Sivilceli Ciltler benim gibi omuzlarında göğsünde sırtında sivilce ve sivilce izleri olan varmı??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben limon yağıyla kurtuldum arkadaşlar.elma sirkesi,soda,bebanthen krem,yosun yağı daha hatırlamadığım bir çok şeyi denedim.en etkilisi limon yağı oldu tavsiye ederim.aktarlarda var ucuz.sürdükten bir süre sonra kuruyup kabuklaşıyor sivilceler mutlaka bir deneyin belki sizede faydası olur.lekeleride açıyor.bende sivilce kalmadı bir kaç sivilce lekesi kaldı onun için hala kullanıyorum.

benimde vardı aknetrent kullandım şükürler olsun geçti. keşke daha önceden kullansaydım diyorum.

kollarımda ve sırtımda benimde çıkıyor dönem dönem. Çay ağacı yağı aldım ve sivilcelerin üzerine birer damla sürüyorum her gün. Bir günde söndü sivilceler. İzlere de iyi geldiğini duydum uygulamaya devam edeceğim. Gelişmeleri paylaşırım.Ölü deniz tuzuyla peeling te mantıklı geldi en kısa zamanda onu da deneyeceğim.

kollarımda ve sırtımda benimde çıkıyor dönem dönem. Çay ağacı yağı aldım ve sivilcelerin üzerine birer damla sürüyorum her gün. Bir günde söndü sivilceler. İzlere de iyi geldiğini duydum uygulamaya devam edeceğim. Gelişmeleri paylaşırım.Ölü deniz tuzuyla peeling te mantıklı geldi en kısa zamanda onu da deneyeceğim.

ölü deniz tuzu derken???

magdelena canım; ben 1 haftadır mayalı süt içiyorum ve sırtımdaki sivilcelerin kuruduğunu farkettim. bugün annem de masaj yapıyodu tesadüfen söyledi senin sırtın kurumuş sönmüş sivilceler filan diye. inan böyle çıbanımsı sivilceler vardı bir iki tane, sönmüşler!!! bi dene istersen canım mayalı sütü..:81::KK54:

canım benim pek sivilcem kalmadı vücudumda yani iki elin parmağını geçmez heralde. ama sivilce izleri çoookkk :KK43:

ben limon yağıyla kurtuldum arkadaşlar.elma sirkesi,soda,bebanthen krem,yosun yağı daha hatırlamadığım bir çok şeyi denedim.en etkilisi limon yağı oldu tavsiye ederim.aktarlarda var ucuz.sürdükten bir süre sonra kuruyup kabuklaşıyor sivilceler mutlaka bir deneyin belki sizede faydası olur.lekeleride açıyor.bende sivilce kalmadı bir kaç sivilce lekesi kaldı onun için hala kullanıyorum.

bu yağlar tüylenme yapmasın :KK3:

limon yağını okuyunca arkama döndüm baktım masada limon yağı duruyor :) hemen sürdüm kollarımdaki berbat sivilcelere. yanıyorum şu an. sanırım bu iyiye işaret :) inşallah iyi gelir. üzerinde bir fincan suya 3 damla yazıyor ben bolca sürdüm bir şey olmaz umarım :/

Bende ayni durumdayim :KK43: yuzum icin Blue light diye bir lazer ile tamamlamisdim, ama kolarim sirtim hep sivilce var. Utaniyorum kisa kol giymekden, o yuzden bir sabit bir yerdeyseniz giyin kisa kol, cunku gunes cok faydali ve kurutur sivilceleri. Ben ya dogum hap kullanmaya dusunuyorum ama kilo almak istemiyorum, ikinci fikrim solariyom a gitmek oda cilt kanseri yapiyor :S sasdim kaldim. Allah bize sabir versin.

Yaptrdiginiz.uygulamada sivilceleriniz gectimk

X