Binnaz Abla

tahmini oldu tabiki ama ben didarla çok samimi oldum bu süreçte ve herşeyi anlattığım için siz de olsanız didar yerinde bana aynı cevabı verirdiniz.Ortada adamın beni bitireceği çok önemli bi mesele de yok aslında dünki falında aşık olan adam bugün benden nefret ediyor..yarın başka bişey anlatsam aa bu adam sana aşık diyecek heralde yine
Hiç bir falciyla samimi olma bence Çünkü samimilik ozensizligi getiriyor sana söyleyecek bir şeyi kalmayınca unut diyor

Bu Ayda Nese spesifik mi bakiyor yoksa tavsitye gibi, genel mi? Benim binnazda hic giris yapmadigim bir yedek hesabimda kredi birikmis yeni gordum, uzerini tamamlayip bir kere Elfin'e baktiririm diyordum ama Ayda iyiyse onu denerim hem kredi tam yetiyor.
Benım de öyle oldu, burada okuyunca applicationı indirdim bir baktım meğer kredim varmıs 1000 küsür, en son 2015te mi ne girmişim :KK70: hemen baktırdım, ama bana baktığı fal %90 tavsiye niteliğindeydi, ama cok cok bilgili ve dolu bir kadın olduğu konuşmasından da belli, herhalde gercek hayatta da cok kaliteli bir insan

tahmini oldu tabiki ama ben didarla çok samimi oldum bu süreçte ve herşeyi anlattığım için siz de olsanız didar yerinde bana aynı cevabı verirdiniz.Ortada adamın beni bitireceği çok önemli bi mesele de yok aslında dünki falında aşık olan adam bugün benden nefret ediyor..yarın başka bişey anlatsam aa bu adam sana aşık diyecek heralde yine
Hiç bir falciyla samimi olma bence Çünkü samimilik ozensizligi getiriyor sana söyleyecek bir şeyi kalmayınca unut diyor
Bu yoruma inanılmaz katıldım gerçekten 👏🏻
Samimi oldukça kaçış noktaları azalıyor öyle olunca da içinden çıkmak için böyle söylüyor olabilirler.

Benım de öyle oldu, burada okuyunca applicationı indirdim bir baktım meğer kredim varmıs 1000 küsür, en son 2015te mi ne girmişim :KK70: hemen baktırdım, ama bana baktığı fal %90 tavsiye niteliğindeydi, ama cok cok bilgili ve dolu bir kadın olduğu konuşmasından da belli, herhalde gercek hayatta da cok kaliteli bir insan
Ben de çok entelektüel biri olduğunu düşündüm. Tavsiye kısmı fazlaydı gerçekten ama sorularım da cevapsız kalmamış o yüzden memnun kaldığım bir fal oldu 😊

Ben de oyle dusundum bana yazdıgı seylerde de, cumle kurusu kelime bilgisi var, genel olarak da bilgili, tavsiye de az vardı bende. Binnaz’a gore iyi buldum, Yalnız sadece burç yorumu yaptıgı da var herkese guzel bakmamış Ayda, bedava kredi oldugu icin ben memnun kaldım ama para verip baktırsaydım 1200 krediyi o bakım için çok bulurdum. soyledikleri çıkarsa baktırırım yoksa dusunmem tekrar.

Ben de oyle dusundum bana yazdıgı seylerde de, cumle kurusu kelime bilgisi var, genel olarak da bilgili, tavsiye de az vardı bende. Binnaz’a gore iyi buldum, Yalnız sadece burç yorumu yaptıgı da var herkese guzel bakmamış Ayda, bedava kredi oldugu icin ben memnun kaldım ama para verip baktırsaydım 1200 krediyi o bakım için çok bulurdum. soyledikleri çıkarsa baktırırım yoksa dusunmem tekrar.
Haklısınız ben de o kadar para verdiğimi dusunemıyorum zaten asırı pahalı. Bedava bulunca baktırdım iyi denk geldi ama bana da vade 2023e :KK70:

Haklısınız ben de o kadar para verdiğimi dusunemıyorum zaten asırı pahalı. Bedava bulunca baktırdım iyi denk geldi ama bana da vade 2023e :KK70:
Cok uzun vade vermis yalniz, bana 6 ay sonrasi dedi o bile cok uzak vade bilmiyorum gelecek degisiyor zaten o kadar zaman gectikten sonra olur mu olmaz mi, uzun vadeyi gorebilir mi bir falci cok emin olamiyorum.

Eflatun May online olsa ben de onu bekliyorum. Adım adım tuttu söyledikleri, tabi bir olumsuz dediği de tuttu. Mantıklı realist sorulara daha net cevaplar veriyor. Zaten eskisi kadar sık baktırmıyorum.

Bana sesli bakmıştı, sağlam 10 dakikası vardır. Ben de çok beğendim yani beni de adamı da birebir tarif etmiş:eek:
Canim ben telefonla tercih ediyorum genelde o yüzden Eflatun May bana iyi geliyor aşk konusunda iki olayı tutturdu. Şimdi online buldukça aklıma takılanları soruyorum. Ayda Neşe ye yazılı baktırmıştım.

kızlar, daha önce black friday indirimi yapıyor muydu binnaz
yine çok az kaldı blackfridaye beklesem mi beklemesem mi bilemedim
elfine baktırmak istiyorum ama 300tl çok ya

1 hafta kaldı zaten şunun şurasında bence bekle kız. Binnazda olur diye düşünüyorum, olmasa bile Google play kredisi, başka kredi satan yerler oluyor onlarda olur

Hatırlıyor musun? Bizim yıllar önceki beğendiğimiz yorumcularımız da aynı kişiler oluyordu. Ben hayal değil daha entelektüel birikimli olanların daha realist yorumlarını tercih ediyorum.☺️

Merhaba kızlar birşey sormak istiyorum.Gelecek için olumlu konuşulan kesin olacak denen bir olayda Yaşanan bi sebepten dolayı olumsuza dönüşebilir mi? Sonuçta ne olursa olsun olacak demiyolar mı? Dediği bir şeyi yaşadığım için bu ara didar evrene sarmıştım.Bütün fallarında Olumlu konuşuyordu çocuk bana karşı çok yüksekti vs.bugün bi olay oldu didara anlattım.Şuan sen onda bittin tamamen zaten duygu görmüyorum unut artık canım vs yorum yapmış.E hani 2 gün önce deli gibi beni düşünüyodu..Kendiyle çelişmemiş mi sizce de?
Enerji surekli degistigi icin mutlak olanalar disinda kader surekli degisiyor gelecek de surekli degisiyor.

X