Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Bindallım hakkında yorumlarınız?

ben çook beğendim canım çok güzel olmuşsun

canım çok beğendim çok yakışmışşşşş:))) ben giyemeyeceğim hiç hoş durmadı ya bende:))))

saoll canımm benimde çok içime sindi giyydiğim an bu dedim.eminim sendede güzel durmussun kuruntu yapıyosun :)
yok ya canım hiç olmadı yani:))) olsun okadr istedğim bişe dğldi :)) ama sana çokkk yakışşmışşş:)))) mutlulukla giy canım:))))

yok ya canım hiç olmadı yani:))) olsun okadr istedğim bişe dğldi :)) ama sana çokkk yakışşmışşş:)))) mutlulukla giy canım:))))
saoll kuzumm ben abiye giymek istemedim o yüzden en basından beri bindallı istedim.abartılı bişeyde benim tercihim olamazdı zaten ama begenmene cook sevindim :KK15:

bordo&altın şahane durmuş:nazar: tam istediğim desem abartmış olur muyum gelinlikten sonra :)))))) Allah mesut etsin canım:KK68:

Ayy arkadaki duvar deseninden ve raftaki ürünlerden tanıdım mağazayı ben de geçen hafta aynı yerden aldım bindallımı :KK48: han gibi bir yerin 3 ya da 4. katında :KK48:
Benim de 14 mayısta kına gecem olacak, size de mutluluklar diliyorum. Umarım gönül ferahligiyla giyersin bindallini. Bu benim de beğendiğim bir modeldi ama gecenin çoğunda abiye giycegim için daha uygun fiyatlı bisey seçtim :KK9:

X