Bilezikte ayar yazmıyor

61eda61

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
76
23
31
Kızlar akşam eşim bana 35 gr ikili kıvrımlı burma bilezik almıs kuyumcudan kartında 22 ayar bilezik 35 gr yazıyor eşimin arkadaşı kuyumcu ama bileziği inceledim icinde ayar yazmıyor tuhaf yazı var sadece anlamadım diger ajdalarımla karsılastırdım renk aynı ağırlıgıda var ama icime kusku düştü anlayan biri yazabılırmı aklıma takıldı eşime bişe demedim moralı bozulmasın dıye tabi

Kızlar akşam eşim bana 35 gr ikili kıvrımlı burma bilezik almıs kuyumcudan kartında 22 ayar bilezik 35 gr yazıyor eşimin arkadaşı kuyumcu ama bileziği inceledim icinde ayar yazmıyor tuhaf yazı var sadece anlamadım diger ajdalarımla karsılastırdım renk aynı ağırlıgıda var ama icime kusku düştü anlayan biri yazabılırmı aklıma takıldı eşime bişe demedim moralı bozulmasın dıye tabi
Burgularda yazmaz işleme olduğu için. Ama bileziği başka kuyumcuya götürüp satmayı düşünüyorum diyerek nabız yoklayabilirisniz

Son düzenleme:
Cok sagolun ınstagramda aynı bılezigin üstünde yazanıda görüncen sasırdım kuyumcuya sorsam direk ayar yazmıyor diye vs bakarlarmı
Onlar eline alınca anlıyorlar zaten

Ben bozdurma düşünüyorum gramı kaçtan alıyorsunuz deyin zaten onlar bir eline alıp bakıyorlar birde cam üzerinde sesinden anlıyorlar