Bı durum değerlendirmesi yapalım kizlar bana el atın haydi !!

İyide normal bı surecte degilsiniz ki hamilesiniz e aniden bişey olsa doktora gitme durumunuz olsa...Ozleyebilirler ama yapacak bişey yok yani ne bencil aileler var ya
Bir de bunlar bebek doğduğunda veya büyüdüğünde seni şöyle seviyoruz böyle degerlesin böyle koruruz diye masal anlatacaklar🤦🏼‍♀️

Siz olmadan gitmek ne demek . Hamile olmasanız bile sizsiz gitmesi saçma . Hamileyken bırakıp gitmesi daha saçma zaten . Resmen sizi yok saymak olur . Güzelce anlatın .

Aynı durumda biz olsaydık elli defa gidip gelirdik herhalde 😁 gebelikten azcik fırsat bulsam sallayıp kendine getirecegim eşimi ama ben de acizlestim sadece oturup aglayasim geliyor🤦🏼‍♀️
Ağlamklaa acizleşilmez canım aksina daha çok ağlayıp sızlancaksın ki, eşin napar bensiz desin.
Ayrıca suç eşin ve ky kpdernde sen ara onları Nasılsnz iyimsnz ayağına sana soruncada nasılsn diye iyi değilim şu ara diye başlıcaksın. Yoksa olmz ne kadar naz okadar iyi bende yeni doğum yaptm 30gün oldu valla koltuktan kalkmadım çocuk doğurmak kolay değil can buyuytyn içinde tabi nazlancan söylucen en doğal hakkın

Ben şu noktaya takıldım. Doğum için görece az zamanımız kalmış ve eşiniz iznini memlekete gitmek için mi harcayacak? :olamaz:
:işsiz: sanırım öyle. İnşallah bebegimizin ilk günlerinde dünyaya ayak uydurma zamanlarında huysuz ve aglak olduğu zamanlarda da uykusuzluğa ve yüksek ağlama sesine bolca maruz bırakıp keşke iznimi yemeseydim dedirtmeyi dusunuyorum burnundan getirecegim🤦🏼‍♀️

Ya atın kendinizi yatağa, kıvrılın durun. Eşiniz de işden izin alsın başınızda beklesin. Kv lara da bildirin bunu. Hatta ben olsam yola çıkacağı an kendimi atardım ki durumum kötü 😂😂 onlar da bekleye dursun.

Neyi esirgersen, uzerine daha cok duser daha cok isterler. Esin birak gitsin. Sen gitme. O yol bir sure sonra onu da yormaya baslayacaktir. Iki gun icin o kadar saatlik yolu cekmek kolay degil. Ayaklarina cagiriyorlar bir de. Bir kez de onlar gelse ya. Esin birak gitsin gelsin. Birsure sonra gitmek istemeyecektir. Ben de ailemden uc saat uzaga tasindim is icin. Ilk zamanlar her hafta sonu gidiyordum usenmeden. Bir sene boyunca gittim geldim. Sonra sadece tatillerde gidip gelneye basladim. Simdi de ozledik diyorlar, evden cikmak istemiyorum..

Esiniz de siz de daha 3 hafta öncesinde gitmişsiniz.bence eşinizin gitmesine de gerek yok.Bence duruma el koyup göndermeyin."ben zaten yokluguna alıskınım sorun olmaz" diyerek boşverirseniz kaynananız eşinizi daha çook çağırır böyle.ben hamileyip karnım burnumda.beni burda bırakıp nereye gideceksin demek çok zor degil bence.
Eşinizin bunu kendisi algılaması biraz zor olabilir erkek oldugu icin belki de hamile bir kadının duygularını anlayamıyordur.
Bence kesinlikle göndermeyin.Bu tek gidisleri bir baslangıc olur ve bebeginiz dogdugunda da bebeginizle yolculuk zor olacagi icin o tek gitmeye devam eder bu sekilde.baştan bitirin işi😂

Geceleri kramp falan girmiyo mu canım sana. Vallahi işin içine numara girecek ama yapacaksın bir iki ağrı sızı numarası yapacaksın ya ben gidersem bu kadın ne olacak diye düşğnmeye başlayacak yoksa o niyete almış gidrr sen de o gelene kadar kendini yer durursun. Kv yi de ara valla siz çağırıyorsunuz o da dayanamıyor ama benim durumum sıkıntılı gece yalnız kalmaya korkuyorum anım anımı tutmuyor bazen bayılacak gibi oluyorum gözüm kararıyor o yokken düşer kalırsam ne olacak diye korkuyorum diyeceksin

Yaşlı insanlar bu şekilde dusunemezler,sizi de hassas görmüyorlar belli ki . Sinir olmak yerine durumu kendiniz de anlatabilirsiniz çağırdıklarinda sizi zaten yeni gördük,eşimin yanimda kalmasini tercih ederim gbi .Daha anlayışlı olurlar bence tabi tercih sizin . Pandemiden ayrı konuşuyorum elbette ama birbirlerini ozlemeleri de cok normal çünkü uzaktalar.
İlk başlarda benm acimdan düşünmezler tabi ama eşim söyledi geçen geldigimzde bile çok zorlandım yollarda dura dura perişan oldu şimdi daha da büyüdü daha zor olur gelemeyiz diye açıkladı. Ama buna rağmen çağırmaya devamke 🤦🏼‍♀️

Atalarımız ne demiş “Ağlamayan çocuğa meme vermezler”. Avuç içi kadar kedi yavrusu bile gereğince ciyak ciyak ortalığı birbirine katabiliyor neden diye hiç düşündünüz mü?

Bugün bebekler pek ağlamasa inanın anne baba beslemeyi unutur, açlıktan pekçok bebek hastaneye yatardı. İnanın eltiniz doğru yapıyor şikayetini hemen söylüyor, siz de örnek alacaksınız. Yavrunuzu ve kendinizi savunacaksınız.

“Aman kızım sus aman kızım milleti rahatsız etme, aman hiii üzülmesinler sen çek acını” diyen döneminiz bitti çünkü artık anne olmanın eşiğindesiniz, kendi sağlığınız ve yavrunuzun sağlığı artık bir (isteyen anne hastalandığında yenidoğan bakımının ne hale geldiğini test edebilir).

Bu size milat olsun. Sorduklarında açık açık geçen gezide çok zorluk yaşadığınızı, ağrı çektiğinizi söyleyin. Eşinize de net bir şekilde gitmeyeceğinizi söyleyin.

İnanın ilişkilerinizin sağlığı için erkenden konuşmanız lazım. Yoksa içinizde tutup tutup patlama noktasını beklerseniz kalpler çok kırılır. Net ama sakin ses tonu kullanın.
Keşke bana soran olsa şimdi söylerim ama benimle muhatap olmuyorlar ki😁 eşimi sıkıstıriyorlar 😕 bir de sanrm beni isteyen yok zaten onlar oğulları gelsin istiyorlar. Yani beni bırakmış bırakmamış pek önemli değil onlar icin

Siz olmadan gitmek ne demek . Hamile olmasanız bile sizsiz gitmesi saçma . Hamileyken bırakıp gitmesi daha saçma zaten . Resmen sizi yok saymak olur . Güzelce anlatın .
Geçen gittigimzde sensiz gitmem sen gidemem diyorsan ben de gitmem dedi kiramadım ama bir daha asla gitmeyeceğimi söyledim. Şimdi sözümü yemeyecegimi bildiğinden bana teklif edemez😏 anlatmaya gerek yok ki kendi görmez mi eşini hamile olduğunu her an ona ihtiyacı olabileceğini🤦🏼‍♀️ düşünme becerisi bozuksa ne yapsam.duzelmez ki

Ağlamklaa acizleşilmez canım aksina daha çok ağlayıp sızlancaksın ki, eşin napar bensiz desin.
Ayrıca suç eşin ve ky kpdernde sen ara onları Nasılsnz iyimsnz ayağına sana soruncada nasılsn diye iyi değilim şu ara diye başlıcaksın. Yoksa olmz ne kadar naz okadar iyi bende yeni doğum yaptm 30gün oldu valla koltuktan kalkmadım çocuk doğurmak kolay değil can buyuytyn içinde tabi nazlancan söylucen en doğal hakkın
Belli ederim artk zaten. Ama son aramalarında artık gelin demiyor gel diyor. Yani sadece oğluna çağırıyor😏 beni bırakıp gelmesini istiyorlar😁sanrm bensiz planları var

Ya atın kendinizi yatağa, kıvrılın durun. Eşiniz de işden izin alsın başınızda beklesin. Kv lara da bildirin bunu. Hatta ben olsam yola çıkacağı an kendimi atardım ki durumum kötü 😂😂 onlar da bekleye dursun.
😁😁Çok güzel fikir 😁😁 deee ben gülerim🤭😁

Neyi esirgersen, uzerine daha cok duser daha cok isterler. Esin birak gitsin. Sen gitme. O yol bir sure sonra onu da yormaya baslayacaktir. Iki gun icin o kadar saatlik yolu cekmek kolay degil. Ayaklarina cagiriyorlar bir de. Bir kez de onlar gelse ya. Esin birak gitsin gelsin. Birsure sonra gitmek istemeyecektir. Ben de ailemden uc saat uzaga tasindim is icin. Ilk zamanlar her hafta sonu gidiyordum usenmeden. Bir sene boyunca gittim geldim. Sonra sadece tatillerde gidip gelneye basladim. Simdi de ozledik diyorlar, evden cikmak istemiyorum..
Vallahi pandemi olmasa bir de gebe olmasam canıma minnet gitsin istediği kadar. Eve toplar tüm kadınları arkadslrmi kısır partisi yaparım doya doya. Ama şimdi bu düşüncesizligine güceniyorum 😏 ama saldım kendi haline bakalım napacak

Esiniz de siz de daha 3 hafta öncesinde gitmişsiniz.bence eşinizin gitmesine de gerek yok.Bence duruma el koyup göndermeyin."ben zaten yokluguna alıskınım sorun olmaz" diyerek boşverirseniz kaynananız eşinizi daha çook çağırır böyle.ben hamileyip karnım burnumda.beni burda bırakıp nereye gideceksin demek çok zor degil bence.
Eşinizin bunu kendisi algılaması biraz zor olabilir erkek oldugu icin belki de hamile bir kadının duygularını anlayamıyordur.
Bence kesinlikle göndermeyin.Bu tek gidisleri bir baslangıc olur ve bebeginiz dogdugunda da bebeginizle yolculuk zor olacagi icin o tek gitmeye devam eder bu sekilde.baştan bitirin işi😂
Kız keşke beni hiç goturmese😁😁😀 kendi bı iki günlük haftalık gitsin gelsin keşke. Gebelik olmasa umrum değil😏😀

Vallahi pandemi olmasa bir de gebe olmasam canıma minnet gitsin istediği kadar. Eve toplar tüm kadınları arkadslrmi kısır partisi yaparım doya doya. Ama şimdi bu düşüncesizligine güceniyorum 😏 ama saldım kendi haline bakalım napacak
Haklisin. Kayinvalideninki dusuncesizlik. Gebe kadini kilometrelerce suruklemis. Hala da devam ediyor. Oglu da anneci. Konussan gitme desrn sen kotu olursun. Birak ana-ogul doysunlar birbirine.

Evet evet 🤣 doğunun iyisi diyorlar buraya. Ben cok sıkılıyorum gerçi ama 🤣 2. Tercihe yazdır ordan çok geliyor

Evet evet 🤣 doğunun iyisi diyorlar buraya. Ben cok sıkılıyorum gerçi ama 🤣 2. Tercihe yazdır ordan çok geliyor 🤣
Km hesaplarıma göre mardinden teee Iğdır'a kadar yolu var herhangi biri olabilir hiç sorun değil keşke olsa😁😏

X