Binnaz Abla

Kızlar ben berke baktırdım valla yazılı baktı sesi duymadım ama eğer başka bi uygulamadan felan tanımadıysa gayet iyi bakmış
Tek bi noktada çok yanılmış ama gerisi iyi yani son baktırdıklarıma göre kötünün iyisi diyebilirim indirimde felan denenebilir
sanırım indirim olduğu icin yazılı bakıyor diye düşünüyorum

Kızlar ben berke baktırdım valla yazılı baktı sesi duymadım ama eğer başka bi uygulamadan felan tanımadıysa gayet iyi bakmış
Tek bi noktada çok yanılmış ama gerisi iyi yani son baktırdıklarıma göre kötünün iyisi diyebilirim indirimde felan denenebilir
Ne baktırdın peki canım?

begenmene sevindim cnm banada ilişki ne kdr sürdü ne kdr ayrıyız karakter analizi fln cok iyiydi seneye mart dedi artık cıkar mı bilinmez

Ne baktırdın peki canım?

begenmene sevindim cnm banada ilişki ne kdr sürdü ne kdr ayrıyız karakter analizi fln cok iyiydi seneye mart dedi artık cıkar mı bilinmez
Şimdi giriş yapamqdım kızlar ama su veya yıldızname baktırmıştım
Ama dediğim gibi bi konuda o kadar çok yanıldıki hani diğer şeylerin anlamı kalmadı 🤣🤣 ona göre baktırınn banada söyleyin sonucu lütfen 🤣

Merhaba, bi ara Melis Cicek cok tutulmus burada ama sanirim en son 5-6 ay once online olmus. Bu armuttaki melis cicekle ayni kisi mi bilen var midir acaba?

Kızlar bu sitede yeniyim aslında fal bağımlısı biriyim bir çok kişiye baktırdım ve vasat yani tutmuyor zaten o insanlar insan sarrfafi olmuş iyi kötü biliyorlar o kadar paraya değmez ama şimdi uzun bir liste yaoicam hala burda olan var mı bilmiyorum

Şimdi başlıyorum bu anlattıklarım Binnaz da sadece öncelikle Sibel tarkan'dan başlamak istiyorum yani ben o kadının bayağı müptelasıydım aylarca gittim hem de her gün gittim yaklaşık 100 bine yakın param gitti ve dedikleri çıkmadı bana barışacaksınız olacaksınız dedi ayrıldıktan sonra Ümit verdi ben aylarca olmayacak bir şey bekledim ve hepten psikolojim bozuldu anlık enerjileri iyi hissedebilir belki hani çok da kötü diyemem daha önce dedikleri çıktı ama kendinden çok emin yani çok rahat bir şekilde şu oldu bu oldu diyebiliyor ki ben de bir ara birnaz'da yorumcuydum bıraktım buradan kaynaklı deneyimlerimi paylaşacağım sizinle şimdi Sibel abla tamam enerjisi güzel bir kadın benim çoğu arkadaşım ona baktırdı annem bile baktırdı ama gelecek noktasında bilemiyor mesela annem sigara içiyordu babama yakalanacak mı diye baktırdığımızda hayır yakalanmayacak demişti ama bir ay sonra annem babama yakalandı ve bayağı tartıştılar bir arkadaşıma sevgilin eskorta gitmiş dedi halbuki öyle bir şey yok ya Sibel abla kendinden çok emin bence soracaksanız zaten detaylı sorular sormayın çünkü tarot ya da fal bu kadar detaya cevap vermez işte size karşı hisleri nasıl bir adımı olacak mı genel hatlarıyla bu işte şu oldu böyle oldu annesi dadısı teyzesi işte mesaj attım işte bu resmime bakıyor mu bu tarz detaylı şeyler çıkmıyor eğer çıkan varsa sallamış tutmuştur Ben biliyorum diyen varsa da inanmayın bu iş mediumluk yani bu kadar detay bekliyorsanız hocalardan yardım alacaksınız ki onlara da asla tavsiye etmem ya Sibel ablayı öneririm ama dediklerine çok da kanmayın şu an 800 lira olmuş ve şubat ayında 200 liraydı yani aşırı derecede zam yapmış ve bütün gün sitede hani biraz da şöyle düşünün hayatta sadece fal bakan bir insan hani kendisine bile çok hayır yok size nasıl olsun yani en kötü şey şuydu çok net konuşuyordu işte bir ara şey demişti bana 10 gün içerisinde kesin yazacak çocuk yazmadı ya bu tarihi tutturabilen yok yani tutuyorsa da sallıyordur Sibel ablanın hisleri kuvvetli ama kendisinin kartlardan çok anladığını düşünmüyorum bence sadece hisleri kuvvetli ve bütün gün fal baktığı için de az çok insanları ve ilişkileri çözmüş Zişan ışığa gelirsek kendisi güzel bir hanımefendi yani o kadar aklımda kalan yorumu olmamış birkaç kere baktırdım öyle aman aman çıktı diyemem tarihleri tutmadı bende analizleri çok iyi çünkü zaten oraya biz yazıyoruz kızlar anlatıyoruz yani sen hani gelgit bir ilişkim var deyince bu insan dengesiz olduğu belli Ben de sana söylerim en de dediğim gibi Binnaz sitesinde yorumcuydum ve kartları bilmeden başlamıştım artık yorum yapmıyorum kapadım siteyi bilmememe rağmen sadece hislerim ve Duru görünümle gayet de güzel konuşuyordum bana hep 5 yıldız veriyorlardı çünkü zaten anlıyorsun aynı zamanda kartlar da hani çok zor kartlar değil olumlu kartlar var olumsuz kartlar var bir süre sonra kartları da çözüyorsun benim evimde duruyor şu an kendi kendime oynuyorum bile neyse sonra bulut arda'ya gelelim bu da güzel bir yorumcu pembe tablo çizmiyor hani gayet özenli bir şekilde bakıyor ama dedikleri çıkar mı bilmem yani bana hepsi işte seni seviyor sana dönecek diyorlar ama 2 ay oldu ortada adam yok aynı zamanda ben fal bağımlısıyım ve burada kendim gibi insanların da varlığını görmek bana güç verdi hani kanser grubu gibi hissettim bir an olur ya grup terapistinde yaparlar insanlar orada bizi kandırıyor diyemem ama onlar alışmışlar bunları söylemeye yani kimse müneccim değil medyum değil ve inançlı olan vardır olmayan vardır Ben Müslüman olduğum için söylüyorum bana göre geleceği sadece Allah bilir başka kimse bilemez bana bitti dediler barıştım devam edeceksin dediler ayrıldım bu çocuk sana hediye almaz dediler çocuk bana hediye aldı bu çocuk sana şunu yapar dediler yapmadı O yüzden kimsenin dediği %100 çıkmıyor bulut Arda yine öneririm tatlış bir beyefendi bence diğerlerine göre fiyatı da uygun enerjisi de taze ve olayları algılayış şekli de güzel sonra Eyüp denize gelirsek onu da önermişler ama benim yazdıklarımdan yola çıkarak bir şeyler söylediğini düşünüyorum yani tamamen yazdıklarımdan Aslıhan Yılmaz'a baktırdım o kadın ruhumu kararttı yani işte yok flörtöz işte ilişkiler alakası yok sen umurunda bile değilsin halbuki öyle bir durum da yoktu yani tamam mükemmel bir ilişkim yoktu ama karşımdaki insan gavat da değildi hani pembe tablo çizmem ayağına gömmüş de gömmüş bence bu kadar acımasızca konuşmasına gerek yok ki fal da baktığını düşünmüyorum kartlara bakmadan sadece kendi dobralığını katmış bence ona denemeye gerek bile yok çünkü üslubu kötü bana daha önce de dedikleri çıkmamıştı zaten ben ona baktırdığımı unutup bir daha gitmişim yine saçma sapan konuşmuş arnisa var onu çok beğeniyorum gerçekten kaliteli bir insan yani bana şu zamanda gelme hani kartların enerjisini bozma faldan negatif etkilenme diyen tek kişi oydu onun da falı çıkmadı yani sonuçta sevdiğim insan geri dönmedi ama bakış açısı olayları yorumlaması çok iyiydi mesela bir şey bırakmam gerektiğini enerjiyi sıkıştırdığını aslında falın bu kadar net sorulara net cevaplar vermediğini bana öğreten kişi oydu çünkü bir de şöyle bir şey var hani ben bir falcıya baktırdım Binnaz sitesinde değil başka kadının falı 3.000 liraydı bana bir hafta bu kişi senden vazgeçemez seni bırakamaz dedi 2-3 hafta sonra baktırdım yok Bu iş bitmiş dedi ablacığım ben sana 3000 lira vermişim o zaman desene bu çocuk hani vazgeçme eşiğinde bak gelecek odaklı olumsuz şeyler olacak diye unutmuş O 3 haftada ona gittiğimi büyük ihtimalle ve başka bir şey söylüyor yani bu falcıların olayı bu kötü insanlar demek istemiyorum arkadaşlar ama sizi de pek tınlamıyorlar açıkçası bana göre bir falcıya bir kere bakılmalı yani ben Sibel ablaya her gün gittiğim için artık ortada bir enerji kalmadı ve kadınla arkadaş olmuştum resmen kartlara bakmadan bir şeyler söyleyebiliyordu yani kartlara ihtiyacı yoktu Ben onu zaten her şeyi anlatıyordum düşünün yani aylarca her gün gittim önerim arnisa hanım Bir deneyin bulut Arda olabilir Sibel ablayı da yine öneririm ama dediğim gibi yani 2-3 soru sormanız canlıdan daha iyi olacaktır çünkü çok abartarak bakıyor falan her soru için kart seçiyor o kartları çok doğru düzgün yorumlayamıyor yorum karışıyor birbirine ir de kendinden çok emin şimdi o insan kendisine güvenince ya kesin barışacaksınız deyince bayağı bir beklentiye giriyorsunuz ve öyle de olmadı Ben benim yaşadığım durumu başka bir insanın yaşamasını istemem yani kısacası ben de Türkiye'deki çoğu falcıya baktırmışımdır özellikle binnaz'da hani yorumcu bile oldum düşünün yani fal baktıra baktıra fal bakmayı öğrendim bu işin bir üstadı yok arkadaşlar sizin enerjinizle uyumlanmış kişiler olabilir bilebilirler ama zaten bilinmesi çok imkansız bir şey de değil yani anlattıklarınızın çoğu bence bir günde kendi yazdıklarınıza bakın ben binnaz'da artık sürekli yorum okuyorum ve yorumlarda bir kadına denk geliyorum bütün iyi falcılara gitmiş ben bile çözdüm kadının aşkı hayatı mesela M.diye biri var kadını pek fazla sallamıyor işte Büyük ihtimalle bu kadın okumuş avukat olduğunu düşünüyorum ya da bir şirket yöneticisi gibi bakın ben bile bunları sadece yorumlara göre yorumlayabiliyorum yani hayatın boyunca hep fala inanmışımdır küçüklüğümden beri benim anneannem de kahve falı bakardı annemin de benim de hislerim çok kuvvetlidir ama bu işi böyle ticareti döküp Binnaz da günde 10 kişiye bakmanın da insanın hislerini iyi geleceğini düşünmüyorum bence bu var olan şeyleri de köreltiyor ve o an yorumcunun psikolojisi çok önemli morali çok önemli baktığı fallar çok önemli olumsuzu kaldıramama ile ilgili bir düşüncem yok ama olumsuzu söyleme biçimleri bile farklı mesela O aslanın çok terbiyesiz bir kadın olduğunu düşünüyorum daha beni tanımıyor ilişkimi tanımıyor ama bana gelmiş şey diyor o sana yine yazacak sen karşı koyamayacaksın böyle şeyleri yaşayacaksın madem böyle bir durum var biraz da şuna odaklan peki bunları yapmamak için neye dikkat etmem gerekiyor

Yani Ben kimsenin hakkına girmek istemem dediğim gibi hepsinde çıkan nokta da olur mesela aslıhan'ın da bildiği şeyler oldu arnisa Hanım'ın da bildiği şeyler oldu bulut Arda beyinde Sibel ablanın da Eyüp Deniz'in Kemal devrimin hepsinin olduğu bildikleri şeyler ama bilemedikleri de oldu yani bunun bir matematiği yok işte şuna baktırdım dedikleri çıkıyor Yok ben de çıksa bile mesela Sibel ablanın dedikleri atıyorum annem de çıkmadı ya da benim başka bir arkadaşım vardı nişanlıydı sormuştu hani çocuk onu seviyor mu falan diye evet demişti seviyorlar bunlar evlenecek demişti Bir ay sonra çok büyük bir kavga ile ayrıldılar ve çocuğun onu aldattığını öğrendik ve bir keresinde de şöyle bir şeyler yaşamıştım bunu birkaç yorumcuda yaşadım ben işte aklındaki kişiyle alakalı işte onun beni sevdiğini düşünüyorum bizim enerjimiz birbirine denk tarzı bir şeyler dediğimde bana evet diyorlar ben vazgeçeceğim hani daha iyisine layığım bu kişiyi bitirmeliyim dediğimde yine evet diyorlar bunu da çoğu yorumcuda yaşadım Bu konuda çizgisini bozmayan tek kişi arnisa hanım insan psikolojisinden çok iyi anlıyor ve çok kaliteli bir insan asla kötü niyetli birisi değil onun dışında binnaz'da sizde fark edeceksiniz ki mesela yorumları okursanız hep aynı kişiler gidiyor mesela bir yorumcu var diyelim Bir kişi bir haftada iki kere gitmiş ya da sürekli aynı kişiler geliyor zaten o kişinin hani tercih edildiği belli ama bir ya da iki kişi tarafından diğerleri çok gitmiyor hani bizim gibi müptelalar var ve onları o ayakta tutuyor aslında onun dışında baktıranlar ayda yılda bir geliyorlar e bir süre sonra da sen gidiyorsun gidiyorsun senin yapını öğreniyor seni tanıyor aileni tanıyor karşındaki insanı tanıyor başlıyor işte gelecek yazacak ya da gelmeyecek mesela fal derler işte gelecekte böyle olacak şöyle olacak işlerine gelmeyince de bilinçaltı okuması enerjiler değişir vadi uzar bir şey olacaksa olur abi bu kadar kasmaya gerek yok yani uzun lafın kısası ben çok zor dönemler geçirdim ve hala da geçiriyorum bunları dememe rağmen hala bütün gün Binnaz sitesindeyim hani paramı olabildiğince falan vermemeye çalışıyorum her gün baktıran biriydim haftada bir iki haftada bir ayda bire düşürdüm bana hiçbir faydası olmadı falan sadece süreci uzattı itmesi gereken bir şeye sırf falcılar devam edecek sen işte buna yollarım bitmemiş senin kaderinden çıkmamış Bu çocuk seni çok seviyor diye diye aylarca bitiremedim ve şu an daha kötü bir duruma geldim sessiz olun benim yaptığım hatayı yapmayın fal baktırmak isteyebilirsiniz ama kendinize engelleyin çıkmıyor arkadaşlar o kadar çıksa bende de çıkardı burada 2012'den beri olan yorumları okudum tabii ki hepsini okuyamadım ama hep öyleymiş bazı falcılar bazılarına çıkmış bazılarını çıkmamış zaten iki ihtimal var ya olacak ya olmayacak bunları da böyle tahmin etmek çok zor değil vallahi biriniz bana aşk hayatını yazsın Ben de ona derim yani bu kişi sana yazar çünkü bir ilişkinin dinamiği neyse ilişkide o şekilde devam ediyor zaten farkındaysanız geneli aşk için bakıyor çünkü aşk için yorum yapmak kolay benim işte arkadaşım sevgilisi için Sibel ablaya baktırdığında kadın hani ayrılırsanız çocuk çok rahat yoluna bakar işte eskorta gitmiş falan dedi halbuki çocuk hiç öyle biri değil ayrıldılar ve o kadar pişman olup geldik elinde güller şiirler okuyor hani buna da kalmamak lazım tabii ki ama Sibel ablanın dediği kadar gaddar böyle umursamaz bitip de çıkmadı zaten duygusal bir insandı sadece olgun değildi benim ilişkimde de öyle yani ben falcılarda şunu beğenmiyorum oraya geliyoruz diye belki moralimiz bozuk diye eminim siz de yaşamışsınızdır eleştirme hakkını kendilerinde görüyorlar onlar bize eleştiremez yok işte senin sevgilin şöyle yok sen şöylesin Bu kimseyi ilgilendirmez sen benim sorduğum sorulara cevap vereceksin bakıyorum hepsi bir yakınlık kurmaz sanki orada arkadaşmışız gibi davranıyorlar akıl veriyorlar ben kimseden akıl istemedim o 3.000 liralık baktığım faldaki kadın da sen bu çocuğa yaz Bu çocuk seni unutamamış seviyor benim yazmam gereken bir durum yoktu çünkü ben beni terk eden uydu aynı zamanda bir gün sonra bana yazdığında ben ona ilişki istedim ama o hani biz sevgililik istemediğini ilişki sorumluluğu alamayacağını falan söyledi bana hani ben zaten ilişki isteyerek onu onu sevdiğimi bir şekilde söylemiş oldum kadına falda soru soruyorum gelmiş bana sen buna yaz diyor akıl istemiyorum ki senden beni seviyor mu sevmiyor musun bunu söyle

Yani kızlar ben gerçekten bir de en iyi falcılara baktırdım hep hepsi farklı bir şey söyledi işte kimisi Bu bir sınav dedi kimisi partner'in ilişki problemi yaşıyor dedi kimisi duygusal dedi kimisi flörtöz olduğu için yani sürekli bir şey bulmaya çalıştılar bir de şöyle bir şey var düşünsenize hani bir yorum alıyorsunuz birinden ve size diyor ki partnerin korktuğu için ilişki yaşamıyorsunuz ve kendini buna adapte ediyorsun Bir de yorum alıyorsun onda şu çıkıyor işte partnerin sevgisiz onunla ilgilenirsen barışacaksın bana mesela buluşursan barışacaksın senin buluşman lazım onun seni görmesi lazım demişti buluştum bir şey değişmedi ve ben sırf bana buluş dediler diye buluştum ya bu kadar fal hayatımı yönetmeye başlamıştı buna rağmen hala baktırasım geliyor çünkü oradaki insanlar bir bağımlılık yapıyor fal bir bağımlılık gerçekten ve hiç de iyi bir bağımlılık değil ve fiyatta aşırı bir artış var yani fal dediğin 200 olur 300 olur 800 liraya fal baktırmak ne demek hani 800 liraya baktırıyorsun ve çıkmıyor 3.000 liralık fal baktırdım çıkmadı bence baktırmayın gidin o parayla makyaj malzemesi falan alın yani biliyorum zor ben gerçekten hepinizi anlıyorum ve hepiniz de seviyorum bunu kalpten söylüyorum ama gelecek olan gelir arkadaşlar olacak olan olur bakın ben yine ayrılmıştık valizimi topluyordum memlekete gidecektim o gün yazdı barıştık ben hani memlekete gittim ve iki gün sonra geri döndüm onun evine gittim işte annesinin yaptığı yemeği yedim hiç tahmin etmezdim tam bitti demiştim ya tamam bitti hani ben yoluma bakıyorum ölüme bakıyorum kafasındaydım ve biz barıştık sonra baktım bizim ilişkimiz güzel devam ediyor devam ederiz sandım pat diye ayrıldık aylarca barışmamı bekledim bir de fallarda da hep barışacaksın çıkınca gerçekten beklemiştim ama baktım olmuyor yani çocuk demek ki bir şekilde istemiyor hani bunun altını üstüne deşmeye gerek yok Sevgi dilencisi olmaya gerek yok şu an çok acı çekiyorum ve psikolojik olarak çok sıkıntılıyım çünkü ayrılık acısının yanında bir de fallardan kaynaklı bir acı yaşıyorum yani ben o insanlara inanmıştım hani tek seferlik gittiklerimden bahsetmiyorum sürekli aylarca gittiğim artık sürekli yoruma aldığım insanlarda olmuştu dediğim gibi inanmıştım ben onlara yani başta da dediğim gibi kimse beni kandırdı diyemem ama bir fal için hani 3-5 kartı bakıp bu kadar kesin konuşmak ne kadar doğru bilemiyorum kesin barışacaksın kesin olacak sizin kaderleriniz bir karşına çıkacak dediler dediler hepsi bana aynı şeyi söyledi ortada hiçbir şey yok o yüzden cidden siz de daha fazla paranızı vermeyin bana anlatın Ben daha güzel durumu analizi yaparım bakın psikoloji de okuyorum falıvereceğiniz para ile gidip terapi alabilirsiniz bunu psikoloji okuduğumdan da demiyorum ya da siz sıkıntılısınız demiyorum ama terapi güzeldir mesela neden sürekli fal baktırıyorsunuz bunu kendinize sorabilirsiniz orada arayışınız ne olumlu şeyler duymak mı olumsuz şeyler duymak mı dertleşmek mi ya da sadece o insanların ilgisi sevgisi mi hoşunuza gidiyor çünkü fark ettiyseniz orada kimse size kötü davranmıyor herkes canım cicim aşkım şeklinde yaklaşıyor onun yerine cidden gidin terapiye alın mesela toksik ilişkilerden nasıl kurtulabilirsiniz kendi duygularınızı nasıl düzenleyebilirsiniz hayat kalitenizi nasıl arttırabilirsiniz uyku düzeninizi nasıl yerine sokabilirsiniz emin olun falcılardan daha yararlı olacaktır eğer inançlıysanız da bol bol dua edebilirsiniz Allah'tan büyük kimse yok hani tamam biraz böyle cahilce geliyor işte fal baktırdın şirk koştuğun gibi ama bir noktada o insanların yaptığı o yani sanki gelecek kitapları önündeymiş gibi olacak gelecek şöyle böyle ya bu kadar kesin konuşmaya gerek yok Ben mesela doğadan'a da baktırdım çıkmadı kem küme etti

Merhaba kizlar, kimseyi uzmek istemem ama ben de hikayemi anlatmak isterim. Falcilarin nasil duygularimla oynayip sonra da nasil ortada kaldigimi soylemek istiyorum.

Oncelikle benim imkansiza yakin bir durumum vardi, din farki, dil, milliyet farki bir de asik oldugum kisinin 5 yillik bir sevgilisi varmis megersem. Yasca da benden 5-6 yas kucuk. Kendisi is arkadasim.

O kisiye saplantili derecede asiktim 2021 aralik ayindan beri. Ne isime odaklanabildim ne de baska bir sey yapabildim. Inanilmaz derece guzel ve yakisikli bir cocuk ve tavir ve davranislarindan bana ilgisi oldugunu dusunmustum. Ona neden bu kadar saplandim bilmiyorum, ama tum hayatim durdu 6-7 ay boyunca ona olan askimdan. Neyse, ben 2022 Nisan ayinda fal baktirmaya basladim. Once telefon fallarinda o kisinin da bana hisleri oldugunu dogru zamani bekledigini soylemislerdi. Kendisi 4-5 ay kadar baska bir yere gitmisti is icin. O surecte onu hergun goremedigimden fallarla ayakta durdum. Aylarca o kisiyle iletisim kurmadan bekledim. Gerceklik algim kaybolmustu. Sonra o kisi ise dondu, hala falcilar su zaman acilcak bu zaman acilcak deli gibi asik deyip duruyorlardi. Hem telefon falcilari, hem falsepeti falcilari surekli beni gaza getirip durdular. Ben kesin inanmistim onun da bana asik olduguna, ama duydum ki sevgilisi varmis.

Asiri umut vermeyen sadece melisa donukuk, serkan tek ve nakta vardi. Onlar da sana asik ama kizi ortada birakmak istemiyor gibisinden konusuyorlardi. Yine de nakta ve serkan tek su zaman acilacak bu zaman acilacak gibisinden konustular. Bir tek melisa acilmaz cok inat ve kil bi cocuk, iliskisini birakip yeni duzen kurmaz, kiza asik degil ama aliskanlik olmus dedi. Onun disinda baktirdigim 100 falci var hepsi acilacak dedi.

Neyse sonra ben psikologa gitmeye basladim, psikologum bana o kisiye acilmami, yabancilarin boyle seyleri cok dert etmeyecegini, seviyorsa zaten sevgilisini birakip gelebilecegini cok kafamda buyutmememi soyledi. Dediklerini yaptim, cocuga ima yoluyla acildim. Ama sonra cocuk bir cevap vermedi bana. Sessizce dinledi sadece. Heralde dusunecek dedim, isime odaklanabilmeye basladim 2022 Ekim ayi itibariyle. Daha sonra da gittigim etkinliklere cok katilmaya basladi ama o meseleyi konusmadik. Sonra 2022 aralikta yilbasi partisinde cok zor birine hisleri oldugunu soyledi. Birkac gun sonra ona mesaj atip agzindan laf almaya calistim, ve aniden ona is disinda mesaj atmamami soyledi. Sinirlenip instagramdan sildim. Resmen dunyam durdu, falcilarin yalanlarini anlamistim. Ama o kadar saplantili ve kopek gibi asiktim ki bir aciklama bir duzelme bekledim. Melisaya ve serkana fal atmaya devam ettim. Isyerinde onunla konusmayi biraktim, selam verince almamaya basladim. Bu sefer de o surekli selam vermeye basladi, ama 2023 haziran ayina kadar hicbir girisimi olmadi bana karsi ve ben umudu kestim. Bir yandan da aramiz is arkadasi olarak duzeldi sayilir, limoni degildi. Sonra artik kalbime gommeye calistim. Isyerinde muhabbetimiz vardi azcik ama sadece isle alakali. Isyerinde aramiz fena olmadigi icin her seyi unutmak arkadas olmak adina gecen hafta instagramdan ekledim ancak kabul etmedi.

Simdi geriye donup baktigimda farkediyorum bazen uzulup kotu hissettigimde o kisi hic yanimda olmamis, dertlesmemis benimle dogru durust, arkadasim bile olmamis. Herkesle samimiyken benden uzak durmus. Isyerinde herkesin instagram fotolarini begenirken benim tek resmimi bile begenmemis. Benden niye bu kadar uzak durdu, neden bana soguk davrandi, neden bazen dusmanca davrandi bazen de benle konusmaya calisti bilmiyorum. Tek bildigim falcilarin sana deli gibi asik dedikleri cocuk beni arkadasi olarak bile saymamis, kalbimin kirilmasini hic umursamamis... Keza bu sene farkettim ki kendisi asiri kibirli, anlasilmasi zor bir insan. Kisilik olarak bes para etmez biri.

Keske saplantim basladiginda direk psikologa gidip duzelseydim, psikologa da gittim evet, ancak falcilarla iletisimi kesmedim. Keske falciya gidip de umutlarimi artirmasaydim.

Etrafca cok guzel bulunan bir kadinim, belki de o kadar yakisikli bir cocugun bana asik olmasini istedim bilmiyorum. Ancak falcilara inandigima kopek gibi pismanim. Keske falcilari dinleyip ona asik olmaya devam edecegime, kendime odaklanip kendimi gelistirmeye ugrassaydim. Yillar once yine cok yakisikli bir sevgilim vardi ve onu terketmistim yeterince olgun olmadigi icin, o cocuga cektirdiklerimi misliyle yasadim.

2021 aralik ayindan 2023 aralik ayina kadar 2 yil boyunca gonlumde o kisiye bosa yerdim, vermeseydim keske. Kendimi cok yorgun ve kandirilmis hissediyorum... Siz siz olun falcilari inanip da hayatinizi mahvetmeyin benim gibi. Tam dedikleri gibi diyorsun ani bildiler saniyorsun, ama onlar senin inanmak istedigini, ya da inanabilecegin seyleri soyluyorlar ki surekli onlara git diye...

Binnaz da artık fal baktıramıyor muyuz ben internet sitesinde fal ile alakalı hiç bir şey göremiyorum da bilen yazabilir mi?

X