Bipolar sevgili

Karakterine çok güveniyorum, bir gün beni bırakacak olursan hemen bırakma yavaş yavaş bırak demişti bir keresinde. Cidden sevgisinin samimiyetine güvenmesem çabalamam ama insan bir düşünür ya di mi, günlerce cevap vermiyor, ben de paranoyak oldum sürekli kontrol ediyorum WhatsAppta. Baktım olmuyor, mesajları yedekleyip sildim numarasını, engelledim sanmış foto gidince panikle aradı o gün, sevmese arar mıydı, özür diler miydi
Bence karşımızdaki bir narsist bile olabilir. Kendinizi inanılmaz ezdiriyor ve değersizleştiriyorsunuz. Hiç bir erkek bundan hoşlanmaz diye düşünüyorum sürekli sevdiğinizi belli edip özledim dediğiniz halde karşı taraf sizinle alay eder gibi cevap veriyor ve resmen alay ediyor. Sizin engellediğinizi sanıp sizi aramasının sebebi sizi sevmesi değil ben sizi sevdiğini düşünmüyorum ilginin kaybolmasından korkuyor çünkü siz yücelttikçe yüceltmişsiniz.

Size tavsiyem sizin gidip bir psikolog ile görüşmeniz çünkü bu muameleye karşı hala duruyor olmanız sizinle alakalı belki travmalarınızı kaşıyor belki babanızdan tanıdık geliyor bilemiyorum.

Ben bipolar bilir hasta olarak sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Evliyim ve eşim bipolar olduğumu bilerek evlendi ve ben bazen elimde olmadan onu çok yipratiyorum daha sonradan farkına varıyorum ancak kırılan kalp zamanla soğuyor bence. Zor çok zor ama eğer ben kabul ediyorum diyorsan mutluluklar.
Ayrıldık.. Ne beni, ne ilişkimizi sahiplenmedi. Ona bir tercih hakkı sundum, gitmeyi tercih etti, mücadele etmeyi değil. Çok üzgündüm, bayağı kendimi de sorguladım o dönem. Ama hayırlısı diyelim, teşekkür ederim

Bipolar olsa raporunun olmaması mümkün değil. Asla üstü kapanamayacak rahatsızlıklar grubunda bunlar. Sen söyleyince bahanesi olmuş o kadar. Bu kadar kısa sürede bunun aşk olduğunu sanmıyorum canım, bağlılık gibi bir şey bu. İnan yol yakınken vazgeçmek en iyisi. Bu şekilde sadece sen yıpranırsın

Ayy konu eskimiş, ayrılmışsınız. En doğru karar valla ileride değerini bilen birisi çıkar karşın umarım

Bence bipolar falan degil. Bildiğimiz basak Burcu erkeği iste. Bir de senden kucukmus. Klasik erkek ya

Yaa teşekkür ederim günümü guzellestirdiniz siz de cok mutlu olun içim ısındı yazinizi okuyunca, zira son zamanlarda kalbim kapkara :KK70: bahaneleri yapiolar hastalığı vala dediğiniz gibi ben boyleyim işine gelirse tavrindan baska bisey degil. Saglam olanlarin suçu ne o zaman dimi ama... Öpücükler
Bunun bipolarlik ile alakasi ne ki? Sizi sevmiyor sadece. Ben bipolarim hic boyle oram buram ayri oynamadi. Tam tersi önem verdigin insanlarin fazla üstüne gidersin atakların varken. Agzina tükürdüğümün çakma ıssız adamı. Hayir bisi diil bipolarlarin adini cikaracak bi de dangalakligiyla :KK70:
Yaa sizi uzun zamandır görüyorum, okuyorum çok tatlı, samimi kendine özgü birisiniz. Böyle bipolara can kurban:)
şaka maka psikolojik rahatsızlıkların ardına saklanıp her türlü boktanlığına kalıp bulmak da moda oldu. Elbet elinde olmayan durumlara sebebiyet verebilir hastalık ama böyle armut erkek manipülasyonları yapmadığına eminim.

Yani kesin mi bipolar olduğu yoksa "üzerim kızım ben seni,sorunlarım var" tarzı bipolarlık mı bu? Öncesinde de 5 yıllık bir arkadaşlığınız varmış aslında hiç mi bir şeyler fark etmediniz? Bipolarlık öyle basit bir şey değil yataktan bile çıkamayan insanlar oluyor.İllaki fark ederdiniz bence.
He eğer gerçekten bipolarsada çok zor bir süreç ilişkinizde daha çok yeni.Bu yükün altına girebilecek misiniz?

X