Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Bindallım hakkında yorumlarınız?

_Arzu_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
578
641
33
:KK68:merhabalar
30 nisanda kına gecem olucak kısmetse ve ben kına hazırlıklarını bitirmiş olmanın rahatlığını yaşıyorum ve bindallımı sizlerle de paylaşmak istiyorum bindallımın altına da ponponlu çarıklardan aldım olmazsa olmazz :) tabi yorumlarınızı eksik etmezseniz mutlu olurumm :KK22:
IMG_1061.jpg
IMG_1071.JPG

canım merak ettm kınada başka bişey gyecek misin extra bi kıyafet abiye filan .. bu arada çok hoş sanada çok yakışmış :)
hayır canım ilk başta gelinlikle giricem iki ayrı şehirde olacağı için abiye tercih etmedim.daha sonra bindallıyla kapatışı yapıcam. o_O

çok güzel canımm mutlulukla giy. bende kınada bu tip giyilmesinden yanayım:KK66:

ben tam anlamıyla bayıldımmmmmmmmmm ve ben bundan istiyorum ama ankarada bunlar çok pahalı sadece kiralama bile 200 almaya kalkışssan 400 500 :KK43: güle güle giy çok yakışmış ya maşallah

çok güzel canımm mutlulukla giy. bende kınada bu tip giyilmesinden yanayım:KK66:
aynen canım kesinlikle hem sade hem asil duruyo..

ben tam anlamıyla bayıldımmmmmmmmmm ve ben bundan istiyorum ama ankarada bunlar çok pahalı sadece kiralama bile 200 almaya kalkışssan 400 500 :KK43: güle güle giy çok yakışmış ya maşallah
saol canımm bende çok beğenerek içime sinerek aldım.istanbuldan eminönünden aldım ben 280 tl kiralamayok dedikleri iiçin satın aldık

Canııımm bayıldım kına gecesine yakışacak renk tamda, ne cart kırmızı ne koyu. ayrıca arkadaşların da dediği gibi kabarık olanları seçmemene sevindim valla, bunlar daha şık duruyo, 280'tlye de hepsini iyi halletmişsin bence kiralama zaten 200-2500 arası. kollarını çok sevdim özelllikle :))

Canııımm bayıldım kına gecesine yakışacak renk tamda, ne cart kırmızı ne koyu. ayrıca arkadaşların da dediği gibi kabarık olanları seçmemene sevindim valla, bunlar daha şık duruyo, 280'tlye de hepsini iyi halletmişsin bence kiralama zaten 200-2500 arası. kollarını çok sevdim özelllikle :))
evet canım ya kabarık alacağım son model bile olamazdı aklımdan geçmedi bile oyüzden.hiç kırmızı istememiştim bu rengi görür görmez sevdim o yüzden düşünmeden aldım cuk diede oturdu üstüme :)

Size çok yakışmış :) Merak ettim ne kadar mal ettiniz acaba ?
Teşekkürler :)

Fiyat çok makul rabbim giymeyi nasip etsin. Yorumunuz için teşekkür erderim :)

çok güzelmiş canım fiyatıda süper güle güle giy bir ömür boyu mutlu ol inşallah:KK15:

Canım bende Ankaradan aldım... Bu tip bir bindallıya en son 180 demişti... Ulusdaki çarşılara bak canım... Ben bindallımı 300 aldım herşey içinde...

X