Beta HCG 140

Ya aklıma takılan bir durumda bel fıtıgı nedeniyle tomografiye girdim 8 haziranda hamile oldugumu da bilmiyordum

Arkadaşlar bgun doktora gittim bta hcg düşük 266 2veya3 haftalık gibi dedi ya yeni döllenme, kimyasal gebelik yada dış gebelik olabir dedi. kendimi çok kötü hissediyorum migdem bulanıyor halsizim hep aglıyorum kasıklarımda agrı sancım varkorktuğum başıma.

Canım bende salı günü öğrendim beta 237 çıktı dün tekrar verdim 612 doktor pazartesi ver demişti ama dayanamadım dün verdim pazartesi yine vereceğim ve çok kasık bel ağrım var benimde

kese daha gorunmeden butun olasılıkları soylerler stres yapma bosuna. 2 gun sonra tekrar kan ver baktır bhcgne 2 ye katlamıs olur yada en az yuzde 60:)) 1 hafta sonra kese gorunur :))

Canım bende salı günü öğrendim beta 237 çıktı dün tekrar verdim 612 doktor pazartesi ver demişti ama dayanamadım dün verdim pazartesi yine vereceğim ve çok kasık bel ağrım var benimde
İkinci gebeligimde böyleydi ve şimdide aynısını yaşıyorumAynı şekilde agrılarım sürüyor migdem arada bulanıyor duruyor pazartesi kan testi vericem bakalım

İnşallah saglıkla olsunda
korkun agrıysa adet gıbı agrı hep oldu bende. sonra ara ara agrım oldu. 30 dan sonra ıyıce her gun oldu yatamadım kalkamadım.. ama saglıklı bı sekılde dogdu sukur :) stres yok. bebıs hemen anlıyor :)) sen onun susam kadar olduguna bakma

İkinci gebeligimde böyleydi ve şimdide aynısını yaşıyorumAynı şekilde agrılarım sürüyor migdem arada bulanıyor duruyor pazartesi kan testi vericem bakalım
Ben ilk gebeliğim de 6 ay yediğimi çıkardım ama değer olarak yüksek bir değerle öğrenmiştim alışık değilim böyle değerlere ondan biraz korktum

Korkumun sebebi ikinci gebeligimde beta hcg artmadı 5000 de kaldı kürtaj oldum sonra 1 sene sonra hamile kaldım doktor birdaha böle birşey yaşama durumun %10 demişti ondan korkuyorum

Ben ilk gebeliğim de 6 ay yediğimi çıkardım ama değer olarak yüksek bir değerle öğrenmiştim alışık değilim böyle değerlere ondan biraz korktum
Benimde ilk gebeligimde kızımda 6 gün geçmişti reglm ve 5000 çıkmıştı doktor çok iyi demişti bende ikinci gebelikte böle bir durum yaşadığım için üçüncü gebelikte de aynısını yaşıcam gibi geliyor korku ve endişe bıraktı

Reglinizin üstünden kaç gün geçti ve yaptığınız testin değeri kaçtı yumurtlama gününüz ayın kaçıydı

Reglinin 4üüncü gününde yaptıysan bu sonuç normal gözüküyor canım
Testi reglm 2 günü yaptırdım bugün 4ncü günüm canım Bende öle biliyordum Doktor düşük dedi arkadaşım pazartesi günü belli olucak mış ne kadar arttığına

Testi reglm 2 günü yaptırdım bugün 4ncü günüm canım Bende öle biliyordum Doktor düşük dedi arkadaşım pazartesi günü belli olucak mış ne kadar arttığına
Canım bence kendini hiç sitrese sokma değerin gayett güzel bende hesapladım allahın izniyle sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah hangi saat test yaptıysan iki gün sonra aynı saat ve aynı yerde tekrar et banada haber ver çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…