Jinekoloji Bilgi verebilir misiniz? lütfen

doktor bana yarım ay şeklinde ama dar dedi %80 kanama olur diye düşünüyorum dedi. İnternete baktığımda bi oluyor bi olmaz diyor. Kafam çok karıştı
Biz doktordan daha mı iyi bileceğiz? Farklı bir anatomik yapınız varmış. Kaç kişinin öyle olacak ki. Eşiniz olacak kişi bekaret konusuna takık biri ise öncesinde beraber doktora gidersiniz teyit ettirmek için.

Yani o zaman nişanlına ispat edeceğin bir şey yok ki. İlk onla birlikte olmuşsun görmüş o da daha neye inanmayacak.

Tam kanama olmamış ya nişanlısının içinde şüphe oluşmuş. benden önce biriyle oldu mu diye?
diğer seçenek ise bunlar beraber oldu. Düğüne bir ay var. Artık bakire değil başkasıyla yatarsa farkedemem diye adamın bekaret testi istemesi.

Tam kanama olmamış ya nişanlısının içinde şüphe oluşmuş. benden önce biriyle oldu mu diye?
diğer seçenek ise bunlar beraber oldu. Düğüne bir ay var. Artık bakire değil başkasıyla yatarsa farkedemem diye adamın bekaret testi istemesi.
Aman başlayacam ya eminim kendinin kaçıncıdır ama kadınınkini didik didik ediyor.

İşte o yüzden konu sahibine diyorum bunu kendine yapma. Bekaret sadece kadınlara özel sanki
Yani malesef yapacak doktora bile gidip çare aradığına göre. Zaten hiç bi kadın bu hakkı vermese karşındakine bu bekaret konusu da kapanır gider. Zannettiğimizin aksine erkeklerin değil kadınların elinde bu zihniyeti değiştirmek.

Aynen öyle de korkum şu ki bizi bile kandırmayı beceremedi nişanlısını hiç kandıramaz belli yalan konusunda kabiliyeti yok eline yüzüne bulaştıracak.
son derece çirkin bir durum....açıklaması vs yok... altları sağlamda kalsın da beyinde her halt oluyor... çok iğreniyorum ya..

"Nişanlısıyla az kan geldiği için nişanlısı bu durumdan şüphelenmiş. O da senden önce kimse olmadı diye bekaret kontrolüne gitmiş" Yine de yapılan ve istenilen şey çok çirkin. Bekaretin önemli olduğu kuşaktan gelmiş olabilirsiniz ama burada kişinin tavrı önemlidir. Bunu kafaya takacak insanla birlikte olmazsınız olur biter. Doktora gidip bekaret kontrolü yapacak kadar saçmalanmaz.
Zamanında sitede çok konular vardı kızlık zarı dikimi ile ilgili. Demek ki kadın için çok önemli değilmiş ki bir sürü konu varmış
ben de onu diyorum zaten...eğer konu sahibi için önemliyse ona göre çizgisini çizerdi. velev ki nişanlısıyla oldu birşeyler ama yürümedi ondan sonraki insanı kandırmış olmaz mı??? ben beyinde olan sahtekarlığın peşindeyim zar peşinde değilim..
bana göre konu sahibi normal bir şeyler çevirmiyor ama inşallah o şekilde çıkmaz.

Yani malesef yapacak doktora bile gidip çare aradığına göre. Zaten hiç bi kadın bu hakkı vermese karşındakine bu bekaret konusu da kapanır gider. Zannettiğimizin aksine erkeklerin değil kadınların elinde bu zihniyeti değiştirmek.
kadınların suçu değil mi her haltı yaşayabilirim ama zara dokunma... zarda sorun olmasaydı bir sorun olmayacaktı zaten. insanlar yaşadıklarının arkasında durmadığı sürece beyinde namussuzluk devam eder.

Benimki dolunaydı. Adadsa ya ciddi cevap vereyim diyorum bozuyorsun bütün ciddiyetimi. Herkes senin gibi gidip zarına baktırmıyor kanayacak mı ispat edebilecek miyim derdine düşmüyor. Ne bilsin kadın yarım ay mı.
Hdjsjfjdjdjdkkdkd 😂
Bi de sizinki nasıldı, kanadı mı diyo, hey Allahım, bu nasıl bi sorgu nasıl bi kıyas, herkesin dolunayı yarım ayı kendine 😂

doktor bana yarım ay şeklinde ama dar dedi %80 kanama olur diye düşünüyorum dedi. İnternete baktığımda bi oluyor bi olmaz diyor. Kafam çok karıştı
siz olmayacak gibi düşünün ona göre biriyle evlenin o zaman.Tabi sizin gibi bakire olması gerek kanama bu kadar önemliyse.Bol şans

5 yıllık evliyim birçok kez beraber.olduk eşimle ama hala bazen kanama oluyor . Bu vucuddan vücuda değişir esnekse kanama olmayabilir bilemiyoruz ki

Bu yüzden bide doktorları meşgul ediyosunuz saçma sapan. Zaten sevişmişsin nişanlınla hala ne bekareti anlamadım. Tek bedenen mi oluyo bekaret sizin için? Nişanlın cahil biriyse geçen böyle bi durum oldu doktora gittim ve bu şekilde söyledi diyebilirsin. Bu derece ileri gittiğin adama bunlari anlatamiyosan evlenme. Kan gelmezse kolundan seni doktora götürecek bir tipse işin iş.

Konu sahibi: yarım ay olması çok ilginç bir durum değil, yaygın bir şey. Kanama olabilir de olmayabilir de.%50 kadında kanama hiç olmaz, %50 de olur. Bu kanamanın da daha çok yeterli uyarılmamış ve zorlama olmuş kadınlarda olduğu düşünülüyor.

Yani siz ve eşiniz bekarete önem verebilir. Ama cahil olmak seçenek, tercih olmaz. Siz ve eşiniz daha önce biriyle birlikte olmadıysanız bakir/bakiresinizdir. Bunun kesin kanıtı diye bir şey olamaz. Çok çok çok nadiren kızlık zarı tamamen kapatıyor vajinayı. Adet kanı akamıyor. O zaman hasta olup doktora gidiyor ve doktor tam kapalı zarı görüyor. Aha o kesin kanıtlı bakire :p onun dışında ken kanıt diye bir şey yok. Yani şöyle düşünün. Diyelim ki eşiniz hiç başkasından hoşlanmamış kadın istiyor :p siz de yok hoşlanmadım dediniz. Bunun kesin kanıtı olabilir mi? Olamaz. Bekaretinizin de kesin kanıtı yok.

X