Beta HCG 140

Tabiki ederim Rabbim en kısa sürede anne olmayı nasip etsin isteyen herkese canım benim

Bana da aynısını dedi sağlık ocağı yani kadın doğuma gitmem gerekiyormuş

Benimde sürekli Gurulduyor bat 13 haziran. Benim değer de 170 çıktı. Doktor düşük biraz sonuç dedi korktum
Nette bir doktor şöyle bir yazı paylaşmış
Yani 4 haftalık gebelikte Beta HCG değeri yaklaşık 100 mıu/ml olmalıdır. İki günde bir Beta HCG ikiye katlanarak artar. Gebelik ultrasonda görüldükten sonra gebeliği Beta HCG değeri ile takip etmek doğru değildir. Bundan sonrası hamilelik ultrason ölçümleri ile takip edilmelidir.

Arkadaşlar merhaba bugun reglm 3.ncü günümdeyim ama olmadım test yaptım pozitif çıktı kan testi verdim saglık ocagı a beta 266 çıktı bu seviyeler normal mi çok tedirginim

Randevu bulamadım pazartesiye gidincem arkadaşım ama saat 14.15 de var tok karnına gitsem birşey olmaz dimi bilginiz var mı acaba aç veya tok

Yanlış yönlendirmeyeyim ama benim bu güne kadar verdiğim testlerde aç tok farketmiyordu.
Çok teşekkür ediyorum arkadaşım benim ikici gebeligim hcg beta düşüktü ilk 129 dan 1999 da son buldu çok yükselmedi 8 haftada kürtaj oldum o yüzden çok tedirginim1 sene sonra tekrar hamile kaldım o yüzden korkularım var

Merhaba geç döllenmeden bebeğiniz kız mıydı erkek miydi acaba

Arkadaşlar merhaba bugun reglm 3.ncü günümdeyim ama olmadım test yaptım pozitif çıktı kan testi verdim saglık ocagı a beta 266 çıktı bu seviyeler normal mi çok tedirginim
Normal canim korkma 1 hafta sonra falan doktora git keseyi gorursun

3 4 gün sonra gitme keseyi göremez ki 1 hafta sonra falan git bence

Evet 6 haftalık olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…