Bilkentli Ikcı

Bu zehirli oku atmasaydınız iyiydi. 😂

Üyenin eski konu, mesaj ve üyelere verdiği yanıtlarına göz atarsanız ; kendisinin olması gerekenden fazla özgüveni olduğunu göreceksiniz. Bu da insanlarla iletişimine olumsuz olarak yansıyor.
Özgüveni olan kişi bu şekilde konular açar mı? diye çelişkideyim.
Eski konularını da okudum denk geldikçe, üyenin problemli bir kişilik olduğunu düşünüyorum.🫣

Vala Vanessa soruna cevap vermek isterdim ama çenem ağrıyor. 2 yirmilik bir de azı dişimi çektirdim.. Anla beni☹️

aslinda konu sahibi sayesinde, Turkiye'deki aci ama gercek olan bir olay olan egitim sistemi sorununun varligina hep beraber sahit olmus olduk.

Herkes tabi ki Bilkent"te, Bogazici ITU'de, Odtu'de vs okuyamaz. Ama bu demek degildir ki verilen egitimler arasinda hissedilir bir ucurum olsun.

Sevgili konu sahibi, bence o Bilkent'linin kiymetini bil ve ondan birsey ogrenmeye bak
vanesa nın eğitim durumu ile alakalı değil aslında onun kişiliği ile ilgili biraz da
kız bilkentli olmasa da başka üniversiteli olsa vanesa için yine farketmez o takacak kendine dert edecek bişey bulur ve burada konu açabilir

Yazdıklarınıza bakan Kocaeli Üniversitesi’nin eğitimini kötü sanır.
Okuma yazma eğitimini Üniversiteye gelmeden önce almış olmanız lazım.
Bence sizin özgüveninizde sıkıntı var.🤷🏻‍♀️
Sormayın ya koü mezunuyum o kadar donanımlı eğitmenler vardı ki sadece okul değildi ya sertifikalar erasmuslar elleri kolları neye uzandıysa bizi de uzattılar teşvik ettiler zamanında bunalırdık ama değerini şimdi anlıyorum ve çoook geçmiş zamanda amcamın oğlunun üstünden tren geçti ayağı koptu bulundukları sözde büyük şehir olan ilde cerrah olmadığı için Umuttepe’ye sevk ettiler çocuğun bütün ameliyatları kocaelide oldu

Online oyun dilinden türemiş kelimeler hepsi afk, lag, bug, b4n, BRB vs. Uzayıp giden ingilizce ve klavye kısaltmalar sürüsü
Aşırı sinirleniyorum ingilizcesi olmayıp bir iki ingilizce kelimeyle kırık Türkçe konuşmaya çalışanlara. Yahu İngilizler hangi Türkçe kelimeyi kullanıyor acaba bu nedir ya birde yok onu ben shıplıyorum.

Neymiş yakıştırmak anlamına geliyormuş e yakıştırıyorum yaz zormu. 🙄

Aşırı sinirleniyorum ingilizcesi olmayıp bir iki ingilizce kelimeyle kırık Türkçe konuşmaya çalışanlara. Yahu İngilizler hangi Türkçe kelimeyi kullanıyor acaba bu nedir ya birde yok onu ben shıplıyorum.

Neymiş yakıştırmak anlamına geliyormuş e yakıştırıyorum yaz zormu. 🙄
Bizim komşu datemiz var deyip duruyo mesela 😂

Sormayın ya koü mezunuyum o kadar donanımlı eğitmenler vardı ki sadece okul değildi ya sertifikalar erasmuslar elleri kolları neye uzandıysa bizi de uzattılar teşvik ettiler zamanında bunalırdık ama değerini şimdi anlıyorum ve çoook geçmiş zamanda amcamın oğlunun üstünden tren geçti ayağı koptu bulundukları sözde büyük şehir olan ilde cerrah olmadığı için Umuttepe’ye sevk ettiler çocuğun bütün ameliyatları kocaelide oldu
Umuttepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekten çok önemli ve bilinmiş doktorlar var.
Ama konu bu değil.
Arkadaşın yazım şekli sıkıntılı, konuşması da yazım şekli gibi ise KOÜ ne yapsın.🤷🏻‍♀️

Kocaeli Üniversitesi ile alakası yok, benim tecrübe ettiğim kadarıyla, büyük üniversitelerden sonra gelebilecek kapasitede bir okul. Tabi bölüm bölüm değişebilir belki. Umuttepe doktorları da çok değerli ve gerçekten işlerini severek yapan doktorlardır. Onların yeri hayatımda her zaman ayrı olacak. Kendinizi geliştirmemişsiniz ki hiç. Şu kısacık mesajda bile ne yazdığınızı anlamak için tekrar okumam gerekti. Daha fazla okuyabilir, diksiyon dersleri alabilirsiniz. Olayı okullara indirgemek, sorumluluğu üstünden atmak olur, yanlış bir şey. Demek ki bir sorun var, ilgilenin kendinizle.

X