Beta Hcg Yardım Sonucum Normal mi?

Gerginbiri35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
1.501
2.873
33
Selam kızlar reglim 2 gün gecikince idrar testi yaptım . Pozitif çoktı. Sonrasında kan tahlili yaptırdım. Beta Hcg 488.4 en son adetimin ilk günü 31 Ocak son günü 3 Şubat üstüne görme olmadığına eminim çünkü reglimin 2.günü muayeneye gitmiştim gebelik falan yoktu.
Bu durumda kaç haftalık hamile oluyorum? Beta çok mu yüksek en fazla 3 veya 4 haftalık bir gebelik için ? Bugün veya yarın doktora gideceğim inşallah ona da danışacağım. Kimyasal gebelik vs olabilir mi diye çok korkuyorum

Selam kızlar reglim 2 gün gecikince idrar testi yaptım . Pozitif çoktı. Sonrasında kan tahlili yaptırdım. Beta Hcg 488.4 en son adetimin ilk günü 31 Ocak son günü 3 Şubat üstüne görme olmadığına eminim çünkü reglimin 2.günü muayeneye gitmiştim gebelik falan yoktu.
Bu durumda kaç haftalık hamile oluyorum? Beta çok mu yüksek en fazla 3 veya 4 haftalık bir gebelik için ? Bugün veya yarın doktora gideceğim inşallah ona da danışacağım. Kimyasal gebelik vs olabilir mi diye çok korkuyorum
Son adet tarihinin başlangıcı hamilelik başlangıcı sayılıyor. Yani sen 3 Şubat adetin başladıysa o tarihten bu yana kaç hafta geçtiyse o kadar zamanlık hamilesin

Beta yüksek değil gayet normal. Ben adet 1 gün geçince 6000 küsür ile öğrenmiştim. Kimyasal olduğunu nereden çıkardınız?

Merhaba ben de daha dün hamile olduğumu öğrendim değerim 493.1 idi. Bana 3 hafta 5 günlük olduğunu söylediler 😊 degerlerimiz yakın sanırım sizde 3. Haftayı bitirip 4 e geçtiniz

Son adet tarihnle gebeliğin hesaplanıyor ama zaten kesen oluştuğunda sana kaç haftalık olduğunu söylerler canım betan yüksekte değil adet döneminde denk gelmiş şimdi döllenme tarihine göre yükseldiği için erken döllenme olmuş olabilir bildiğim kadarıyla kimyasala bu kadar değer yükselmiyor ayrıca

Son adet tarihnle gebeliğin hesaplanıyor ama zaten kesen oluştuğunda sana kaç haftalık olduğunu söylerler canım betan yüksekte değil adet döneminde denk gelmiş şimdi döllenme tarihine göre yükseldiği için erken döllenme olmuş olabilir bildiğim kadarıyla kimyasala bu kadar değer yükselmiyor ayrıca
Kızlar beta hcg 64.4 çıktı kesin hamilemiyim

Benim son reglimin ilk günü 3 şubat 8 haftalık hamileyim hatta 8 bitmek üzere. 7 martta öğrendim hamile olduğumu 255 ile normal değeriniz şuan panik yapmayın.

Merhabalar benimde 9 Nisanda adet olmam gerekiyordu fakat gecikti 12 Nisansa evde kaset test yaptim pozitif çıkınca 14 Nisanda kan verdim bugunde sonucum çıkmış 129.
Doktorum daha yeni rahimde gözükmez bayramdan sonra kontrole gelirsin dedi. Gecen ay da kimyasal gebelik yasadim 91 ile öğrenmiştim 2 gunde bir kan vererek degerimin düşmesini takip ettim. 26 martta yumurtlama günümdü acaba deger normal mi?

Ceyda hanım kimyasal gebeliği 91 ile öğrendiğinizde kaçıncı gününüzdeydiniz benim adetim pzrtesi daha 2 gün var bugün kan verdim 88 çıktı ben de endişelendim düşük bi değer mi bu

Ceyda hanım kimyasal gebeliği 91 ile öğrendiğinizde kaçıncı gününüzdeydiniz benim adetim pzrtesi daha 2 gün var bugün kan verdim 88 çıktı ben de endişelendim düşük bi değer mi bu

X