Bikini bölgesi için makine?

kararsiz4300

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
329
786
Herkese merhaba,
Bikini bölgemi yıllardır jiletle alıyorum, ağdayla almaya kalktım ama cok canım yandı yarım kaldı, daha fazla dayanabilceğim birşey değil..
Bikini bölgesi için kullandıgınız, bildiğiniz vs makine var mı? Hani erkeklerin tam kökten almayan temizleyen makineleri tarzından can yakmayan:)

Ağdayı kendiniz yaptığınızda çok zorlanirsiniz bende ilk baslarda öyleydim ağda sürdüğüm bölgede dakikalarca beklerdi çekmeye korktuğum için 🤣🤣ama zamanla alışıyorsunuz aslında kuaförde daha rahat aldırabilirsiniz pratik ve hızlı bi şekilde aldıkları için anlık bi acı sonra geçiyor zaten

Kuaförler şikşakşok yapıyor ağdayı valla.. biraz masraflı olabilir bir de hijyen meselesi önemli. İkisini ayarladığınızda kuaförde ağda en iyisi. Normalde lazerciyim ama hamile olduğunuz için ağda diyorum:) ben lazer yaptırırken hamile kaldım şimdi jilet felan takılıyorum çevremde temizliğine güvendiğim kuaför yok çünkü.

Kuaförler şikşakşok yapıyor ağdayı valla.. biraz masraflı olabilir bir de hijyen meselesi önemli. İkisini ayarladığınızda kuaförde ağda en iyisi. Normalde lazerciyim ama hamile olduğunuz için ağda diyorum:) ben lazer yaptırırken hamile kaldım şimdi jilet felan takılıyorum çevremde temizliğine güvendiğim kuaför yok çünkü.
Kuaförde acıtacak sonucta korkuyorum en sonunda yakıcam :)))

Herkese merhaba,
Bikini bölgemi yıllardır jiletle alıyorum, ağdayla almaya kalktım ama cok canım yandı yarım kaldı, daha fazla dayanabilceğim birşey değil..
Bikini bölgesi için kullandıgınız, bildiğiniz vs makine var mı? Hani erkeklerin tam kökten almayan temizleyen makineleri tarzından can yakmayan:)
El Adaları var koyu yeşil kutusu onlardan alıp ufak ufak yaparsan alisabilirsin. Ben hamileligimin dokundu ayında doğuma gitmeden bile kendim aldım. Alisirsan gerisi gelir rahat edersin. Diğer yöntemler boş hele jilet filan birken beş yapıyor

Herkese merhaba,
Vücut epilatoru var erkeklerin ben epilasyona giderken almıştım kökten almamak gerektiği için. Philips in
Hamileliğimde de kullandım çok memnunum

Herkese merhaba,
Kendiniz alamıyorsanız kuaförde ağda ile aldırmanızı öneririm bir ay tertemiz:)

Herkese merhaba,
Merhaba
Öncelikle ağdayı kendiniz yaptığınız için dayanamıyorsunuz ama bir kuaföre giderseniz en fazla 15 dakika sürüyor ve acımıyor. Emla krem kullanırsanız acıyı azaltırsınız. Ben de çok korkardım ama boşuna korktuğumu anladım.

Merhaba
Öncelikle ağdayı kendiniz yaptığınız için dayanamıyorsunuz ama bir kuaföre giderseniz en fazla 15 dakika sürüyor ve acımıyor. Emla krem kullanırsanız acıyı azaltırsınız. Ben de çok korkardım ama boşuna korktuğumu anladım.
Emla kremi denemiştim hem pahalı hem uyuşturmadı. Dayanamamıştım yine. 🤷🏻‍♀️

Lazere gitmiştim yalan oldu bir yıl oldu az kalmişti şimdi aldikça çikmaya başladi kisaltma Makinesi mantikli geliyor veet vardi lazere giderken kullandiğim ama başliği küçük

ben ilk başlarda tüy dökücü krem kullanırdım acıdan korktuğum için sonra baktım olacak gibi değil jiletten farkı yok. ağdaya başladım ilk zamanalr canım çok yandı e malum tüy dökücü kalınlaştırdı kökleri ama sonra öyle alıştımki 5 dakikada bitiyordu acısını bile hissetmiyordum. sonra kuaföre verdiğim paraya acıdım bir bikini bölgesini 25e alıyordu karar verdim kendim yapmaya başladım1 senedir 25 tlye bir ağda alıyorum 4 kere belkide 5 kere alıyorum onunla bikini bölgemi

Küçükken annem zorla ağda yapardı bana birkaç kez acıdan bayıldım. Pes etmedi hafifleyecek dedi ama hiç hafiflemedi. Kendi paramı kazandığımdan beri jilet kullanıyorum. Acısız🤭

Küçükken annem zorla ağda yapardı bana birkaç kez acıdan bayıldım. Pes etmedi hafifleyecek dedi ama hiç hafiflemedi. Kendi paramı kazandığımdan beri jilet kullanıyorum. Acısız🤭
Annen niye zorla yapıyor anlamadım madem jiletle alacaktın niye kendi paranı kazanana kadar ağdaya katlandın jilet pahalı bir şey değilki harçlığınlada alabilirdin

Annen niye zorla yapıyor anlamadım madem jiletle alacaktın niye kendi paranı kazanana kadar ağdaya katlandın jilet pahalı bir şey değilki harçlığınlada alabilirdin
Küçükken bilmiyorduk ki jileti. tek seçenek ağdaymış gibi öğretti annem ona zorladı nedenini ben de bilemiyorum 😔 ben üniversitede ögrendim diger arkadaslarımdan jileti.

Küçükken bilmiyorduk ki jileti. tek seçenek ağdaymış gibi öğretti annem ona zorladı nedenini ben de bilemiyorum 😔 ben üniversitede ögrendim diger arkadaslarımdan jileti.
Bu acıyla ben olsam int kitaplardan araştırdım heralde

X