Beta hcg 32 çıktı

Benim de ilk testim 33 çıkmıştı . İki günde iki katından fazla arttı. Ama benim normal gebelik değildi tüp bebek. Sizin içinde 2 gün sonra 2 kat artması önemli
Merhabalar,
4+3 haftalık hamileyim. İlk kanı regle 1 gün kala vermiştim. 22 eylülde. 14.7 idi. Sonra 25 eylülde tekrar yaptırdım. 122.4. En son dün dün test verdim yine. 1873. 24 saatte bir 2 katı artmış sürekli. Henüz doktora gitmedim. Genelde hep 48 saatte 2 kat artıştan bahsedilmiş. 24 saatte bir bu artış normal midir sizce?

Merhabalar,
4+3 haftalık hamileyim. İlk kanı regle 1 gün kala vermiştim. 22 eylülde. 14.7 idi. Sonra 25 eylülde tekrar yaptırdım. 122.4. En son dün dün test verdim yine. 1873. 24 saatte bir 2 katı artmış sürekli. Henüz doktora gitmedim. Genelde hep 48 saatte 2 kat artıştan bahsedilmiş. 24 saatte bir bu artış normal midir sizce?
İkiz olabilir mi acaba?

Hiç bilmiyorum ki. İlk hamileliğimde çok büyük sorunlar yaşadım. Bu yüzden mümkün olduğunca geç gitmek istiyorum bu kez. Ama merak da ediyor insan işte. Sağlıklı ikiz hamilelik yaşamak için sanırım deve falan keserim. 🙈
Ben de ikiz hamilelik geçirmiştim ve değerim yüksekti, o yüzden aklıma geldi. İnşallah sağlıkla ilerler de kucağınıza alırsınız 🙏🏻 Bizi de bilgilendirin olur mu? 😊

Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim
Canım merhaba bende adetime 5 gün kala test yaptım çift çizgi gördüm bat 3 Ekim.29 Eylül'de kan verdim beta 31 çıktı 7 ekime tekrardan kan vermem icin çağırdı doktor..benim sat 4 Eylül ama 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu ben neye göre hesapliycam hangi gün dollendi değer nasıl kafam yanıyor 😄 bakalim Perşembe yi bekliycem

Canım merhaba bende adetime 5 gün kala test yaptım çift çizgi gördüm bat 3 Ekim.29 Eylül'de kan verdim beta 31 çıktı 7 ekime tekrardan kan vermem icin çağırdı doktor..benim sat 4 Eylül ama 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu ben neye göre hesapliycam hangi gün dollendi değer nasıl kafam yanıyor 😄 bakalim Perşembe yi bekliycem
Benim düşükle sonuçlandı inşallah sizin güzel olur gebeliğiniz 💕🌸

Benim de ilk testim 33 çıkmıştı . İki günde iki katından fazla arttı. Ama benim normal gebelik değildi tüp bebek. Sizin içinde 2 gün sonra 2 kat artması önemli
Merhaba transferden ne kadar süre sonra keseyi görmüştünüz ayrica kan değeriniz kaçtı kese göründüğünde?

X