bir aldatılma hikayesi daha...

off :1shok:
rabbim yardimcin olsun canim
hep aynisi hep aynisi.. kime güvenebilecegiz ki artik..
üven dediginde birkere kirildimi daha geri gelmiyor maalesef:bbo:
evlilikten korkar oldum..sen okadar fedakarlik yap caba göster.. bi yuva kurmak kolaymi
sonra baskalari gelsin bozsun:kızgın: aldatmis olmasa bile..
herkesin yine az cok özeli olmasi lazim evlilikte ama anlatilmasi gereken seyler var i$te..:1closedeyes:
bekarlik sultanlik..hernekadar ömür boyu yalniz olmak zor olsada :dilcikar:

Valla ben onu bunu bilmem kadın hissediyor ve birazcık kurcalayınca da çıkıyor meydana, ben de eşimi yakalamıştım bu internet yüzünden ne yuvalar yıkıldı benim de güvenim inanılmaz sarsıldı iki sene boyunca evliliğimi hem kendime hem eşime zehir ettim, teline her gelen mesajda acabalarım her telefon konuşmalarında acabalarım bitmedi kendi kendimi yedim durdum atlatmam çok uzun sürdü kendimde biliyorum bazen inanılmaz abartıyordum çekilmez oluyordum ama kendime hakim olamıyordum, en sonunda şehir dışından bi arkadaşı geldi onunla akşam dışarı çıkacağını söyledi bende geleceğim diyince erkek erkeğe gideceğiz biz diyip beni götürmedi bende tabi yine huzursuz ettim sürekli aradım mesajlar attım eve gelince beni üzerime bir mont bile giymeden arabaya bindirdi ve babamın evinin kapısında indirdi 4 aylık hamileyken ve Ankarada Ocak ayının o soğuğunda neye uğradığımı şaşırdım 3 gün ailemde kaldım boşanmak üzereydik ama ben kendi evime o kadar alışmışım ki ailem çok anlayışlı olmalarına raağmen orda rahat edemedim eşime mesaj çektim çocuğu aldırıyorum diye gerçekten de kararlıydım. sırf çocuğun hatrına gelip ertesi gün beni aldı ve ona şunu dedim bundan sonra ne yapıyorsan yap kiminle geziyorsan gez umrumda deil ama sende bana karışmayacaksın hafta sonları da dahil herkes kendi istediği gibi yaşayacak o günden sonra dışarı çıkmak için can atan adam evinde vakit geçirmeye başladı. benim için de ders oldu hiçkimse için kendini üzmeye değmen ben inanılmaz travmalar atlattım hiçbir psikolog çözüm bulamadı, bir nusubet bin nasihattan iyidir derler başıma böyle kötü bir olay gelmeseydi bende o da akıllanmazdık. Ama ben burda evli erkeklerin peşinde koşan kadınlara ne diyeyim onu bilmiyorum o olaydan sonra iş yerinden bir hanım eşimi aradı sesini duyabiliyorum eşimde çekinmeden konuştu yanımda işle ilgili konuşuyorlar ama eşime diyor ki '' senin için çok uğraştım bak bu işi halletmek için bana bi kahve ısmarlarsın artık '' eşimde ona kahve ne demek yemek ısmarlayacağım diyor ağzımı açıp tek kelime etmedim eşimde şaşırdı bu duruma ama artık umrumda değilsin demeye getiriyorum, maalesef erkeklerin çoğu kadınlarında cesaretiyle kendilerinde bu hakkı görüyorlar... :KK43:

bazı kadınlar için erkeğin evli olup olmaması önemli değil...o yüzden eğer öyle birşey varsa,onunla ağız birliği yapıp karşınıza açıklamayla gelebilirler..

Hislerinize güvenin bence... Birde çok büyük bir yemin etmiş...

Ama yinede eşinizin "yardımcı melek" modundan çıkması gerekiyor... :umursamaz:

fevrı davranmıssın ve belkıde su yuzune cıkarabılecegın bır seyı mahvetmıssın..ne sen haklılıgını tam olarak kanıtlayabılmıssın ne de esın..
bu durumda bende olsam devam etmeyı secerdım.ama takıpte olup herhangı bır hatasında bıtırırdım ve vıcdanım cocugum acısından cok rahat ederdı cunku ona bır sans vermıstım dıye dusunurdum..
bence sadece sız degıl,esınızle bırlıkte terapıste gıtmelısınız...

bu durumlar kadinlar icin cok yikici olabiliyor mutlaka bir yardim alinmasi gerekir diye dusunuyorum.

dinle bakalim gör kimmis neymis neyin nesiymis birdaha olursa ayrilirsin cocuk var iki mesaj icin hemen kestirip atma derim ben

en kötüsü de bu ya işte.. Adam akıllı bir aldatma olsa (yatmış kalkmış veya dışarıda buluşmuş olsalar) gönül rahatlığı ile boşanacak.. Ama avukatlar bile cep telefonu msjı ile olan ihanetleri "sanal" görüyor ve vazgeçirmeye çalışıyor. Peki o kadının içi ısınır mı, güvenir mi, o adam bir aileyi hak ediyor mu artık, en kocamanından bir HAYIR.. Ortada çocuk olmasa, böyle bir durumda 1 dakika düşünülecek birşey yok. Ama çocuk olunca kadınlar 1 değil 1000 defa düşünüyor. Bir çocuğu babasız büyütmek var işin ucunda, acaba affetsem bir daha yapmaz mıydı, acaba yeni bir koca aynısını yapmayacak mı, acaba evladım mutsuz mu olacak falanda filan.. Uzun lafın kısası: Haltı yiyen erkekler, senelerce kahrolan kadınlar.. Bağışlamak mı zor bağışlanmak mı..laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Valla ben onu bunu bilmem kadın hissediyor ve birazcık kurcalayınca da çıkıyor meydana, ben de eşimi yakalamıştım bu internet yüzünden ne yuvalar yıkıldı benim de güvenim inanılmaz sarsıldı iki sene boyunca evliliğimi hem kendime hem eşime zehir ettim, teline her gelen mesajda acabalarım her telefon konuşmalarında acabalarım bitmedi kendi kendimi yedim durdum atlatmam çok uzun sürdü kendimde biliyorum bazen inanılmaz abartıyordum çekilmez oluyordum ama kendime hakim olamıyordum, en sonunda şehir dışından bi arkadaşı geldi onunla akşam dışarı çıkacağını söyledi bende geleceğim diyince erkek erkeğe gideceğiz biz diyip beni götürmedi bende tabi yine huzursuz ettim sürekli aradım mesajlar attım eve gelince beni üzerime bir mont bile giymeden arabaya bindirdi ve babamın evinin kapısında indirdi 4 aylık hamileyken ve Ankarada Ocak ayının o soğuğunda neye uğradığımı şaşırdım 3 gün ailemde kaldım boşanmak üzereydik ama ben kendi evime o kadar alışmışım ki ailem çok anlayışlı olmalarına raağmen orda rahat edemedim eşime mesaj çektim çocuğu aldırıyorum diye gerçekten de kararlıydım. sırf çocuğun hatrına gelip ertesi gün beni aldı ve ona şunu dedim bundan sonra ne yapıyorsan yap kiminle geziyorsan gez umrumda deil ama sende bana karışmayacaksın hafta sonları da dahil herkes kendi istediği gibi yaşayacak o günden sonra dışarı çıkmak için can atan adam evinde vakit geçirmeye başladı. benim için de ders oldu hiçkimse için kendini üzmeye değmen ben inanılmaz travmalar atlattım hiçbir psikolog çözüm bulamadı, bir nusubet bin nasihattan iyidir derler başıma böyle kötü bir olay gelmeseydi bende o da akıllanmazdık. Ama ben burda evli erkeklerin peşinde koşan kadınlara ne diyeyim onu bilmiyorum o olaydan sonra iş yerinden bir hanım eşimi aradı sesini duyabiliyorum eşimde çekinmeden konuştu yanımda işle ilgili konuşuyorlar ama eşime diyor ki '' senin için çok uğraştım bak bu işi halletmek için bana bi kahve ısmarlarsın artık '' eşimde ona kahve ne demek yemek ısmarlayacağım diyor ağzımı açıp tek kelime etmedim eşimde şaşırdı bu duruma ama artık umrumda değilsin demeye getiriyorum, maalesef erkeklerin çoğu kadınlarında cesaretiyle kendilerinde bu hakkı görüyorlar... :KK43:

ne yazıkki iş yerlerinde artık kadınlar değil erkekler tacize uğruyor, inaın buna..eyvahedigeldismile

Zor günler geçirdim birde hasta olunca yazamadım bir daha.Yalvarmalar felan filan.Anlattığı şeyler mantığıma da yattı bir ara bir arkadaş için x abiye iş sordum demişti.Bende çok zor artık orda işe alınmak demiştimde ihtiyacı var kimsesi yok demişti.O zaman sanada bahsetmiştim O kadar önemli olmadığı için üzerinde durmadım ama oda hergün mesaj atıp soruyordu bende cevap verdim mecburen gece aradığımda da gündüz defalarca aramış duymadım bir şey oldu diye aradım diyor ona neyse.Çok meraklıdır zaten milletin işini halledip aferin almaya.Haklısın mesajlarına hergün cevap vermem uzatmam hataydı dedi.Eve almadım eşimi bir süre ailesi araya girdi.Annesi Ne zaman yapacak kızım öğlen yemeğinde bizde oluyor akşam 5.30 da evinde felan dediler.Bu defa affet bir daha en küçük şüphelensen bile istersen bırakırsın dediler.Mesajların içeriği çıkmıyormuş öğrenemedim.Aslında şüphelerim bitmedi artık her şeyinden şüphe ediyorum.Ama elimde kanıt yokkende bir kalemde silip atamadım işte.Konuşmak kolayda iş başına gelince kolay olmuyor evliliği bitirmek.Bundan sonra arama ayrıntısı benim mailime gelecek onun haberi yok ama.Yapacak olan gene yaparda Takipteyim nasıl olsa yaparsa bir şekilde yakalarım bu seferde kimseyi dinleyip gözünün yaşına bakmam diyorum.Ama çok zor Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu halada kendime gelemedim psikoloğa gitmeyi düşünüyorum.

Aramızda psikolog varsa kızacak bana şimdi ama..
Bu sebeple psikologa gitmek zaman ve para harcamaktan başka şey getirmeyecek..
Erkeklerin neden aldattığını, aldatırken hiç hesap kitap yapmadıklarını, ne kaybedeceklerini baştan hesaplamadıklarını dinleyeceksiniz uzun uzun.. En azından benim ablam bunu yaşadı. Belki önyargılı davranıyorumdur, karar sizin.CADIARZU

Son düzenleme:
geçmiş olsun şimdi ne durumdasınız acaba?sorununuzu aşabildiniz mi?

boşanın diyemem ama önerim şu artık yaparmısınız bilmem

bir süre ayrı kalın bana zaman ver falan diyin,annenizin evine falan geçin,artık kamera ses kayıt cihazı dedektif falan ayarlayın sizle görüşmüyorken evde arabada veya dışarda ne yapıyor öğrenin.bunları yapacak durumunuz yoksa seskayıt cihazları var,eve geliş saatinden yatış saatine kadar kurun,fiyatları uygun zaten.

valla bana yüzleştirmesi yetmez karısının en iyi arkadaşıyla aldatanları gördükten sonra..

kesinle yapılması gereken bu......emin olup doğru karar vermek adına....

ya bu erkeklere yüz vermiceksin...çok güvendiğin çok sevdiğin kocan bile olsa..hep bi ihtimal bırakıcaksın..böyle vıcık vıcık olmıcaksın heralde...ya nebiliyim ilgilenmesen ilgilenmedin derler ilgilensen sıkılırlar...ne acayip bişey bunlar yaaa

geçmiş olsun
acaba şu an ne durumdasınız sorununuzu hallettinizmi acaba bilmiyorumkismile

Gene de çok cesur davranmış canm. Ayrılık tabi ki zor ama sen hemen üstünü örtmemişsin derinine inmişsin işin. Kendimi düşünüyorum da ben salak gibi davranırdım sanırım. Rabbim kimseye vermesin böyle dert.

X