Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen konu ciddi.

Hemen hemen baska bir doktora gidin. Belirtiler hiç iyi şeyler düşündürtmüyor.
Lütfen rica ediyorum ağrınız oldugu anda acile bile gidebilirsiniz ya da pazartesiye randevu alın baska bir nörologtan.

başka doktora mutlaka görünün ,hatta özel bi hastaneye sırf mr için gidin,ısrar edin gerekirse;çünkü beyinle ilgisi olabilir,migrende tek taraflı bi ağrı ve mide bulantısı oluyor,çift görme falan olmuyor...
Özel hastane çok pahalı olduğundan gidemiyorum canim

Sorununuz icin Baska dr gidin norolojinin kapisindan girince tomogrofi mr elektrosuz cikis pek olmuyor acikcasi oyle ay sen depresyondasin demek icin bile bi tomografi alirlar en basitinden noroloji dahiliye cildiye x iye y yiye gibi branslar depresan yazamaz ki ancak sizi yonlendirir onlar yazar cok hafif bazli uyku ilaci modunda seyler yazabiliyorlar bir tik uzeri yasakmis bransina yonlendiriyor
Nasil yazabildiki size hadi o yazdi ecz vermez yada yazdigi oyle depresan falan degil hafif bazli bise bilemedim biraz tuhaf

Başka doktora gidin ihmale gelmez.

O kocanızı da Allah bildiği gibi yapsın.
Lütfen hemen iyi bir norologa git.bütün bunlar normal değil.Allah korusun.

Başka doktora gidin ihmale gelmez.

O kocanızı da Allah bildiği gibi yapsın.
Saolun canım allah sizden de razi olsun
Özellikle çift görme şikayeti depresyona hiç alakalı değil.lütfen dr a git
Gözlük almıştım ama o da yetmiyor artik

Sorununuz icin Baska dr gidin norolojinin kapisindan girince tomogrofi mr elektrosuz cikis pek olmuyor acikcasi oyle ay sen depresyondasin demek icin bile bi tomografi alirlar en basitinden noroloji dahiliye cildiye x iye y yiye gibi branslar depresan yazamaz ki ancak sizi yonlendirir onlar yazar cok hafif bazli uyku ilaci modunda seyler yazabiliyorlar bir tik uzeri yasakmis bransina yonlendiriyor
Nasil yazabildiki size hadi o yazdi ecz vermez yada yazdigi oyle depresan falan degil hafif bazli bise bilemedim biraz tuhaf
Kafanı rahatlatır dedi heralde dedim ani depresan yazdı almadım çünkü ilaci

anladım,ama ne yapın,edin hiç vakit kaybetmeden görünün;çünkü beyinle ilgili rahatsızlıkların geri dönüşü çok zor...

Konuma başlamadan once "aman sen de de ne dert varmış ol de kurtulalim" diyenlerinz olacaktır belki.
Kizlar benim sürekli olarak tepeden enseme kadar bir ağrı var iki gündür özellikle hiç geçmiyor .
Ama sürekli var bu ağrım. Gözlerim çift görüyor . (Özellikle kocam olacak başıma vurduktan sonra artti) .
Çok unutkanim ,örneğin oğluma su içiyorum ve ben su vermismiydim acaba diye düşünüyorum .
Bazen dillerim dolaniyor kelimeyi telaffuz edemiyorum. Ve cook uykum geliyor hep bir yorgunluk var üzerimde.
Nöroloji uzmanına gittim bunalimdasin deyip bana anti depresan verdi Mr falan çekmeden .
Zaten o adamin verdiği ilaçlar yeğeni öldürüyormüs az kalsın anlayacağınız adama itimadim hiç kalmadi.
İnternetten baktığım kadariyla olayim anverizmaya çok benziyor. (sanirim doğru yazdım).
Bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun şimdiden teşekkürler.
Norosirurji bolumundede muayene olun bence. Beyin ve sinir cerrahisi yani.Ve acilen lutfen.

Saol canım . en azindan evladım büyüyene kadar evli kalmaya mecburum biraz düzeldi ama yaptıkları çıkmıyor içimden.

Ahhh bee güzelim :KK43: :KK43:
Konularınin sadece başlıklarına baktım içim acıdı.
O zaman köprüyü geçene kadar o öküz kocana sana zarar vermemesi için politik davran.
Offf ne diyeyim kii başka.
Sen daha ana kuzusu yastasin yaa..

Kafanı rahatlatır dedi heralde dedim ani depresan yazdı almadım çünkü ilaci
Depresan degilde hafif sakinlestiren birseydir
Bende bilmiyordum annemin uyku sorunu icin dr soyledigimizde benim yazabilecegim etkilemez arkadasa yonlendirelim dedi psikiyatride yazildi ordan biliyorum belli bir oranda hafif bazli seyler yazabiliyorlarki onlarda depresan grubunda degil bildigim

X