Gelinlik Ayakkabısı benim gelin ayakkabılarım:)

biz başladık canım zarif gelinlikte dikilio. valla çok fikrimiz yoktu ama gezdik baktık en iyisi oydu. can modaevi de iidi ama pahalı. düğün manisada bizim. trabzonda zorlu otel de tek nikah olucak. senin ki nerde çok bilemem ama olsun

teşekkür ederim. inşallah kullanılır içim yanar yoksa

bizde can modayla zarif gelinlik arasında kalmıştık. sonra bende zarif gelinlikte olsun istedim.
bakalım orda olacak nasipse.
gelinliğinin fotosunuda koy buraya haa merak ederiz biz:)
benimki aksular otelde. beşirliye giderken belki gözüne çarpmıştır. benm düğünüm olurken siz büyük ihtimalle balayında olacaksınız:)))

cok güzel güle güle giy inş a.s.
ben kınamda buna benzer bişe giymiştim abiyemin altına ona benziyo :asigim:

bizde can modayla zarif gelinlik arasında kalmıştık. sonra bende zarif gelinlikte olsun istedim.
bakalım orda olacak nasipse.
gelinliğinin fotosunuda koy buraya haa merak ederiz biz:)
benimki aksular otelde. beşirliye giderken belki gözüne çarpmıştır. benm düğünüm olurken siz büyük ihtimalle balayında olacaksınız:)))

bak canım ekledim gelinlik bölümüne.zaten dükkanda ilk gelince görürsün.hayırlısı olsun hepimize

cok güzel güle güle giy inş a.s.
ben kınamda buna benzer bişe giymiştim abiyemin altına ona benziyo :asigim:

teşekkürler canım

ayakkabıLar tamam ,geLinLik tamam geriye bi dügün gününü bekLemek kaLdı sanırsam boshayallersmile
güLe güLe kuLLan canım :asigim:

evet daha eşyalar falan var. hayırlısı bakalım.teşekkürler

benim gelinlik ayakkabım daha doğrusu terliğimi sırf rahatlığım için seçmiştim kızlar:1rolleyes:.gelinliğim aşırı derecede kabarıktı zemuszemus.bende oynamayı zıplamayı çok sevdiğim içinhihoyyyt gelinliğimin altına nasıl olsa görünmeyecek diye mantar topuklu beyaz (baya topukluydu)terlik giymiştim kaydirigubbakcemile3.ama iyikide giymişim o kadar rahat ettimki anlatamam zaten hiçbir fotoda da görünmemiş gelinliğim sayesinde:lepi:. tavsiye ederim ömrümün en güzel gününü çok topuklu bir ayakkbıyla heder etmedim diye düşünüyorumalkisalkisalkis.herkese mutluluklar diliyorum Allahım herşeyi gönlünüze göre versin inşallah:Saruboceq:

benim gelinlik ayakkabım daha doğrusu terliğimi sırf rahatlığım için seçmiştim kızlar:1rolleyes:.gelinliğim aşırı derecede kabarıktı zemuszemus.bende oynamayı zıplamayı çok sevdiğim içinhihoyyyt gelinliğimin altına nasıl olsa görünmeyecek diye mantar topuklu beyaz (baya topukluydu)terlik giymiştim kaydirigubbakcemile3.ama iyikide giymişim o kadar rahat ettimki anlatamam zaten hiçbir fotoda da görünmemiş gelinliğim sayesinde:lepi:. tavsiye ederim ömrümün en güzel gününü çok topuklu bir ayakkbıyla heder etmedim diye düşünüyorumalkisalkisalkis.herkese mutluluklar diliyorum Allahım herşeyi gönlünüze göre versin inşallah:Saruboceq:

ii yapmışsın canım rahat rahat eğlenmişsindir

ayakkabılar cok guzelmıs. güle güle mutlulukla gıy ınsallah

teşekkür ederim amin canım

cnm güle güle giy. divumm marka çok rahat oluyor, bende de gümüş rengi var, modeli biraz farklı, çok çok menunum. topuklu ama aykta yokmuş gibi.

cnm ayıp olmazsa ne kadara aldığını öğrenebilir miyim? yaz sonu kısmetse benimde düğünüm var :kedi:bir de ayakkabıyla takım çanta aldın mı? çanta alıp almama konusunda kararsızım.

Ayakkabıların çok şık güle güle giy. buarada divan kundramı ben mi öyle görüyorum.Divan kundurada ayak ölçüsü alıp kişiye özel yapıyorlar. Sen başka bir yerden aldın galiba

Benim gelinlik ayakkabılarıma çok benziyor . Hayırlı olsun yerimseniben

çok şık çok zarif tatlım güle güle giy inşallah hayal gibi bi düğün olur senin için

ben de divanda yaptıracaktım ne gerek var dedim. gittim kemal tanca plus mağazasına aldım ayakkabıları çıktım.
ilerideki zamanlarda da giyebileceğim tarzda bir ayakkabı. çok şık. süper modeller var.

hoş bir ayakkabı ama gelinlikte açık ayakkabı sevmiyorum.helede kilotlu çorabın dikişi ucundan görünüyorsa tam bir felaket.ona dikkat et canım.yoksa ayakkabı şık diyecek lafım yok.güle güle giy düğününde.

X