Binnaz Abla

Yıllar sonra bugün aklıma geldi, Binnaz abladaki üyeliğime girdim. 2014-2015 yıllarında deli gibi baktırmışım resmen. Erinmedim yarısını tekrar dinledim, maşaAllah onlara kalsa şimdiye torun torba sahibi olmuştum 😅
Durum analizleri o an için doğru olanlar olmuş ama ilerisi için kimsenin tahmini tutmamış 😅
Buna rağmen ya bi tane baktırsam mı acaba oldum yine 🙈

Günaydın kızlar.. buraya aylar önce düşmüştüm :) şuan olduğum konum cok farklı. Evet 7 ay sonra geri döndü ailevi problemleri varmış bende öyle tahmin ediyodum. Yalnız bana bakılan hic bir falla ilgisi yoktu dolu dolu konuya hakim olan sadece zişan ışıktı. Ben cok pişmanım o süreçte bu kdar üzülüp bir de maddi olarak cok kayıp verdiğim icin. Ögrendiğim en iyi şey naparsan yap zaten olucagı varsa bi şekilde oluyor. Falcıların sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Kalbinizden ne geçiyosa yapin. Ve olmuyosa gerçekten hayırlısı değildir. Simdi düsünüyorum dönmesini istemiştim evet döndü birlikteyiz aralıkta sözleniyoruz bunların hic birini hayal bile edemezdim üstelik 7 ay geçtikten sonra. O üzüntüyle rahatsızlanabilirdim daha farklı şeyler yaşayabilirdim. Bence en değerli yine kendimiziz ask sevgi güzel sey ama karşılıklıysa. İnsallah hepiniz hakettiğiniz mutlululuğu yaşarsınız

Kızlar merhaba ben bu fal olaylarından uzak kaldım. :))) Binnaz abla sitesinde kahve için önereceğiniz kişiler var mı?
Ben yıllar oldu Sedef Çelik ten yorum alıyorum sürekli. Önceden yazılı yorum almıştım ama sesli olmaya başladığından beri daha net ve anlaşılır oldu yorumları, üstelik de kendini vererek yorumladığını anlıyorsunuz. Resmen müdavimi oldum, anlık çıkarımları çok isabetli, gelecek için de genelde 1 yıllık süreci yorumluyor ve söylediği şeylerin çoğu pozitifti gerçekleşti de zaman içerisinde ama negatif şeyleri de gördüğünde öyle can acıtmadan söylüyor ki resmen bu işin piri yani sizi herşeye hazırlıyor<3. Tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok memnun kaldı o yüzden de başka birini denemeye ihtiyaç duymadım. Kahve falına ek kart da çekiyor yorumlarken

Hepinize merhabalar. Birkac aydir burayi uye olmadan takip ediyordum, kendi deneyimlerimi yazmak icin de bekliyordum. Artik biraz canima tak etti, gercekten fal dinlemekten de beklemekten de sikildim. O yuzden gece gece oturdum, bana daha once anlatilmasini istedigim sekilde de yorumlarimi yazacagim.
Ufak da bir not dusmek istiyorum, cok gelecek hakkindaki yorumlara inanmiyorum fallardaki, daha cok karsi tarafin dusuncelerini duymak istedigim icin baktiriyordum. Yorumlarim da buna yonelik olacak.

Ruzgar Gundogan: Acikcasi favorim oldugunu soyleyebilirim. Hicbir zaman spesifik tarih vermedi, vermesini de istemezdim. Ne zaman durumu anlatsam kartlarla beraber bir dis goz olarak yorum yapiyor hic yargilamadan, bazen verdigi ornekler bile o an icin iyi hissetmemi sagliyor. Pembe bulutlar cizmiyor, 3 fal gonderdim hepsinde de tutarli yorumlar yapti. Kesinlikle oneririm.
Armina Turkay: Daha yeni bu hafta baktirdim ama hem enerjisi cok yuksek hem de cok ozenli fal baktigini dusunuyorum. Her sorum icin ayri acilim yapti, hem sectigim kartlari yorumladi, hem de kendi ayri acilim yapti. "Her sey super harika yasasin!" gibi bir tutumu yoktu ama kotu yorumunu bile tatli bir sekilde soyledi. Begendim.
Zisan Isik: Sanirim 3 kere baktirdim. Benim kartlarimin ustune kendi kartlarini actigi zaman cok daha tutarli yorumlar yapiyor. Baska falcilarin soylemedigi ve benim sonradan ogrendigim birkac seyi bildi. Fali bakarken de sanki bir arkadasina yardim ediyormus gibi yorum yapiyor. Cok seviyorum bence cok yardimci bir kadin.
Mert Gokturk: Su an inanilmaz pahali ne yasiyor bilmiyorum, kimseye de oyle bir parayi vermesi icin onermek istemem ama yalan yok karsimdaki insani adam cok guzel yorumlamisti. 2 kere baktirdim, hatta araligin son haftasi baktirdigimda yeni yildan once iletisime gececegimizi soylediginde inanmamistim ve cidden oldu. Ben yorumlarini seviyordum ama cok pahali, gidin Ruzgar'a baktirin onun yerine. Indirime girerse deneyebilirsiniz.
Arnisa Bahadir: Birkac ay aralikla 2 kere baktirdim. Falini dinleyip yorum yapmisti ama genel duruma 3. goz olarak yorum yapti. Daha objektif bakmami sagladi birkac seye, bana iyi geldi ama anladigim kadariyla bazilari yorum tarzini sevmemis. Bana iyi yaklasmisti, acikcasi oneririm.
Eylem Tuzun: Gercekten aradigim bir yorumcuydu cunku "soyle olacak, boyle olacak" demek yerine, "potansiyeli var gibi gorunuyor ama sana otur bekle demiyorum boyle algilama pembe bulutlar cizemem" gibi bir tarzda konustu. Salak yerine konulmamisim gibi hissettim.
Emre Inal: Cok tatli yorum yapiyor, cok nazik ama eger gelecek hakkinda baktiracaksaniz onermem verdigi sureler asla tutmuyor. Ama sevgilimden ayrilmadan 1 gun once baktirdigimda ertesi gun duydugum sozlerin aynisini soylemisti falda. Karsimdaki kisiyi de guzel yorumluyor, bir de ayni burclar. O yuzden yorum yaparken "Su dusuncesini boyle aciklayabilirim" gibi aciklamalar yapiyor.
Bilge Ozdogru: Kuzenim onermisti, 2 kere baktirdim. Digerlerine gore farkli bir tarzi var. Cok kartlar ustunden gitmiyor, daha "bu boyle, durumu boyle kullaniyor, soyle dusunuyor, boyle yapmalisin" gibi kaliplarla bakiyor. Bence cok hakliydi ki olumlu da yorum yapmadi ama durust oldugunu hissettim. Dinlerken yikildigim bir fal degildi, tam tersine kendimi toparlamaliyim ne yapiyorum ben dedirten bir faldi. Oneririm.
Deniz Guven: Artik pek gormuyorum sitede ama enerjisi cok yuksek bir kadin. Hem kendi de kart cekiyordu hem de genel yorumlarini ben yasadim 1-2 kere. Denk gelirseniz baktirabilirsiniz, benim enerjimi cok yukseltiyordu.
Tumay Cennet: Bu kadinin da cok tatli oldugunu dusunuyorum ama konusma sekli biraz icimi bayiyor. Arkadaki muzigi keske kesse. Olay yorumlamalari cok dogru oluyor, ilk falinda dedigi seyleri yasamadim ama ikinci falinda verdigi tarih dogruydu diyebilirim. Yilbasi dedi ve yilbasinda iletisime gectik.
Elif Hanzade: Bu kadin Engin Gumus falima bakmayinca havuzdan alip bakti. Herkes gelecege cok umutla yorum yaparken sadece bu kadin dedi ki "bir sure ayrilacaksiniz, uzak kalacaksiniz birbirinizden" ve 1 hafta icinde ayrildik. Gecenlerde tekrar attim kadin patir patir konusuyor. 2 iyiyi soyluyorsa "ama soyle de kotu olacak size yalan konusamam" diyor. Durust hissettiriyor, ozellikle gelecek icin baktirmak isteyen varsa oneririm.
Zumra Lal: Cok tatli bir kadin, bence enerjisi de cok guzel. Cok spesifik bir durumu bildi ve bence karsi tarafi da guzel yorumladi. Kendi destesinden de acilim yapip ekstra seyler soyledi, tavsiye verme seklini de cok begenmistim.

Usttekiler daha yurekten onerebilecegim isimler, alttakiler daha ortalama yorumcular:

Melisa Dogan: Bir arkadasim tarzini hic sevmemisti, sanirim konusma tarzi biraz agresif bir kadin. Yuksek sesle konusuyor. Ama inanilmaz karakter analizi yapiyor bu kadin. Bire bir karsimdaki insanin ozelliklerini soylemisti. Acikcasi ben sevmistim. 2 kere baktirdim, bir daha da baktirabilirim.
Gulcin Beyaz: Sakin bir ses tonu var, sadece kart yorumluyor. Ama guzel orneklerle anlatiyor kartlari. Sevmistim ama baskalari sanirim sadece kart yorumlayanlardan hoslanmiyor. Onlara gore olmadigini soyleyebilirim.
Serap Emindag: Artik cok pozitif konustuguna inansam da bu kadinin yaptigi karakter analizleri inanilmaz dogru cikiyor. Kartlardan bagimsiz olarak yaptigi "seans" sonrasi yorumlarini cok dogru buluyorum. Verdigi sureler ya da "sonunda birbirinize sarilacaksiniz asacaksiniz bunu" yorumlari pek dogru degil. Bir de fiyatini cok degistiriyor. 300 kredi falan oldugunda denenebilir.
Deniz Devrim: Guzel bir tarzi var, cok iyi bir nokta atisi vardi. Bir iki yorumunu da begendim durum acisindan, durusttu en azindan. Ama standart bir faldi.
Taygun Uzel: Enerjisi guzel ama fala baslamasi 3 dakikasini aldi, cok yorum yapiyor her sey hakkinda. Bazi cumleleri cok evirip ceviriyor gibi geldi. Yine standart diyebilecegim bir fal.
Ezgi Dussel: Az cok herkesle ayni konustu. Cok bir ozelligi yoktu, yaptigi yorumlar dogruydu ama ustte soyledigim isimlere baktirmayi tercih ederim acikcasi.
Firuze Erkmen: Yine kredisinin neden bu kadar yuksek oldugunu anlamadigim bir yorumcu. Aylar once baktirmisim, pek bir ozelligini goremedim. Durumu yorumlamis o donemki, az cok dogru. Gelecek hakkinda soyledigi en ufak bir seyi yasamamisim bile. Ortalama diyebilirim durum ve karakter yorumu icin ama artik o krediye degecegini asla dusunmuyorum.
Hazar Erbab: Aslinda ortalamanin bir tik ustu, 2 kere baktirdim. Cok nokta atisi yorumlari oldu, hakkini yemek istemiyorum ama enerjisi bana gore dusuk geldi biraz. Yine de verdigi tavsiyeler guzeldi.
Ares Levi: Telefonda fal baktirmak beni geriyor. Cogu insan seviyor bu adami anladigim kadariyla. Bir gazla baktirmistim, enerjisi guzel ama soyledikleri cok ortalamaydi benim icin.
Muge Aydin: Durumu, beni ve karsimdakini cok iyi yorumladi. Bana gore fazla pozitif bir kadin ama ortalama, baktirilabilir.
Damla Ay: Ilk baktirdigimda cok sevmemistim, bir iki soyledigi sey bana biraz mantiksiz gelmisti ama sonra dinleyince ne demek istedigini anladim. En azindan 1 kere denenebilir.
Linda Guler: Ilk fali guzeldi, sonra 2 kere daha baktirdim ama cok pembe bulutlar ciziyor. "Su tarihte evleneceksiniz" gibi bir cumle kurdu, o yuzden bir daha baktirmam. Ama karsimdaki insan hakkinda isabetli yorumlari vardi.
Aslihan Yilmaz: Bu kadinin falini evirip cevirip kendime yormaya calisinca bir seyler cikartabildim ama soylediklerinin 5'te 3'u falan inanilmaz alakasizdi. Aramizdaki sikintilari evlilige yordu, evlilik demeseydi genel bir yorum yapsaydi olabilirdi belki. Enerjisi de guzel, baskalari seviyorsa tarzini bunu anlayabilirim ama ben bir daha baktirmam.
Firuze Ahu Tanyeli: Bu kadin gercekten cok standart yorumlar yapiyor. Cumlelerimden cikarip kartlarla birlestirerek tutturuyor bazi seyleri. Zaten ucuz eglence icin baktirabilir ama tek sikintisi her defasinda yorum ve puan istiyor. Icimden gelse de yapasim kaciyor yorumu.
Sebnem Isik: Bence kahvede daha iyi keske tarot bakmasaydi. Tarotu da kahve bakar gibi bakiyor. Cok gercekci gelmiyor bana. Kahvesi denenebilir.
Zeynep Sabah: Hem kredisi cok yuksek degil hem de kartlari guzel yorumladigini dusunuyorum. Cok fal gondermisligim var. Gercekten ortalama ama oneririm sonuna kadar.
Ada Balci: Guzel analizleri vardi ama daha cok gelecek hakkinda yorum yapti ve onlarin cogu da yasanmadi zaten. Cok canimli, askimli konusuyor. Ortalama denebilir ama bu krediye daha iyi falcilar tercih edilmeli.
Aslihan Bozok: Bir kahve falinda aradigim yorumdu diyebilirim. Hem karsi tarafin bakis acisindan hem de benim korkularim, dusuncelerimden bahsetmisti. Oneririm.
Gaye Girgin: Ayriligimdan 3 gun once baktirmisim. Olumsuz bir fal bakmis ama asla kirici konusmadan bakmis. Hatta tam tersine cok olumsuz bir fali guzel teselliler vererek yumusatmis.
Ela Kilicarslan: Kisa ve oz bir yorum. Karsimdakini anlattigi cumleler dogruydu.
Bircan Aslan: Cok standart ve sikici bir yorum yapmis. Kendinden cok da bir sey katmamis.

Simdi gelelim fasulyenin faydalarina. Alttaki kisim isimlerini gordugunuzde kosarak uzaklasmaniz gerekenler:

Guven Gurkan Toprak: Kendine neden falci dedigini anlayamadigim, kafasina gore cumleleri birlestirerek yorum yapacaksa bunu benim de yapabilecegim, tarot gonderdigim ve iliski acilimi secmeme ragmen bana ailemi yorumlayip harf verip tip tarif eden adam. Kaliteli her tarot yorumcusundan duyulan sey, "Tarot isim, sekil, tarih vermez" oluyor. Ne yasadigini anlamadigim ve kimseye de asla onermedigim bir isim.
Zeren Yildiz: 5 tane cumleyi art arda dizip buna yorum demek istiyor. Tum fal boyunca ayni seyleri tekrar ede ede cenesi yoruldu. Akliniz varsa gondermeyin. Bana yazin caniniz bu kadina fal gondermek istiyorsa. Ben size daha kaliteli cumleler secerim.
Sedef Celik: Bu kadin yanlislikla bana baska birinin falini gonderdi, dinlemis bulundum. Sonra kendi falimi atti. Fali atan kisinin durumu icin ve benim durumum icin soyledigi seyler ayniydi ve yasadigimiz seyler o kadar baskaydi ki. Uzak durun.
Bursa Nur Karadag: Arkadasimla ust uste fal attik. Ayni cumleleri duydu. Ayni yilda evlenecekmisiz, cok tatli!!! :)
Alara Hekimoglu: Bu kadin hayat enerjimi yedi. Eger gonderdigim soruyu okuyup o cercevede yorum yapmayacaksa niye yaziyorum ben o aciklamayi? Bana acikladigim seylerin yanlis oldugunu ve kendi soylediklerinin dogru oldugunu savunup bir de kendini ovdu kimse benim kadar dogru yorum yapamaz diye. Akliniz varsa kacin.
Mihrace Atalay: Agzinda geveliyor, ses kaydi zaten berbat. Kart fali olmayinca kahve fali olunca istediklerini sallamada ozgur olduklari icin super gerizekali yorumlar yapiyorlar. Sordugum soru ustune inatla odaklanmamalari bana garip geliyor. Kafana gore salla, fal bu sonucta ama sorumun baglaminda salla en azindan.
Bigem Aymira: Bu kadin da beni aglatti. Olumsuz yorum olmasinda sikinti yok, bunu kaldiririm ama biraz gerizekali muamelesi yapti. "Bunu gormuyor musun, bunu dusunemiyor musun, karsindaki boyle, durum soyle" gibi. Onermem asla.
Asmin Acar: "Her sey duzelecek, her sey super olacak, sen sakin kal" tarzi bir yorum aldim, ertesi gunu terk edildim. Ne durumu, ne beni, ne de olayi iyi analiz edememis.
Peri Yildiz: Zorla bakiyormus gibi ayni cumleleri tekrar edip ses kaydinda "telefonda olsak daha iyi aciklayabilirdim" dedi. Herkesin kendi tarzi tabi ama o zaman ses kaydi fal atma. Cok bos bir yorumdu.
Nil Gunes: Bu kadina ortalama diyecektim, vazgectim. Asla tekrar baktirmam, hem zorla bakar gibi konusuyor hem de her defasinda ayni cumleler. Ama ilk baktigi falda (kahve) bir tarih verdi ve ayni dedigi seyi yasadim. Sans eseri geldigini dusunuyorum cunku ayni hevesle 2 kere daha baktirdim ama bombostu.
Helen Devmen: Bugun attim fali, attiktan sonra pisman oldum. Fali dinledim daha da pisman oldum. Midem bulandi fal baktirmaktan da boyle yorumlar duymaktan da. Cok gercekci olmayan havada sallanan bir yorum. Onermem.

Eski hesabimi kapatmistim, birkac isim daha soyleyebilirdim ama aklimda degiller su an. Boyle de liste yapip gorunce insanin ici gidiyor gercekten. Kendimden utandim. Zaten gelecek hakkinda bir sey duymak istemiyorum, artik iyi fallarin cogunda duydugum seyleri kendim de analiz edip dusunebiliyorum. Benden bu kadar. Daha da baktiracagimi dusunmuyorum ama yorumlarim umarim bazilariniza yardimci olur. Iyi bir ruh halinde degilseniz terapiye gitmenizi oneririm cunku bu fallarin hicbiri bana terapi kadar yardim etmedi.
Herkes kötü mü yoksa siz mi bıkmışsınız anlayamadım çünkü aralarında iyi olduğunu duyduğum ya da deneyimlediğim isimler var bunların. Hatta yorumunu dinleyince olamaz dediğim imkansız dediğimin bile olduğunu gördüm binnazda ben. Enerji meselesi de var tabi ki işin içinde inanmadan baktırmak da çok iyi sonuç vermeyebiliyor.

Tutan konu özel değilse nedir, aşk mı?

Ben de çok beğendim onu acaip bir yorumdu. dedikleri çıkar umarım :eek:
Evet aşk sayılırdı. Bir kadından kötü bir haber alacağımı ve kötü günler geçireciğimi söyledi. Hatta aman kim ne diyecek bana dedim iki üç gün içinde aynı dediği gibi oldu :) Sonra birdaha baktırdım. Olayın peşinden olacak olumlu şeyleri söyledi onlar da oldu. Üçüncü kere de baktırdım. Çok tatlı bir kadın ben çok sevdim ama son iki falı genelde dertleşme gibiydi spesifik şeyler çok söylemedi ama süreç hep onun dediği gibi ilerledi.

Burdan aldığım tüyolarla Binnazdan 2 falcıya baktırdım. İkisini de aşırı beğendim

- Eflatun May
- Ayda Neşe

Eflatun Mayı aşırı beğendim özellikle söylemediğim ve spesifik, tahmin etmesi hiç tesadüf olamayacak bir şeyi bildi.
Ayda neşe de çok çok iyiydi.

Siz baktırmayın tabi paracıkları yemeyin :KK50:
Bu Ayda Nese spesifik mi bakiyor yoksa tavsitye gibi, genel mi? Benim binnazda hic giris yapmadigim bir yedek hesabimda kredi birikmis yeni gordum, uzerini tamamlayip bir kere Elfin'e baktiririm diyordum ama Ayda iyiyse onu denerim hem kredi tam yetiyor.

Senden cevap beklemeden Ayda Nese'yi online gorunce baktirdim. Ilk godnerdigim sayfada sorun oldu sesli isteyecektim aslinda, refresh yapip yeniden gonderince yazili secenegiyle gitmis ona biraz uzuldum cok uzun yazmamis cunku sen sesli baktirdiysan uzun mu bakmisti?

Kadinda hisler kotu degil bence ben de begendim, benim karakterimi ve sordugum kisiyi de birebir anlatmis bos degil tekrar denerim belki, vadesine daha 6-7 ay var.

bakana baktır buradaki yorumlara aldırış etme. Benim aşk konusu birebir tuttu ve aynı kişiye baktiriyorum farklı konu olursa başka baktiriyorum

Ben daha önce yazmıştım benim son dönemde favorilerim kahvede Eflatun May ve Ayda Neşe, eskiden katina baktırdığım için Zümra ve Elfin de vardı ama artık kahve baktiriyorum.
Ayda Nese ask konusunda cikiyor mu? Tutarli ve benim dusundugum sekilde yorumlamis sordugum kisiyle ama iletisim yok zaten olsun da istemiyorum ama tabii yeni biri ongormus vadesi daha var, genelde ask konusunda bana kimse tutturamiyor. Yaklasik 3 senedir yeni kisi tarif ediyorlara ma oyle briiyle tanisamadim gitti :))

Senden cevap beklemeden Ayda Nese'yi online gorunce baktirdim. Ilk godnerdigim sayfada sorun oldu sesli isteyecektim aslinda, refresh yapip yeniden gonderince yazili secenegiyle gitmis ona biraz uzuldum cok uzun yazmamis cunku sen sesli baktirdiysan uzun mu bakmisti?

Kadinda hisler kotu degil bence ben de begendim, benim karakterimi ve sordugum kisiyi de birebir anlatmis bos degil tekrar denerim belki, vadesine daha 6-7 ay var.
Ben baktırmıştım birkaç gün önce. 15 dakika bakmıştı, sanırım aldığım en uzun yorumdu.
Hisleri bana da iyi gibi geldi. Beni anlatmış, karşıdakini anlatmış uzun uzun.
Vadesine de birkaç ay var.

Bana sesli bakmıştı, sağlam 10 dakikası vardır. Ben de çok beğendim yani beni de adamı da birebir tarif etmiş:eek:

Ben baktırmıştım birkaç gün önce. 15 dakika bakmıştı, sanırım aldığım en uzun yorumdu.
Hisleri bana da iyi gibi geldi. Beni anlatmış, karşıdakini anlatmış uzun uzun.
Vadesine de birkaç ay var.
Ben de cikarsa bir dahakine sesli tercih ederim artik, vadesine benim de baya var 2022 bahar aylari unutmazsam o zamana kadar guncellerim durumu :)

Bana sesli bakmıştı, sağlam 10 dakikası vardır. Ben de çok beğendim yani beni de adamı da birebir tarif etmiş:eek:
Bir bana mı bakamadı bu kadın ya 😢 ne benim ne de karşı tarafın kişiliğini söyledi, ne de bitme nedenini. Duygu, düşünceleri de söylemedi anlık. 7 dk boyunca aynı cümleyi tekrar etti durdu ve tabii ki yeni biri gördü bahar aylarında

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum.Gelecek için olumlu konuşulan kesin olacak denen bir olayda Yaşanan bi sebepten dolayı olumsuza dönüşebilir mi? Sonuçta ne olursa olsun olacak demiyolar mı? Dediği bir şeyi yaşadığım için bu ara didar evrene sarmıştım.Bütün fallarında Olumlu konuşuyordu çocuk bana karşı çok yüksekti vs.bugün bi olay oldu didara anlattım.Şuan sen onda bittin tamamen zaten duygu görmüyorum unut artık canım vs yorum yapmış.E hani 2 gün önce deli gibi beni düşünüyodu..Kendiyle çelişmemiş mi sizce de?

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum.Gelecek için olumlu konuşulan kesin olacak denen bir olayda Yaşanan bi sebepten dolayı olumsuza dönüşebilir mi? Sonuçta ne olursa olsun olacak demiyolar mı? Dediği bir şeyi yaşadığım için bu ara didar evrene sarmıştım.Bütün fallarında Olumlu konuşuyordu çocuk bana karşı çok yüksekti vs.bugün bi olay oldu didara anlattım.Şuan sen onda bittin tamamen zaten duygu görmüyorum unut artık canım vs yorum yapmış.E hani 2 gün önce deli gibi beni düşünüyodu..Kendiyle çelişmemiş mi sizce de?
Gelecek için olumlu denen olayın olumsuza, olumsuz denen olayın da olumluya dönme ihtimali her zaman vardır bence, bu yüzden yorum yapan kişinin de ihtimalli yorum yapması gerekirdi sanki kesin olacak demek yerine...
Böyle kesin konuştuğu için de evet bence de kendisiyle çelişmiş.
Sizin o insanın kafasında ve duygularında neden bitmiş olabileceğinizle ilgili bir tahmini olmadı mı peki Didar ın?

Anlatmak istediğimde ufak bir eksik olmuş; falcılardan beklentimiz tabii ki öyle de olabilir böyle de demeleri yerine kesin sonuç bildirmeleri oluyor doğal olarak çünkü %50 - 50 ihtimali herkes tahmin eder bunun için hisli olmaya gerek yok. Demek istediğim durumu olumluya yakın görüyorsa da, bunu olumsuza çevirebilecek olası sebepleri de görebilmesi gerekirdi. Diğer türlü çelişkili oluyor.

tahmini oldu tabiki ama ben didarla çok samimi oldum bu süreçte ve herşeyi anlattığım için siz de olsanız didar yerinde bana aynı cevabı verirdiniz.Ortada adamın beni bitireceği çok önemli bi mesele de yok aslında dünki falında aşık olan adam bugün benden nefret ediyor..yarın başka bişey anlatsam aa bu adam sana aşık diyecek heralde yine

X