azmedıp kararlı olacaksın ve de gerısı gelıyor zaten ....

aynı durumdayım ablacım ya umarım senin gibi azmederim ben de..

ayyyy canım benim sanki beni anltmışsın varya bukadar kiloluların dertleri birbirine benzer... Bence bir diyetisyene git bak nekadar çabuk kilo veriyorsun sen bile şaşırıcaksınn... sen 50 günde 7 kilo diyorsun ya onlar sana 50 günde 12 kilo veridrirler...Bence kendini yok isveç diyeti yok bu diyeti diye yıpratma hepsini denedim onlarım... Yap yap yap sonu hüsran hepsinin.. Doktora git bak nasıl kurtuluyorsun...
tawsiyelerin icin cok cok teskkür ediorumm canmm inş dedgn gbi olur :)
canımcım 2.300 gram vermişim..

92.300 çıktım çok şükür. bu pazartesi tekrar başlıycam 5 günde 5 kiloya 8 li rakamları görünce bırakıp normal beslenmeme geçicem...
bugün meyve günüm.
hadi bakalım bitanmm cok ii wermssn ben baslayamadım cnkü dogalgaz flan yok ewde daha ocak calısmıo tüp kulanıoruz patatesleri flan nası haslıcam onu düsünüorumm :S cuma aksamı yola cıkııorum bi hafta yokum tatilde cok cok yüzüp kilo wericemmmm:):):)
bugün spora başladım kızlar:):) ölçüm yapıldı tam 71 çıktım.. mineral protein vücut yoğunluğu çok düşük çıktı. 20 kilo yağım var 50 kilo da kemik ve kas :KK70: et ve yumurta pek sevmem, o yüzden onlara ağırlık vermem gerekiyormuş. diyet istemiyorum dedim benim basenlerimi inceltin bacaklarımı inceltin yeter ve 1 ay gideceğim çok zayıflamak gibi bir düşüncem yok 2 kilo versem yeterli olur. bugün yarım saat yürüdüm bir de garip bir sopayla egzersiz yaptırdı. power plate denilen aleti de yapmak istiyorum ama benim için yasak:KK43:(
kötü haber de beden kitle indeksime baktı ve yağ oranıyla da karşılaştırınca obezite sınırına girmeye yaklaşmışım. nasıl oldu anlamadım. obez miyim ben şimdi:KK37:
ahahaaaaaaaaaaa cok güldüm kız sen de obezsen biz neyiz :KK70: gayet iisn fıstık gibisinnnnnnnnnnnnn :)

inşş canmmmm inş bende 65 olmak istiorummm inş bende senin gibi yapıcamm inşşşşşşşş yazın icin cok teskkür edermm seni de cok cok canı gönülden tebrik ediorummmmmmm :)

bebeklermmmmm biliosunuzki tasındık o yüzden giremedmm tasınma asamasında cok terleyip is yapıp 1 kilo 400 gr werdmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK66: smdi internet cafeden giriorum birazdan cıkcamm ewe internet daha baglanmadı her gün arıoruz gelcez diolar daha gelmediler :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: o yüzden sizlere yazamadım kac zamandır yarın aksam da yola cıkıorum canlarım 1 hafta yokum bol bol yüzmeyi düsünüoruımm en az 2 kilo wermis olucammmgörceksiniz benm icin dua edin canlarımm benim yüregim hep sizinleeeeeeeeee :KK3:

bol bol yüz kilo ver canımcım..

Allah yolunu açık etsin.. İyi tatiller iyi eğlenceler balım :79:

suyun yerine himalaya tuz dan yapilan sol e yi ic zayiflatiyor yemegindede kullanirsan daha iyi olur:umarim istedigin kiloya ulasirsin:KK16:

tawsiyelerin icin cok cok teskkür ediorumm canmm inş dedgn gbi olur :)

hadi bakalım bitanmm cok ii wermssn ben baslayamadım cnkü dogalgaz flan yok ewde daha ocak calısmıo tüp kulanıoruz patatesleri flan nası haslıcam onu düsünüorumm :S cuma aksamı yola cıkııorum bi hafta yokum tatilde cok cok yüzüp kilo wericemmmm:):):)

ahahaaaaaaaaaaa cok güldüm kız sen de obezsen biz neyiz :KK70: gayet iisn fıstık gibisinnnnnnnnnnnnn :)

inşş canmmmm inş bende 65 olmak istiorummm inş bende senin gibi yapıcamm inşşşşşşşş yazın icin cok teskkür edermm seni de cok cok canı gönülden tebrik ediorummmmmmm :)

inşallah birlikte 65 kilo olacağız benim de hedefim 65, ama 68e de razıyım :KK70:
valla hoca öyle dedi :KK43: ve yaklaşık 1 kilo aldım. annemler yoklar onlar olmayınca da kardeşimle fast fooda sardık. ve hastayım yatıyorum hep:KK43: sporu da aksattım. şiştim balon gibi oldum valla su topladı vücudum acayip:KK43:

canımmm artık gel tatilden... :KK55:

bu son 5 günde 5 kilo diyetini yapışım.. 8 leri nerdeyse görmek üzereyim.. tam 91.1 kg oldum. umarım tatilde kilo almazsın.. çok öptüm cnm görüşürüz..

bol bol yüz kilo ver canımcım..

Allah yolunu açık etsin.. İyi tatiller iyi eğlenceler balım :79:
cnmmmmmmmmmmmmm geldm ben sen cok ii wermssn hemen cizelgene baktımmm ben tartılmadım yarın sabah tartılcam cok özledmm seniiiiiiiiiiiiiiii
inşallah birlikte 65 kilo olacağız benim de hedefim 65, ama 68e de razıyım :KK70:
valla hoca öyle dedi :KK43: ve yaklaşık 1 kilo aldım. annemler yoklar onlar olmayınca da kardeşimle fast fooda sardık. ve hastayım yatıyorum hep:KK43: sporu da aksattım. şiştim balon gibi oldum valla su topladı vücudum acayip:KK43:

wercez wercez olcak olcak :KK70:

cnmmmmmmmmmmmmm geldm ben sen cok ii wermssn hemen cizelgene baktımmm ben tartılmadım yarın sabah tartılcam cok özledmm seniiiiiiiiiiiiiiii

wercez wercez olcak olcak :KK70:

bende özledim kuzummm

yolun yarısını geçtim sayılır... 15 gitti 14 kaldı :KK55:

tartıl yaz bakalım inş. kilo vermişsindir :KK61:

X