Güneş Kremleri Beyaz Ten mi Bronz Ten mi?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Beyaz Ten mi daha çekici Bronz Ten mi?

• Beyaz Ten çok güzeldir :)

OY: 227 52,8%
  • Bronz Ten süperdir :)

OY: 203 47,2%

• Ankete Katılan
    430
ben beyaz tenliyim, bi aralar bronzlasmak istiyodum, kendinde ne yoksa onu begenir ya insan:KK53:
ama artik beyazligimi seviyorum:KK52: tabi cok cig beyazlik degil benimki:KK66:

ya ben nasıl bişeymim bilmiyorum ama bi an geliyo beyaz olmak istiyorum bi an geliyo bronzluğumu seviyorum..nedir bu ya??:KK70::KK60:

bende beyaz tenliyim bronz çok hoşuma gidiyo ama bi türlü bronzlaşamıyorum. çoğu hatun da bronzu tercih eder ama erkekler böyle düşünmüyo çevremdek erkeklerin bi çoğuna sormuşumdur "beyaz tabi ki ya süt gibi böyle çok daha doğal ve güzel" diyorlar:21:

bende beyaz tenliyim bronz çok hoşuma gidiyo ama bi türlü bronzlaşamıyorum. çoğu hatun da bronzu tercih eder ama erkekler böyle düşünmüyo çevremdek erkeklerin bi çoğuna sormuşumdur "beyaz tabi ki ya süt gibi böyle çok daha doğal ve güzel" diyorlar:21:

bi erkeğin karşısına bir bronz bir beyaz kadın koysak emin ol bronz tenli olan daha çok dikkat çeker canım.. dene bak yada yazın erkekleri gözlemle gezerken en çok bronz tenli bacaklar dikkat çeker :)

beyaz tenliyim ama bronz tene bayılırım yaz gelsede bronzlaşsak yine bronzlaşmadan etekde yazın bronzluk harika her giydiğin daha bi yakışıyo sanki :21:

bi erkeğin karşısına bir bronz bir beyaz kadın koysak emin ol bronz tenli olan daha çok dikkat çeker canım.. dene bak yada yazın erkekleri gözlemle gezerken en çok bronz tenli bacaklar dikkat çeker :)

ben de nedense beyaz ten sevio erkekler die düdşünüorm özellikle yüzde

yazın bronz, kışın beyaz ten diyorum :)

beyaz ten plajda çok kötü duruyor bence mayonun içinde gerçekten peynir gibi oluyor... aslında beyaz tenliyim beyaz teni tercih ederim ama kızarmadan, soyulmadan çok güzel yanıyorum tatilden de yönü döndüm o yüzden bronz ten diyorum:KK16:

kesinlikle beyaz ten...

gerçekten bronz olanlar neyse de 'sahte' bronzlar anlaşılıyo.
millet kömür gibi geziyo.
kimisi abartıyo kapkara oluyo.
o kadarına ne gerek varsa
sanki emanet siyah deri geçirmiş gibi duruyo :KK60::KK60::KK60:

beyaz teni çok seviyorum ama en ufak bi kusuru bile çok fazla gösteriyo bronz bütün kusurları kapatıyo.tercih yapamadım:KK66:

Cevap yazmistim önceden ama yine yazayim.. En güzeli dogali. Surata beyaz pudra boca edilerek ulasilmis beyazlik hos olmadigi gibi günesin altinda morarana dek elde edilmis bronzluk da hos olmuyor. Beyaz tenliyseniz fazla ugrasmamalisiniz yanmak icin hem zararli hem gereksiz eziyet. Sürün 30 faktörlük günes kreminizi gezin günesin altinda biraz, iste günesin verdigi o pembemsi renk cok hos görünüyor beyazlarda.. Esmerseniz zaten gerek yok 20 faktörlük krem yeter size..
Bu arada peynirim de peynirim.. :KK66: Hic ugrasmam bronzlasmak icin. Insanlarin plajda hakkimda ne dedigi umrumda degil, seviyorum beyazligimi. Esmer olsam eminim o halimi severdim.. Kasmam kendimi. :KK51:

ne kapkara olmak isterim nede bembeyaz, en güzel cild rengi buğday rengi

benim cild rengim beyaz ve inanın beyaz cildin okadar kötü yanı varki bilmiyorsunuz.yaz aylarında güneşlenmek isterseniz yüksek faktörlü güneş kremi olmadan güneşlenemezseniz (eğer güneşlenirseniz cildiniz domates gibi kızarır hafif su toplar acısı 1-2 gün geçmez)
yaz ayında güneş lekesi meydana gelir.
hastalandığınızda cildiniz beyazken dahada beyaz olur sanki ruh gibi olursunuz.

ama güzel yanlarıda şu
beyaz tenliler nadirdir :)
kış aylarında pürüzsüz çok güzel bir teniniz olur :)
gözleriniz bide renkliyse offff diyorum :)
kış ayında dahada bi beyazlıyorsunuz baya bi dikkat çekici oluyorsunuz :)
şahsen beyaz tenli, mavi gözlü, kumral saçlıyım.

dediğim gibi buğday ten en ideali :) beyaz tenli olmak için bukadar hırpalamayın kendinizi arkadaşlar :KK74:

Son düzenleme:
X