Benzetildiğim kız tipi

Latinachica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
405
957
34
Yemekteydik. Bir arkadaş o gün kuaföre gitmiş. Biz onunla kendi aramızda konuştuk. Sonra erkek bir amir herkesin içinde sen saçını hiç boyatmadin değil mi dedi.
Yok dedim ben boyatmak saçımı zaten.
Sonra diğerlerine dönüp latinada üniversitede komünist kızlar olur ya o tip var dedi.
Konuşmanın gereksizligini tartışmak bile istemiyorum. Ama ben olumsuz bir anlam çıkardım haliyle bundan ve çok canım sıkıldı.
Sizce neyi kastediyor?
Değiştirmem gereken bir şey mi var yani kendimde

Beni de cool ve gamsız sanıyorlar zaten tipim müsait...yakınlaştığımzda ki derinlik fikirlerime ve incelik tavırlarıma inanamıyorlar 😄
Bu arada komünist kızlar nasıl olur bilmiyorum ama saç boyatma gereği duymamak ve doğalı harika olan saçların varsa çok şanslısın haberin olsun
Çünkü herkese kendi doğal saçı avantaj sağlamıyor
Ötede havlasınlar 😁

Son düzenleme:
Ekside başlık bile varmış bununla ilgili. Cirkinlikle ilgili. Onu görünce çok da iyi duygularla benzemediğini düşündüm işin açıği.
Saç boyamak Tan çıktığına göre bakımsız olduğumu kastetti belki de

Siz kendinizi böyle beğeniyorsunuz demek ki boyatmiyorsunuz saçlarınızı . İlla olumsuz düşünmeye gerek yok . Kötü birsey de dememiş zaten . Herkes birşeyler söyler .

Halbuki komunist kizlar genelde kizila boyar saclarini.
En azindan benim zamanimda universitemdekiler öyleydi.

Kötü bir benzetme degil. Yapan beyinsiz öyle sanmış ama gunumuz tiktok gencligini tokatlar o kizlar. En azindan ugruna caba verdikleri bir seyler var, genis bir kulturel birikimleri var.

Gerçekten sadece iş hayatında mecburen bir araya geldiğiniz biri size ufacık bir şey söyledi diye bu kadar kafaya takıp kendimde değiştirmem gereken bir şey var diye mi düşündünüz? Ciddi bir özgüven probleminiz var gibi görünüyor buradan.

Bana da eski sevgilim elmacık kemiklerim çıkık diye travestilere benziyorsun demişti, ehehehe salak deyip geçmiştim. Çünkü elmacıklarımı seviyorum 🤷🏻‍♀️

Bana da böyle kelli felli en üst düzey amirim sen kilo mu aldın yanakların şişmiş dedi. Zaten bu konularda takıntılıyım üzerine geldi. Diyen de 60 yaşında adam yani ne gerek var bu hırboluğa. Kendi kızı kapılara sığmıyor yarmagül gibi geliyor bana laf ediyor.

Bazı insanlar çok densiz umursamayın.

Yemekteydik. Bir arkadaş o gün kuaföre gitmiş. Biz onunla kendi aramızda konuştuk. Sonra erkek bir amir herkesin içinde sen saçını hiç boyatmadin değil mi dedi.
Sonra diğerlerine dönüp latinada üniversitede komünist kızlar olur ya o tip var dedi.
Konuşmanın gereksizligini tartışmak bile istemiyorum. Ama ben olumsuz bir anlam çıkardım haliyle bundan ve çok canım sıkıldı.
Sizce neyi kastediyor?
İs yerinden kişileri WhatsApp gibi düşünün. Gereksizlsro beyninizde sessize alın

4-5 iş arkadaşı çok keyifli bir şekilde kahvaltı yapıyorken müdür yardımcımızın yüzüme bakıp "seni şeye benzetiyorum..şeye ...hani bir şarkıcı kız var ya ..ismi neydi ..hah hatırladım !! Sen Haticeye benziyorsun" diyeli 3000 gün olmuş😂 Şu an o müdür yardımcımız Haticenin karşısına çıkıp " aaaa sen anamneze benziyorsun " dese kadın mahkemeye verir ve kazanır 🤣🤣 Bu arada bizim zamanımızda özellikle İstanbul üniversitesinin gominist kızları çok güzeldi.Sorsaydın amirine hangi ünv.mezunu? Ona göre tepki vereceğim deseydin 😂

Saç boyamanın bakımsızlıkla ne alakası olabilir ki. Ben 28 yaşındayım hiç boyamadım ve düşünmüyorum da. Saçlarım kahverengi, kestane rengi gibi yani ve seviyorum. Beyazım yok. Başka rengin yakışacağını düşünmüyorum. İyi yani böyle. Söylediği şeyi kendince kötü anlamda söylemek istemiş ama ağır saçmalamış bence. Benim de eski patronum bana devamlı asker gibisin asker kızlara benziyorsun derdi. Gerçi o yermek için değil ciddi sert görünümlü olduğum için söylerdi. Ama bazen giyimime takardı. Yok şunu giy bunu giy vs. Üstünde durulacak bişey değil bi lafa bakın bi de söyleyene bakın yani.

Sizce neyi kastediyor?
O ne demek istemiş olursa olsun durum aslında söyledi şey sistemin dayatmalarina boyun eğmeyen güçlü kadınlar düşüncesini barındırıyor. Ha keza saçını boyatanlarda bu şekilde olabilir gayette ama vardır üniversitede çevrenizde böyle kızlar. Benim vardı ve karakteri de gayet sağlamdı.

X