Benim seksten zevk almadığımı söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şurayı bir deli doktoru incelese, saçma sapan yorum yazan kişileri tespit edip direkt içeri atar. Öyle ilaçla falan uğraşmaz.
Ama yok ki öyle bir sistem. Piyasadan delileri toplayan bir sistem olsa, toplumda cinayet, şiddet olayları olmaz.
Geçen haberlerde okudum, biri annesini kesip kafasını tencereye koymuş. Korku filmi gibi görüntüleri vardı.
İşte bu tipler önceden tespit edilse, birçok cinayet daha olmadan önlenir.
Manyak manyak şeyler yazıyorlar şuraya yaa...
Kendince eğlenmeye gelmişsin vs neyse
Ama üzücü olayları kullanmak insanlığına yakışmaz kimsenin
Edep

Şurayı bir deli doktoru incelese, saçma sapan yorum yazan kişileri tespit edip direkt içeri atar. Öyle ilaçla falan uğraşmaz.
Ama yok ki öyle bir sistem. Piyasadan delileri toplayan bir sistem olsa, toplumda cinayet, şiddet olayları olmaz.
Geçen haberlerde okudum, biri annesini kesip kafasını tencereye koymuş. Korku filmi gibi görüntüleri vardı.
Cahillik de özgüvensizliğiniz gibi paçanızdan akıyor.

Ya abicim burdan ekmek cikmaz sana. Iki uc kisi belki partnerinden nasil zevk aldigiyla ilgili iki kelam eder de zevklenerek okurum diye gelip uyelik almissin, hala da cevap yetistirmeye calisiyorsun hic olmazsa bir kisi hikayelestirsin diye ama ciks...akiyor uzerinden yani :KK70: kasmasan mi artik...
Buradaki en üğrenç yorumlardan biri. Bu kendi iç dünyanı yansıtıyor.

Tip 1 Bipolar hastasıyım, düzenli antipsikotik ilaç alırım, "Deli doktoru"na giderim.
Ve konuya ciddi, yargısız , bilgi içerikli yorumu yapan da benim, sizin de konu içinde beğendiğiniz tek yorum benimki sanırım.

Ne manidar.

Tip 1 Bipolar hastasıyım, düzenli antipsikotik ilaç alırım, "Deli doktorum"a giderim.
Ve konuya ciddi, yargısız , bilgi içerikli yorumu yapan da benim, sizin de konu içinde beğendiğiniz tek yorum benimki sanırım.

Ne manidar.
Bamya dememişin, ondandır.

Bence konuyu başka yerlere çekmeyin. Utanmasanız video falan da isteyeceksiniz.
Sorduğum konuda bir bilginiz varsa yazın.
Çok ayıp, hiç öyle başka yere çektiğim falan yok, konunun kendisi zaten sizin başka yer dediğiniz şey. Kaldı ki siz bu soruyu sorarken utanmadınız da ben mekandan bahsederken mi utanacağım?

Mune Mune Kanatlarını ac uç gel cımbızla alinacak biri varr
Su mu yakıyor bu kanatlar, uç gel diyorsunuz da bir uçmak kaç bardak çaya mal oluyor🙄
Sizi alırken cımbızın kırılsın diyorsunuz, başkasına uç gel, bundan sonra çağırmadan önce hepiniz çay demleyip gönderin🤣

Su mu yakıyor bu kanatlar, uç gel diyorsunuz da bir uçmak kaç bardak çaya mal oluyor🙄
Sizi alırken cımbızın kırılsın diyorsunuz, başkasına uç gel, bundan sonra çağırmadan önce hepiniz çay demleyip gönderin🤣

Kurtarici gibi geldin Mune Mune valla. 🥰

Biz nerden bilelim ablam, biz mi yaşıyoruz o cinselliği? Ya keyif alıyorsundur ya da almıyorsundur. Oylama yapılacak bir şey mi bu sence :KK69:

Ablamm beee sırf korkudan sen beni banlama diye şu çeneme çeşit çeşit fermuar aramaktan öldüm bittim gari 🤣benım bu ceneye anam babam kocam bile gem vuramadı 🙄bi yola getiren sensin 🤣🤣gel anlaşak gııı çay nedemek ben sana kebap ısrmarlayım sen beni banlama (adanalıyım haaa bu teklıfı eyi dusun:KK8:)aylardır ıcımde bırıkenleri döküverem şuracığa hıı ne dıyosun :KK8: KK m olmasa ben naparım:cry: Mune Mune

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X