Binnaz Abla

Daha önce isimleri yazdım farklı tepkiler gösterenler oldu. Yahu ben bana iyi baktığını güvendiğimi söylüyorum negatif enerji ile burda bile tepki ile davrananlar zaten kime gönderse istediklerini alamaz. Binnaz Abla sitesini burada benim gibi yıllardır bilenler var hemen hepsini denedik birlikte. Sonuç olarak ben eskilerden olanlara artık baktırmıyorum onlara ara verdim uzun bir süre. Yeni yorumcuları deniyorum ve kahve falı baktiriyorum. Bana olduğu gibi doğru kişilik durum analizi yapıp yakın gelecek ile ilgili doğru yorumlar yaptığını bizzat gördüğüm kişilere baktiriyorum. Özellikle birisine düzenli olarak baktırdım. Önceki yorumlarda yazmıştım zaten. Burada birbirimize moral desteği için yorumlar yapıyoruz yoksa bana ne isteyen istediğine baktırsın. 3 yıl önce de bu şekilde birbirimize moral verip yorumcu öneriyorduk. O zaman ki arkadaşlardan hiç tepkisel yorum yazan olmuyordu. Şimdi tüm olumsuzluğu yansıtanlar var. Yine de o arkadaşlara tüm iyi niyetimle diyorum ki lütfen önce kendi üzerinizdeki bu negatif enerjiyi atın sonra fal baktırın. Çünkü size söylenecek hiçbir olumsuza açık olmazsınız, ya da fal yorumcusuna fırsat vermeden tak ön yargılı olursunuz. Sevgiler 💜
Katılıyorum canım. Ben de geçen beğendiklerimi yazmıştım hani yardımcı olurum diye. Biri yorum yazmış ben hiç onlara baktırmadım ve nasıl böyle beğenirsin fln…. Sadece yardımcı olmak istemiştim :) yani hak veriyorum.

Doğru hatırlıyorsam Süreyya ve Ayda’yı önermiştin dimi? Bende ondan sonra baktırdım ve memnum kalmıştım umarım dedikleri çıkar 😄😘

son iki yıldır dönem dönem krizlerim tutuyor ve sürekli fal baktırmak istiyorum; durduramıyordum kendimi çünkü kendimce yaşadığım sorunların çözümünü bulamıyordum; gerçi hala daha tam çözüm bulduğum söylenemez ama çoğusunu denediğimden artık kalan kredimi bitirip inzivaya çekileyim diyorum kızlar 😊 bu arada olumsuza benim kadar açık olan yoktur herhalde; bir tanesi bana sen hala nasıl yaşıyorsun tarzında konuşmuştu, boşanmazsan adımı değiştiririm falan filan 😊 boşanmadım , üstelik eşimle aramda kötü değil; sevgi ve saygımız ilk günkü gibi; benim sıkıntım etrafımızdaki sorunlardandı, bir türlü boşandıramadı beni 2 yıldır birtanesi, inatlada birkaç kez yorum aldım kendisinden ama asla kötü değerlendirmede yapmadım; o anın enerjisiyle kötü kartlar çektiğimden böyle konuştu herhalde dedim üstünde durmadım… hele bir tanesi boşanmazsam öleceğimi falan söylemişti birkaç ay içinde; üzerinden 1 yıl geçti😊

Selm kizlar. Uzuuuun bir süreden sora yine burdayim. Eskiden cok cok fal baktirirdim, neredeyse denemedigim biri kalmamisti. Sorasinda bi tane falciyla devam ettim ara sira ona baktiriyorum fakat önerebiliceginiz biri varmi son zamanlarda fallari cikan?
Denemedigim iki kisi vardi biri ronan digeri helin1981. Ronanin fali fena degildi ama suan hic bisey diyemem. Helin tam bir fiyaskoydu. Okumusdum gerci kisa baktigini ama iki cümle kurmus. Ronan olumlu helin olumsuz.
Elfin e baktirdim ondan ara sira yorum aliyordum olunlu konusmus.
Benim falcim yesilcingenedir asinda. Yanliz bu konuyla ilgili sürekli bi kisiye fal atamam beklemekde deli ediyo biliosunuz suan sürekli baktirasim var. Tavsiyelerinizi alirim

Ben de Duygu Deniz'i beğeniyorum ve Özlem Yılmaz da yabana atılacak gibi değil ama..
Özleme önceden cok attım baya da begeniyordum ama 1 yıl olacak atmadım hiç bu aralar içimden geçiyor tekrar atmak hayatımda baya şey değişti yorumuna göre iyi mi kötü mü tekrar karar vermem lazım 🤗

Ben bu konuya hiçbir şey yapmasam da her zaman takip ediyordum. Topluca falcılara baktırıp durum bildirenlerin çok yardımı dokundu bende yapayım belki faydası olan olur.

Binnaz

Burada bir falcıya baktırmıştım temmuz ayında fazla bir kredim yoktu canlı baktırdım. Tek soruluktu uzun zamandır hayatımda biri yoktu (5 yıl kadar) Sordum hayatıma birisi girecek mi diye. vade ve harf verdi. İkisi de tuttu. Verdiği vade de söylediği harflerle biri girdi hayatıma. Ben bunu sonradan fark ettim. Girdikten sonra tekrar fal attım. Ve görüşeceksiniz dediği vadede görüştük fakat geri kalanlar daha olmadı vadesi var. Falcı uygun fiyatlı diğer vadeleride çıktığında adını yazarım. Burada bir kaç yorumuna denk gelmiştim kimse memnun kalmamış, şaşırdım. O yüzden adını vermiyorum. Eğer diğer vadeleri de çıkarsa söyleyeceğim

Zeynep Kara'ya baktırdım. Fos. Tavsiye etmem.
Emir Can Fos. Tavsiye etmem.

Tellwe

G3126 adında uygun bir fiyata baktırmıştım. Ailevi sorunlarımı bildi. Verdiği vade binnazdaki falcıyla aynıydı tanıştık. Kısa bir faldı uygundu da fiyatı. Fakat ilk falında hepsini tutturmuştu. İkinci ve üçüncü falı fos çıktı.

Shayla: Pembeci ve Fos çıktı.
Sultanfalci: Fos tavsiye etmem
Yağmuradam: Benim düşüncelerimi çok güzel yazmış fakat dediği hiçbir şey olmadı.
Maviyakamoz: Çok kısa ve kredisine değmez.
Beyazpastelboya: İlişki tavsiyesi verdi. Fal değildi kesinlikle. Tatlı ses tonu yüzünden iade istemedim.

FalSepeti

Ayten Ce: Çok kısa yazdı ve olumluydu yeni baktırdım, vade bekliyorum.

Listeyi ilerde güncellerim.

Özleme önceden cok attım baya da begeniyordum ama 1 yıl olacak atmadım hiç bu aralar içimden geçiyor tekrar atmak hayatımda baya şey değişti yorumuna göre iyi mi kötü mü tekrar karar vermem lazım 🤗
Özlem havuz falımı almıştı ben dumur oldum hiç detay vermemiştim kişi durum olayları bir bir anlattı.sonra katina baktı anda iyi vadeleri bekliyorum bakalım.Ama Özlem ve duygu pembeci mi ondan emin olamıyorum.

Özlem havuz falımı almıştı ben dumur oldum hiç detay vermemiştim kişi durum olayları bir bir anlattı.sonra katina baktı anda iyi vadeleri bekliyorum bakalım.Ama Özlem ve duygu pembeci mi ondan emin olamıyorum.
Özlem Yılmaz ı da merak ettim şimdi.
Duygu da dahil fal sepetindekiler bana genel olarak çok pembeci gelmeye başladı.
Fallarımın yüzde 80 i pembe, kalan yüzde 20 nin üzerinden de çok zaman geçti onlar çıkmadı gerçi ama pembeye doğru bir gidiş de göremiyorum hayatımda...

Özlem Yılmaz ı da merak ettim şimdi.
Duygu da dahil fal sepetindekiler bana genel olarak çok pembeci gelmeye başladı.
Fallarımın yüzde 80 i pembe, kalan yüzde 20 nin üzerinden de çok zaman geçti onlar çıkmadı gerçi ama pembeye doğru bir gidiş de göremiyorum hayatımda...
Hiç bi detay vermeden bütün yaşadığım süreci bana anlatmışlardı.Duyguyu ve Özlem'i anda ve tespitlerinde başarılı bulduğum için neden pembeci olsunlarki diye düşünüyorum ama evet dediğiniz gibi hiç olumlu şeyler yaşamıyorum bende.. Bugün Melisa Donukuk'a attım malesef olumsuz görüyorum yine de yorumlamamı ister misiniz yazmış..Kime inanıcaz peki ? Olumlu konuşsalar bi türlü olumsuz bi türlü :)

Hiç bi detay vermeden bütün yaşadığım süreci bana anlatmışlardı.Duyguyu ve Özlem'i anda ve tespitlerinde başarılı bulduğum için neden pembeci olsunlarki diye düşünüyorum ama evet dediğiniz gibi hiç olumlu şeyler yaşamıyorum bende.. Bugün Melisa Donukuk'a attım malesef olumsuz görüyorum yine de yorumlamamı ister misiniz yazmış..Kime inanıcaz peki ? Olumlu konuşsalar bi türlü olumsuz bi türlü :)
Verdiği vadeler tutana, vade tutmasa da gelişmeler dediği gibi olana inanacağız 😁 tutmuyor hiçbiri o ayrı…
Melisa anda nasıldı? Baktırdınız mı yoksa vaz mı geçtiniz öyle söyleyince?

Verdiği vadeler tutana, vade tutmasa da gelişmeler dediği gibi olana inanacağız 😁 tutmuyor hiçbiri o ayrı…
Melisa anda nasıldı? Baktırdınız mı yoksa vaz mı geçtiniz öyle söyleyince?
hocaya gidicem en sonunda..Hepsinin olumlu konuştuğu şeye Melisa olumsuz konuştu,anda yaşanılan şeyleri diğerleri kadar iyi tespit edemedi kredisi de çok yüksek gereksizdi benim için..İlkay Gür'e hiç baktırdınız mı ?

hocaya gidicem en sonunda..Hepsinin olumlu konuştuğu şeye Melisa olumsuz konuştu,anda yaşanılan şeyleri diğerleri kadar iyi tespit edemedi kredisi de çok yüksek gereksizdi benim için..İlkay Gür'e hiç baktırdınız mı ?
Anda bilemediyse gelecekte hiç bilemez bence üzmeyin kendinizi.
İlkay Gür'e baktırmak istedim ama hem eskisi kadar iyi bilemiyor hem de çok geç bakıyor denmişti o zaman vazgeçtim baktırmaktan.

Anda bilemediyse gelecekte hiç bilemez bence üzmeyin kendinizi.
İlkay Gür'e baktırmak istedim ama hem eskisi kadar iyi bilemiyor hem de çok geç bakıyor denmişti o zaman vazgeçtim baktırmaktan.
Ben İlkay gür'e de baktırdım methettikleri kadar beğenmedim.Benim için en iyisi Özlem'di sizin yeri ayrı dediğiniz önerdiğiniz biri var mı ?

X