Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

EdaSRC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
70
26
25
https://www.kadinlarkulubu.com/konu/gebelik-testi-once-pozitif-sonra-negatif.1211723/
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı???

Eklentiler

• 26A681AA-9FA3-429F-807F-8A2012B25B9B.jpeg
    26A681AA-9FA3-429F-807F-8A2012B25B9B.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 1.414
  • F9823FA5-E82B-4988-B4CF-92DD56903ECC.jpeg
    F9823FA5-E82B-4988-B4CF-92DD56903ECC.jpeg
    179,2 KB · Görüntüleme: 1.422
Hiç testlerle uğraşmayın. Gidip kan verin . Böyle kafa karışıklığı yaşamaktansa bir kere de öğrenin.ama pozitif görmüşsünüz hamilelik vardır bence

Hiç testlerle uğraşmayın. Gidip kan verin . Böyle kafa karışıklığı yaşamaktansa bir kere de öğrenin.ama pozitif görmüşsünüz hamilelik vardır bence
Umarım.Gidecektim ama adet gelmezse gitmeye karar verdim evde çocuklar var adet olursam boşa gitmiş olucam diye..Pazartesi günü kana gidicem ilk iş eğer yarın adet olmazsam

Gebelik testi önce pozitif sonra negatif
Merhaba hanımlar.Ben adete 5 gün kala predictor yaptım çoook silik bir çizgi çıktı şüphelendim ve normal test aldım ertesi gün adetime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptım pozitif çıktı direk.Ertesi gün yaptım 3 gün kala negatif.Dün yaptım yani 2 gün kala direk bariz pozitif fotoyu ekleyeceğim.Ama bu sabah yaptığım 2 test negatif.Hiç anlamadım ne olduğunu? Bu ne şimdi? Adet günüm yarın.Hiç gecikmez,gecikirse zaten pazartesi kan vermeye gidicem ama merak ediyorum bu yaşadığım ne yani? Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı???

ılk fotoda silik de olsa çizgi görünüyor. ikincisinde bariz net çizgi var hem de pembe.

ınsallah guzel sonuclar alırsınız kan testınden de :KK39:

Negatif leride atsaydinizya.4testi degerlendirirdik.1.testte silik, 2.testte net cizgi giderek Artmis burda. 3-4.gunler negatife donustuyse kimyasal da olabilir.(kendi yasadigim duruma gore yazdim yanlis anlamayin)

Bir tane ünlünün karısının tüm testleri pozitif çıkmıs. Hastaneye gitmiş bhcg sinde hiç bişey çıkmamış gebe değilmiş ...
Testlere güvenmeyin bence

ılk fotoda silik de olsa çizgi görünüyor. ikincisinde bariz net çizgi var hem de pembe.

ınsallah guzel sonuclar alırsınız kan testınden de :KK39:
Şaşkınım,ya pozitifler yanlış ya negatifler...Bakalım bugün adet günüm olmazsam direk gebeliğe yoracağım zaten

Negatif leride atsaydinizya.4testi degerlendirirdik.1.testte silik, 2.testte net cizgi giderek Artmis burda. 3-4.gunler negatife donustuyse kimyasal da olabilir.(kendi yasadigim duruma gore yazdim yanlis
Bilmiyorum ki bakalım bugün adet olmazsam hamileyimdir zaten.Negatiflerden sonra da test yaptım yine silik çıkıyo ilk fotodaki gibi.Haber vereceğim cevaplar için çok teşekkürler

Bu iki test de pozitif. Negatif çıkanları da atsaydınız keşke. İnşallah gebesinizdir.

Yalniz 2 side pozitif 🙄

Bilmiyorum ki bakalım bugün adet olmazsam hamileyimdir zaten.Negatiflerden sonra da test yaptım yine silik çıkıyo ilk fotodaki gibi.Haber vereceğim cevaplar için çok teşekkürler
Rabbim hayirli saglikli gebelik yasatsin, bekliyorum musmutlu haberini😍💕🤲🤲🤲🤲🤲🤲

X