Beta hcg yükselme oranı normal mi

Melodimelodi07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
10
15
31
merhaba güzel anneler benim ilk iki verdiğim beta hcg değerim 3 buçuk katı arttı sonra ki 3 katı sonraki 2 katı şimdi bir tık daha az artmış. Aşağıya yazıcam artış oranlarını. Yardımcı olur musunuz tecrübeli anneler. Artış oranında sorun var mı? Yarın keseyi görmeye gidicem ama canım sıkıldı neden yükselme oranı düştü ki. Tüp bebek benim bu arada 25 nisanda 5. Gün embriyosu transfer edildi.

04 Mayıs beta 46,52
06 Mayıs beta 164,30
8 Mayıs beta 506,60
10 Mayıs beta 1224
12 Mayıs beta 2430
14 Mayıs bugün beta 3948

merhaba güzel anneler benim ilk iki verdiğim beta hcg değerim 3 buçuk katı arttı sonra ki 3 katı sonraki 2 katı şimdi bir tık daha az artmış. Aşağıya yazıcam artış oranlarını. Yardımcı olur musunuz tecrübeli anneler. Artış oranında sorun var mı? Yarın keseyi görmeye gidicem ama canım sıkıldı neden yükselme oranı düştü ki. Tüp bebek benim bu arada 25 nisanda 5. Gün embriyosu transfer edildi.

04 Mayıs beta 46,52
06 Mayıs beta 164,30
8 Mayıs beta 506,60
10 Mayıs beta 1224
12 Mayıs beta 2430
14 Mayıs bugün beta 3948
Gayet güzel saglıklı görünüyor maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için bugün gittik gördük keseyi çok şükür haftaya pazartesi kalp atışı için randevu verdi ama doktor son verdiğin kanda beta güzel artmamış dedi moralim bozuldu

Sizlerden neden bu kadar çok kan istiyorlar acaba? Ben bir kere gebelik teşhisi için yaptım transferin 9.gününde istedi doktor, bir kere de ondan 4 gün sonra istedi o kadar. Direk kese randevusu aldım. Bu kadar çok istemeleri insanı da strese sokar sanki, sürekli kan ver bekle vs... Gerçi mutlaka vardır bir bildikleri ama... Bilemedim.

Merhaba bence değeriniz gayet iyi keseyim de görmüşsünüz kalp artışlarını da duyacağınıza eminim bence daha fazla kan verip moralinizi bozmayın şu an stres size iyi gelmez
Herkeste aynı olacak diye bi şey yok

Merhaba kizlar benim beta hcg artisim 2 gun aralikli olarak
66
117
304
621
923
1039
İyi giderken son cok az artmis sizce anormal bi durummu

X