Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen konu ciddi.

Ahhh bee güzelim :KK43: :KK43:
Konularınin sadece başlıklarına baktım içim acıdı.
O zaman köprüyü geçene kadar o öküz kocana sana zarar vermemesi için politik davran.
Offf ne diyeyim kii başka.
Sen daha ana kuzusu yastasin yaa..
Saol canım :KK43: yaşım küçük derdim büyük allah ta böyle kara yazmış yazımı ne yapayım bunada sukur

hiç akrabanız yok mu yanınızda olabilecek,sizi hastaneye götürecek ya da çocuğu bırakabileceğiniz??

Ihmal etme sakin baska doktora git sen bi arkdasin komsun yokmu yannda gelsin bebeginide al o ona bakar sen dokotra girince tahlillerini yaptirinca.. cok gecmis olsun Allah kocanada merhamet versin evladinla saglikli huzurlu yasa ins

Depresan degilde hafif sakinlestiren birseydir
Bende bilmiyordum annemin uyku sorunu icin dr soyledigimizde benim yazabilecegim etkilemez arkadasa yonlendirelim dedi psikiyatride yazildi ordan biliyorum belli bir oranda hafif bazli seyler yazabiliyorlarki onlarda depresan grubunda degil bildigim
Bana çok saçma geldi yengemi öldürüyordu onun verdiği ilaçlar . konu başlığında yanlışlıkla yeğen yazmisim

Ihmal etme sakin baska doktora git sen bi arkdasin komsun yokmu yannda gelsin bebeginide al o ona bakar sen dokotra girince tahlillerini yaptirinca.. cok gecmis olsun Allah kocanada merhamet versin evladinla saglikli huzurlu yasa ins
Kimse yok bakacak artık tek başıma cocugumla gideceğim yapacak birsey yok

Mutlaka başka bir doktora daha görünün. Bir de nöroloji doktoru nasıl antidepresan yazdı anlamadım.

Yazabiliyorlar bana da yazdı bir kaç ay önce. Tomografi çekildi bir şey çıkmayınca başdönmelerimin psikolojik olduğunu düşündü. Verdiği ilacı kullanmadım, sıkıntının kulağımdan olduğu anlaşıldı sonradan ama antisepresan yazabiliyorlar

Saol canım :KK43: yaşım küçük derdim büyük allah ta böyle kara yazmış yazımı ne yapayım bunada sukur

Rabbim beterinden korusun canım.
Güzel günler görürsün inşallah oğlunla..
Bariii lütfen lütfen korun ikinci bir çocuk olmasın.
Aile Hekimligine git doğum kontrol hapı al.
Onu ihmal etme bari.
Yaşadığın stresde başının agrimasina sebep olur.

Bi akrabam yıllardır başım ağrıyor,şöyle böyle şikayetlerle doktorlara gitti,hepsi ya iğne yapıp ya da ağrı kesicilerle salladı tam 20 yıl boyunca.
En son canına tak ediyor doktora isyan çakıyor,mr çekiliyor bir şey yok denip tekrar yollanıyor.
Hala geçmeyince daha iyi bir profesör buluyorlar ve renkli mr mı tomografi mi her ne ise tam bilmiyorum ondan çektiriyorlar ve anevrizma ,beyin damarında baloncuk, çıkıyor.Acil olarak yatış ve ameliyat ,kurtuldu.
Bu anevrizma-baloncuk-her an patlayabilen ,beyin kanamasına çeviren bir durum.
Ülke nüfusunun çoğunluğu da baş ağrısı vs gibi şikayeti olmadığından o balonla yaşıyor.
Lütfen ama lütfen tam teşekküllü bir üniversite ya da araştırma hastanesine başvurun ve ne ise ortaya çıksın,tedavinizi de olun.
Şakaya gelmez baş ağrısı.
Çok geçmiş olsun

Konuma başlamadan once "aman sen de de ne dert varmış ol de kurtulalim" diyenlerinz olacaktır belki.
Kizlar benim sürekli olarak tepeden enseme kadar bir ağrı var iki gündür özellikle hiç geçmiyor .
Ama sürekli var bu ağrım. Gözlerim çift görüyor . (Özellikle kocam olacak başıma vurduktan sonra artti) .
Çok unutkanim ,örneğin oğluma su içiyorum ve ben su vermismiydim acaba diye düşünüyorum .
Bazen dillerim dolaniyor kelimeyi telaffuz edemiyorum. Ve cook uykum geliyor hep bir yorgunluk var üzerimde.
Nöroloji uzmanına gittim bunalimdasin deyip bana anti depresan verdi Mr falan çekmeden .
Zaten o adamin verdiği ilaçlar yeğeni öldürüyormüs az kalsın anlayacağınız adama itimadim hiç kalmadi.
İnternetten baktığım kadariyla olayim anverizmaya çok benziyor. (sanirim doğru yazdım).
Bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun şimdiden teşekkürler.
netten kendine teshis koyma. baska bur norologa git. bir dunya dokt. var.
tansiyonunu olc. ki tansionda da boyle etkiker gorulur.
mevsim degisikliklerinde bunlar olabilir
unutkanlik strese bagki ve dusuncelerin daginiksada olabilir. atiyirum gun icinde esinke olan sikintilarini dusunup baska seylere kanalize olmadsn yapiyorsan yaptigini unutabilirsin. dalgin olmak gibi...
tabi tum bunlari ogrenmek icin dokt. gideceksin.
20 lik dis bile cikamaz ise bunlari yapabilir...
tek care doktor.

Depresyon unutkanlık yapar. Hatta tedavi edilmeyen depresyon alzheimer de yapar psikiyatra görün gecikmeden. Doktorun alanı değil ama vermesi iyi olmuş bence çok bilinen bir durum bu

Noroloji bolumu bana da yazdi antidepresan.yazabiliyor.o zamanlar stresliydim kaygili uzuntuluydum.bas agrisi agirlik bas donmesi vardi.doktora biseylere uzuldugumu soyleyince vermisti.

netten kendine teshis koyma. baska bur norologa git. bir dunya dokt. var.
tansiyonunu olc. ki tansionda da boyle etkiker gorulur.
mevsim degisikliklerinde bunlar olabilir
unutkanlik strese bagki ve dusuncelerin daginiksada olabilir. atiyirum gun icinde esinke olan sikintilarini dusunup baska seylere kanalize olmadsn yapiyorsan yaptigini unutabilirsin. dalgin olmak gibi...
tabi tum bunlari ogrenmek icin dokt. gideceksin.
20 lik dis bile cikamaz ise bunlari yapabilir...
tek care doktor.
Bi dakika ... benim suan da 20 lik dışım çıkmaya calisiyor

X