Beyaz Dişler için özel karışımlar...Paylaşalım

Kısa bir soru sorsam size.Market raflarındaki o ovma tozlarından 1 liralık olanı mı alırsınız yoksa 4 lira olanı mı?Efendim 4 dediniz değil mi .Çünkü ucuz olan lavaboları çizer mahveder bir de bakmışsınız iki gün sonra daha beter sararmış bırakınca.O zaman kendimize bu özensizlik neden.O pastalar - ya da profosyenel deyimle patlar- içeriğindeki granüllerle ovarak lekeleri çıkarır.Evet hepsi aynı sonuca götürür ama kimi bu sonuca ulaşmak için kocaman sert granüller kullanılır ki zararını söylemeye gerek yok.Kimi de olması gerektiği gibi silikon esaslı grenlerle yapar bu işi.Ağzınızda bir servet taşıyorsunuz arkadaşlar.Sağlıkı bir dişe eşdeğer bir protez yapabilmek için(kaplama & vida misal) ortalama 1000euro harcamalıyız.Çarpın 28 le görün ne kadar zenginsiniz o yüzden bu kıymetli sermayeyi kolay kolay gözden çıkarmayın derim naçizaneşutarafagitti

Merhabalar Herkese ! :)
Öncelikle bilinçli bilgileriniz için teşekkürler ! :) İlk kz giriyorum foruma ama sanıyorum rakadaşlar baya birşeyler denemiş...Benim de dişlerimin kendi rengi aşırı beyaz değildir..sigara da kullanmıyorum..Ama yine de bize tavsiye edebileceğiniz kolay ve pahalı olmayan bir yöntem var mı beyazlatma için ?

eczanelerde satılan dr. ların tavsiye ettiği macunları kullanmaktan yanayım. karbonat kafama yatmadı, kül desen o da öyle. ama limon belki diyebilirim kendimce. bilmediğiniz şeyler yapmayın

HADİ YAAAA.nerden duydunki cnım.bende genellikle: ...................................................................................... -aspirin- ........................................................ sirke ............................................. -diş macunu-...................................................................................................... tuz-....................................................................................................................... karbonat ................................................... karışımını sürüyorum.dişlerimden çokta memmunum .çok güzel görünüyor dişlerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ne yalan söyleyeyim zeytinyağı beyazlatmazda besler diye düşünüyorum.tabiki benim düşüncem bu.birde ben dişlerime sarımsk suyu dahi sürmek istiyorum.bakalım nasıl olacak

ben bunları ılk defa duyuyorum açıkcası...
bence normal beyazlatıcı macun ve gargara kullansanız daha ideal gibi..
opalescence ,suparsmile,crest yada sensodyne veya ipana gibi beyazlatıcı macunlar yanındada lısterıne beyazlatıcı gargara muhteşem dişlere sahip olmanızı sağlar...dentamall den macun ve gargaralar hakkında ayrıntılı bılgı alabılırsınız...ayrıca kadınlar kulubu ağız ve diş sağlığı bolumumuzde bir diş hekimimiz var bence yarar ve zarar lar konusunda ona danışmalısınız..geçmiş olsun tekrar...

HADİ YAAAA.nerden duydunki cnım.bende genellikle: ...................................................................................... -aspirin- ........................................................ sirke ............................................. -diş macunu-...................................................................................................... tuz-....................................................................................................................... karbonat ................................................... karışımını sürüyorum.dişlerimden çokta memmunum .çok güzel görünüyor dişlerim.

bir sitede okumustum cnm ama hic denemedim denemek istiorumda ne bilim yag olnca icim pek gitmiyo

dişlerinizi tuz ile fırçalamayı denediniz mi? yapacağınız şey çok basit tuzu avucunuza alın fırçayı batırın ve dişlerinizi fırçalayın ne kadar temiz olduğuna inanamayacaksınız

tuz daha önce burada yine paylaşılmıştı bir korelinin tecrübesi olarak ;ama diş etlerimi resmen yırttı çok nazık fırçalamama regmen aman bir ton krem dursun lakın saglıklı olsun diyenlerdenım diş eti çekılmesine dikkat !!!

dişlerinizi portakal kabuğunun iç kısmıyla yani beyaz olan tarafıyla sildiğinizde yeni fırçalanmış gibi hissedeceksiniz. tertemiz ve bembeyaz dişler. deneyin ve görün kızlar.
portakal kabuğunda bulunan asit dişlere zarar vermeden sadece temizliyor. hepinize güzel gülüşler. a.s.

tuz daha önce burada yine paylaşılmıştı bir korelinin tecrübesi olarak ;ama diş etlerimi resmen yırttı çok nazık fırçalamama regmen aman bir ton krem dursun lakın saglıklı olsun diyenlerdenım diş eti çekılmesine dikkat !!!

çok sık yapmayınca ve özenince gayet güzel sonuç veriyor bence yine de seçim sizin

kesinlikle deneyin kızlar. ayrıca portakalın bir başka faydası da selülit sorununu gidermesi. ne kadar çok portakal tüketirseniz o kadar selülitsiz olursunuz. annem 63 yaşında ve sıfır selülit. her akşam (mevsiminde) mutlak 2 adet portakal yer. aynı şekilde bende portakal tüketiminden dolayı selülit sorunum yoktur. oluşmuş selülitleride zaman içinde gideriyor.

bu yöntemi kendi mi keşfettin yoksa bir yerden mi ögrendin ?

yabancı bir televizyon kanalında tesadüf sonucu gördüm. ekranda deniyorlardı. hemen uyguladım. sonuç süper. eşim sigara içtiği halde ondada çok etkili oldu. ara sıra fırçalamak yerine bunu uyguluyorum.

kızlar bi yöntemden benden. dişlerinizi portakal kabuğunun iç kısmıyla yani beyaz olan tarafıyla ovun vede sonucu görün. ayrıca dişlerede zararsız.

X