Bıktım usandım...

Beden senin. İstersen sevgilinle, istersen tek gecelik bir ilişki yaşarsın sevişirsin. Eğer senin için doğru buysa başkasının yanlışı senin doğrun olmamalı. Hata gözüyle bakmamalısın. Eğer şu an hata görüyorsan o zamanlar senin için doğruydu. Bundan asla pişmanlık duyma. Herkes kendinden sorumlu yaptığın kötü bir şey değil. Bir başka ülkelere bak orada neler neler oluyor. Olan oldu. Yaşadığın hiçbir şey için pişmanlık duyma, hatan varsa ders çıkarmaya çalış. Kendine aylardır eziyet ediyorsun bir dönüp baksan aslında o kadar önemsiz ki.. Sen kendin olarak değerlisin. Hiçbirimizden bir tane daha Yok. Saçma sapan şeylerin değerini belirlemesine izin verme

Hayatta ne dertler var ...savas var hasta bebekler ne acılar var.. Kendine gel artık nedesek biz sen aynısın bu işi ilk sen cozuceksın karar vererek ..ölmeden kendıne gel

Bıktım artık bu hayattan bıktım herşeyden soğudum bi sürü psikolojik rahatsızlığım var fiziki hastalıklarım var kimsem Yok çok yalnızım günahlarım çok geçmişim kötü of offfff yalnızlık berbat allahım kimseyi yalnız bırakmasın darda komasın bugün yine birine güvendim yine yarı yolda bıraktı beni oynadı duygularımla kontorlerım gitti konusrken benim bu salaklıgım gitmeyecek hiç ölsem de kurtulsam ama günahlarım çok korkuyorum allahım hepimizin yardımcısı olsun kimsesizlik çok zor çok
Allah sonsuz merhamet sahibidir. Unutmayın. Bir daha yapmamak üzere, çok samimi şekilde af dileyin. Günahlarınızı tekrarlamamaya çalışın.
Allah yardımcımız olsun.

Okuyorum açıktan okulu bıraktım dışladılar beni hatalarımdan dolayı panik atak oldum bi sürü paikolojik hastalığım var sürekli yorgunum çok şükür beterin beteri var tabi ki ama kimsem yokken nasıl mutlu olacağım korkuyorum tövbe ettim zaten
Annen baban varmış çok şükür. Kimse dediğin şey sevgili mi sadece. Yapmayın. Yaşınız genç. Çalışıyo musunuz bilmiyorum iş arayın, çalışın işiniz yoksa. Sinemaya gidin annenizle. Olumlu düşünün.

X