Güneş Kremleri Bildiğiniz en iyi güneş kremi nedir ?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Esin95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
273
1
beyaz tenliyim ve kendime bronzluğu yakıştırmıyorum, antalyada yaşadığım için yaz aylarında bronzlaşmamak imkansız :KK43: :KK43: .. sebamedin güneş kremini kullandım .. güzel bi krem ama daha iyisini arıyorum ben .. kesinlikle o kremi sürdüğümde güneşe gönül rahatlığıyla çıkmalıyım .. kullanmış olduğunuz ve banada önerebileceğiniz bir ürün varmı .. ?? :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
cnm ben Daylong kullanıyorum 50+ bu kozmetik bir ürün değil ben çok memnunum su bazlı ve gün boyu koruma sağlıyor biraz pahalı ama aldığın ürünü çok uzun zaman kullanabiliyorsun.

cnm ben geçen sene 70 tl ye almıştım ama şimdi netten baktım baktım bayağ düşmüş fiyatlar bir araştır istersen.

Laroş kullanıyorum 5 yıldır çok iyi kesinlikle
50 ml 50 liraya aldım,dermatolog tavsiye etmişti

Son düzenleme:
cnm ben geçen sene 70 tl ye almıştım ama şimdi netten baktım baktım bayağ düşmüş fiyatlar bir araştır istersen.
tamam tatlım teşekkür ederim zaten çok çok uygun bi fiyat beklemiyorum ürün iyi olursa kaliteli olursa fiyatıda azıcık pahalı olur sonuçta cilde sürülüyor :))
Laroş kullanıyorum 5 yıldır çok iyi kesinlikle
50 ml 50 liraya aldım,dermatolog tavsiye etmişti
ona da bir bakayım tatlım ismini ilk defa duydumm :) teşekkür ederim önerin için :)
kesinlikle bioderma ama bence biraz pahalı

teşekkür ederim canım önerin için.. hepsine bakıcam ve birisini alıcam :)) umarım doğru ürünü seçebilirim ve bu son güneş kremi arayışım olur .. :KK17::KK17::KK1::KK1:

Coppertone hakkinda bircok yorum okudum, gunesi bayagi engelliyormus.
Ben de gunes kremi alcam, ama azicik bronzlasayim istiyorum. Bu kremin bronzlastirmadigina o kadar ikna oldum ki, ben de bronzlastirmayi onledigi icin almayacagim nerdeyse. :KK1:

beyaz tenliyim ve kendime bronzluğu yakıştırmıyorum, antalyada yaşadığım için yaz aylarında bronzlaşmamak imkansız :KK43: :KK43: .. sebamedin güneş kremini kullandım .. güzel bi krem ama daha iyisini arıyorum ben .. kesinlikle o kremi sürdüğümde güneşe gönül rahatlığıyla çıkmalıyım .. kullanmış olduğunuz ve banada önerebileceğiniz bir ürün varmı .. ?? :nazar::nazar::nazar:

Hamilton güneş kremi :)

Babe gunes kremını önerırım hem cok ıyı koruyor hemde cıldı yaglı gıbı göstermıyor...

Hamilton, ancak onun da çeşitleri var.. Mesela ben Optimal kullanıyordum ve cilt tarafından emiliyordu, daha sonra Everday Face versiyonunu aldım, o biraz daha cildi kaplayan nitelikte..Formülleri farklı sonuçta.. Tercih meselesi ben Optimal' i daha çok beğenmiştim, ama Everyday Face de daha mat bir bitiş sağlıyor.. Daha iyi bir makyaj bazı..

Tercihiniz her ne yönde olursa olsun, şu ana kadar denediğim (Sebamed, Nives, Daylong, La Roch Posay) ürünler içerisinde en iyisi denediğim her iki versiyonuyla da (Optimal ve Everday Face) Hamilton' dur.

antalyada oturuyorum malum yaz kış yüzüm güneşe maruz kalıyor cıldım yaglı ve çillerim var sıcakta akıyor terliyor hele üzerine fondeten sürdümü tamamen akıyor...daha önce dermatolog daylong exretm 50 verdi kullandım fena degil daha yagsız tam korumalı güneş kremi tavsiyeniz varmı daylong a devamı edeyim

X