Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

kıslarrrrr 4.günüm ve sabah tartıldğımda 1 kilo 100 gr gitmiş bileee
başlamadan önce 94 tüm bu sabah 92,9 çıktım yaşasınnnnn

merhabalar, bir haftadır içiyorum günde 45-50 dakika yürüyüş yapıyorum diyette yapıyorum buna rağmen kilo vermek şöyle dursun 65,3 iken bugün 66,3 olmuşum.Çok üzgünüm çoook
acaba nerde yanlış yapıyorum, siz nasıl içiyorsunuz yemeklerden hemen önce mi yoksa ögün aralarında mı? diyette yapıyormusunuz?

arkadaşım mrb
ben sabah 8,30 gibi kahvaltımı yapıorum 9 da işe geliorum
saat 10,30-11,00 gibi ilk fincanımı içiorum
öğleden sonrada 4,5-5,0 gibi tekrar içiorum
bilmiorum ama benim iştahımı kesti ve kilo verdirdi bakalım gerisi gelecekmi :)

arkadaşım bende senin gibiyim tamam kilo almadım ama her şeye dikkat etmeme rağmen bir kilo bile vermedim

ben beşi bir yerde çayıyla değilde biberiye ve kekik çayıyla 3 kilo verdim.3 kilo fazlam var.56 kiloydum.53 e düştüm.50 oldumu tamamdır.
size önerim sabah kahvaltısını iyi yapın
ben 3 dilim kepekli yada çavdar ekmeği
6 tane zeytin
1 adet salatalık
1 adet domates
yagsız liğht peynir
açık çay[şekersiz]
günde 2 bardak biberiye çayı 2 bardak kekik çayı içiyorum.bagırsakları acayip çalıştırıyor.
birde dip not yazıyım ıhlamur çayı iştah kesiyor.

arkadaşlar bende bu hafta şöyle yapmayı düşünüyorm..bu beşi bir yerde ye ilaveten rezene,sinameki,tarçın ve zencefil koyacağım...belki daha etkili olur faydasını görmedim.1 ayı tamamlayacağım nerdeyse...ama istikrarla devam edeceğim.her bünyede aynı etkiyi göstermior demekki.ben zaten kilo verme özürlüyüm....

camila cım hemenetkisini bekleme sakında pes etme yediklerini biraz azalt ve zamanın varsa 45 dk yürü fazla değil ve çayı da takviye yap etkisini görüceksin en kısa zmanda emin oll.ben lisedeyken tam 9 kilo verdim azimle herşey oluyor

arkadaşlar bu çaydan mucize beklemeyebilirsiniz ama ümidinizide kesmeyin nezaman içsem iştahım kesiliyor ve nezaman içsem içim rahat detoks etkisi gösterdiğini biliyorum .kesinlikle herkese tavsiye ederim tadı bir harika

canım benim ben 1 ayı geçik zamandır günde 1 saat yürüyorum.çoğu kez 2 saatte yürümüşümdür.hayatımdan yağı,tuzu,şekeri,unu çıkarttım bu çayıda1 aydır içiyorum neredeyse.moralim bozulmuyor değil bozuluyor ama çay değil sorun.yürüyüş ve diyetle neden bu kadar az veriyorum.metabolzimam çok yavaş.çaya elbette devam edeceğim...zor bişey değil demle iç:roflol:bilmiyorum bırakmayacağım zor versem bile..banane 60 olmak incecik olmak iste:çok üzgünüm:
evet canım benimde iştahımı kesiyor.bu yüzden ara öğünlerde içmeye çalışıyorum.ne zaman içmesem ara öğünü kaçırsam krize giriyorum bişeler yeme isteği oluyor hemen demliyorumyerimseniben

Selam,
Salı gününden bu yana özel bir diyete de başladım.Özel dediğim ablama diyetisyenin vermiş olduğu diyet. Daha önce bu diyetle 7 kilo vermiştim hiç aç kalmadan.
Çaya devam ediyorum iştah kestiği kesin. Yemek yerken yarısında doyuyorum. Sanırım uzun vadede faydasını göreceğiz. Herkese kolay gelsin :dance:

ben bu çayı kullanalı yarın 3 hafta olacak.2 kilo verdirdi.500gr geri aldım.acaba regli döneminin bir etkisi olurmu ki?içimi çok güzel kendimi iyi hissettiriyor ama üç haftadır demleyip işe götürüyorum termosla gına geldi.senağlama.ne zaman vereceğim 5 kiloyu.hani ayda 5 kilo verdiriyordu.dün fx15 e de başladım.karnım küp gibi şişti.oooof of.sizde bi değişiklik var mı kızlar?nasıl gidiyor?

ben kahfaltıdan önce içiyorum ve kahfaltımı yapıyorum tavsiyem yemeklerden önce için zaten günde 5 bardaktan fazlası yasak

fisfisfis valla şöyle söyleyeyim kahvaltıdan sonra aklıma estikçe içiyorum.ay sabah aç karnına da içilmezki.bög yani.zaman konusunda mı hata yapıyorum acaba ne dersiniz?

demetcim,canım,evt içimi kolay değil biliyorum ama en az yarım saat önce içmen daha iyi bildiğim kadarıyla kahvaltı ve yemekten sonra içmek pek faydalı değil aç karnına içmelisin ki faydası olsun.sana tavsiyem az ısıt çayı ve bi dikişte iç ben öle yapıyorum çok sıcak içilmiyor soğukta iğrenç bi tadı.ben hafif ısıtıp bi dikişte içiyorum ve burnumdan nefes alıyorum bide böle dene

sabah aç karnına fx15 içiyorum iki tane bi de bu çay :içelim:midem delinir artık.:teytey:şaka bir yana dünden beri midem bulanıyor.tek çay içerken böyle değildi.ikisi bir arada fena çarptı.

fx15 ne kadar faydalı zayıflamada bilmiyorum ama en azından çayın faydası olduğunu çok iyi biliyorum ikisi birden ağır gelir en azındançayı iç öğlen hapı kullan akşam çaya devam et

ya ben artık bunalıma girdim akşamları 1 saat işten eve yürüyorum öğlenleri mümkün olduğunca sulu yada zeytinyalı yemekleri seçmeye özen gösteriyorum.ekmeği tamamen çıkartım.ama hala olduğum yerde sayıyıorum üstelik bide pco var delircem sinirimden ağlıyorum:a015:

arkadaşlar bende 3 gündür bu çayı içiyorum... çok fazla yediklerimede dikkat etmiyorum, sporda yapmıyorum ama 3 günde 1 kg verdim..etkisini görüyorum....çayınızı içerken içerisine biraz limon sıkın, çayın acımsı ve keskin tadını alıyor, rahat içmenize yardımcı oluyor, günde 3-4 fincandan fazla içmeyin...

yaw beşibiyerdeyi önce başlayanlar nerdesiniz . nasıl gidiyo çay etkili oldumu .merak ediyorum .
çünki zayıflama uğruna bu kaçıncı çay. diyetle destekledim halde çoğu hiç işe yaramadı .
ama bu farklı sanki diğerlerinden. çünki vucudum sıkılaştı toplandı farkedilir bi şekilde hemde ilk günlerde farkettim. benim bugün 5 günüm .700ge verdim ama ben 600ge mını çaya başladığımın ikinci günü 100gr çarşamba vrmişim yane çaya bğlamıyorum ben bunu çünki zaten diyetteyim .vucuddaki fazla suyu atıyo desem zaten diyetin ilk haftalarında fazla su atılıyo su mu kalmadı bende.beklicez görücez sonuçları bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…