BENİM HAYATIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımefendi yazınızda zorluklari kendiniz anlatmissiniz. Bazen bırakıp gitsem sonra alsam diye düşünüyorum diye ben mi yazdım bunları. Anneliginjzj sorgulamiyorum burda. İnsanlığı sorguluyorum. Hakaret etmeden Eleştiriyorum sizi. Kararlariniz maalesef ki yanlış. İçimi döküyorum diyorsunuz ve hakaret harici eleştiri alınca kimseye kızmayın. Sizin anneliginiz değil hayatınızla ilgili aldığıniz tuuuum kararlarinizin ucu çocuklarınıza dokunduğu için sizi elestiriyorum. Hak verebileceğim bir durum da yok. Ne diyeyim. Çok haklısınız hayat çok zalim geçer bunlar mı diyim.. ayrıca sahip olacağım veya olamayacağım çocuğum için elbette Allah bilir siz değil..
Ben sizin çocuğunuz olmamasıyla yargılamak öyle bir hakkım yok estağfurullah

arada ki fark bırakıp ta gitmiyorum işte çok yanlış yönlerden bakıyorsunuz uztmiycam kısa kesiyorum

Herkes lafta sahip çıkıyor diye babanızı suçlamışsınız ancak kimse sizin evlatlarınızın sorumluluğunu almak zorunda değil zaten.
Sorumsuz bir eş varsa ortada insan üst üste doğurmaz. Doğuruyor ise de eşim düzelir babam sahip çıkar diye düşünmez kendi maddi gücüne güvenir mesela. Ben bakarım çocuklarıma diyerek yapar o zaman kimseye hesap da vermez.

1 tişörtünüzden utanmayın. Ama evlatlarınızı açlığa sürükleyen her sorumsuzlugunuz için utanmak yerinde olur.

Ben sizin çocuğunuz olmamasıyla yargılamak öyle bir hakkım yok estağfurullah

arada ki fark bırakıp ta gitmiyorum işte çok yanlış yönlerden bakıyorsunuz uztmiycam kısa kesiyorum
dogurduysan birakip gidemezsin zaten, lütuf mu ediyorsun yani? Birakip gitmiyorum ne demek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X