aldatma hikayesi

mivesevim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
3
0
selam.bu benim ilk mesajım lütfen biraz akıl verin.

Annemle babam 21 yıllık evliler.Ben de onların 20 yaşındaki kızıyım.Babam anneme karşı hep kötü davrandı,annem dayağını da gördü,küfürünü de,kaynana baskısını da,cimriliğini de..Bir alkol-kumar-sigara yoktu ama sinir hastası olur olmaz şeylere sinirlenen biri.Niye ayrılmadı derseniz arkasında duracak kimse yok ve ekonomik özgürlük yok.Elalem ne der korkusu da var tabi

Yaklaşık 20 gün önce annemin babamı aldattığını gördüm.Aslında tahmin ediyordum ama bu boyutta olduğunu bilmiyordum.Haftada 2-3 gece 2-3 de gelmeler,internette ekrana gülümseyerek bakmalar-ekranı çevirmeler falan vardı.Sosyal paylaşım sitesi f..da hesabı var ama çok anlamaz babam.Benim de aklıma cepten konuştuklarını okumak geldi.Ve okudum.

Kadın boşanmış yada eşi ölmüş 2 çocuklu biri.Babam aşkım bitanem gül kokulum herşeyim karım tatlım anneme demediği ne kadar güzel laf varsa hepsini elin kadınına söylüyor.Kadını şehir dışına bile götürmüş bir ara.Aralarında imam nikahı falan olduğunu düşünmeye başladım hanımım-kocam bile diyorlar.Kadın da bizi biliyor evli ve çocuklu olduğunu.Bi konuşmada 2,5 sene sonra özgür olcaz bile demiş babam.

Anneme söyleyemem belki tahmin ediyordur ama bu durumda olduklarını bilse çok üzülür.Babamın yüzüne vuramam döver herhalde.Öbür kadını uyarsam babama gider laf.Babam boşanmayı düşünüyorsa ilerde annem ve biz çok zor durumda kalıcaz.Nafaka falan hayatta vermez.Neler yapabilirim?

Canım öncelikle nafaka vermemesi onun elinde değil mahkeme vericeksin derse vericek hatta bence baban boşanmadan annene bu durumu anlat ve boşanma davası açın aynı zamanda nafaka içinde dava açın tabi ki. Mahkeme isterse kusura bakmayın ama donuna kadar alırsınız.... Ayrıca 21 sene sonra baban nasıl böyle birşey yapabiliyor anlamıyorum hiç utanması arlanması yokmu bu adamın. Hadi onu geçtim karşı taraftaki kadının hiç gururu yok mu acaba evli koskoca kızı olan adamımı bulmuş bula bula. İçlerinde varmış demekki hayatım bence anneni bir an önce bu durumdan kurtarmalısın.. Ben senin yerinde olsam bırak babamdan dayak yemeği beni öldürmesini bile göze alıp öğrendiklerimi gördüklerimi birbir yüzüne vurardım isterse dövsün hiç farketmez ama ne kadar adi! (kusura bakma ama başka kelime bulamadım) bir adam olduğunu yüzüne vurmak gerekiyor ki şuda var sen şimdi bunları yapmazsan o zamanı gelince zaten sizi boşvercek ha öyle ha böyle hiç değilse içinde kalma.. Allah korkusuda kalmadı artık inanamıyorum...

Çok fazla olumsuz şey söylemiş olabilirim canım ama bence o sizi kapı dışarı etmeden siz onu kapı dışarı edin ve hemen mahkemeye başvurun. Sende artık 20 yaşındasın canım tamam annen belki çalışamaz ama eğer sen okumuyorsan çalışabilirsin ve yardımcı olabilirsin ki zaten mahkeme nafakada vericektir büyük ihtimal...

annen ve babandan başka büyük birisi yok mu etrafında. şöyle güvenebileceğin babanla yada annenle konuşabilecek. en azından böyle ağır bir yükü tek başına taşıma.

Çok üzüldüm hiç yakın bir akrabanız filan yokmu durumu anlatabileceğiniz en azından babanın kulağını çekerler yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlatırlar..Şu anda annene destek olacak sensin söylesen bir türlü söylemesen bin türlü..

'Yaklaşık 20 gün önce annemin babamı aldattığını gördüm'
bunu yazmışsın ama babanın mesajlarından bahsetmşsin.Baban mı aldatıyor annen mi????

Aldatan babam yanlış yazmışım.Aile büyüğü yok sayılır.Babamın tarafından insanlar var onlar da yutar bir şekilde..Nafaka konusunda üstündeki malları başkasına devredebilir diye korkuyorum.Başkası da o kadın olursa diye..Ben üniversite öğrencisiyim erkek kardeşim var 18 yaşında okulu bıraktı babamın dükkanında çalışıyor.Maddi açıdan babama muhtaç sayılırız.Anneme söylesem o da içine atar boşanmaz gibi geliyor.Babam belki boşanmayı düşünüyor desem anneme babama sorar o da eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek olur.
Bu ilişki böyle nasıl devam eder diye merak ediyorum.Babam 43 yaşında kaç yaşına kadar böyle kaçamak olarak devam edebilir ki?Karşı taraftaki kadın da salak değilse bir şekilde boşan diye kafasına girmeye çalışır.. İnsan karaktersiz olmaya görsün.

Şu an tek yaptığım dua etmek hayırlısıyla ayrılsınlar diye..

of çok zor bir durum seni ancak ben anlayabilirim.aynı şeyleri bende yaşadım çünkü ama benim annem babamı aldatıyordu.bende,kardeşimde annemin telefonuna gelen mesajları gördük.babamda gördü tabi.hattını kırıp attı ama annem başka hat alıp aynen devam etti.araya aile büyükleri girdi ama yine olmadı.21 yıl sonra boşandılar.ve babam anneme nafaka veriyor aldatıldığı halde mahkeme nafaka bağlattı.senin annen rahatlıkla alır nafakayı merak etme

allah yardımcınız olsun
nafaka konusunda rahatlıkla alırsınız baban istesede stemesede vermek zorunda

Canimm benim yaaa cok uzuldum durumuna ne kadar zor bir imtihandasin...

ALlah sana sabir versin delirmemek guc nasil pis bir durum yaaa...

Bir anne babanin ilk onceligi cocuklari degil mi nasil boyle birsey yasata biliyorlar aklim almiyor.

Ama butun delileri sakla annen magdur cunku ona lazim olacak yarin oburgun nafaka vs icin... hatta tazminat davasi acin!!!

hak etmis cunku baban :KK43:((

Annene cok destek ol cunku hak ettigi halde eslik gorememis baska bir kadin goruyo cok zor bir durum

ALLAH yardimciniz olsun

böyle babalar(!)........ küfür yasak sanırım.
sen üniversiteyi bitirince bir meslek sahibi olursun yavaş yavaş koparsınız o heriften.. nafaka vermek zorunda bu konuda onun olmayan vicdanına kalmış değilsiniz merak etme. bir an annen onu aldattı sandım da sevinmiştim kadıncağız adına.

siz ondan kopunca -maddi güvenceyi sayende sağlayınca- kurtulursunuz biraz sabret. ölüm döşeğinde çok arar sizi. ziyaret eder yüzüne tükürürsün artık:KK34:

Son düzenleme:
canım babanın f.... konuşmalarını döküman halinde al ve sakla bende kendi babamdan şüpheleniyorum ama ortaya çıkaramıyorum :KK25:

annen üzülücek diye bu konuyu ondan saklamamalısın..
belliki baban koymuş kafaya 2,5 sene sonra ayrılıcak ve annen yine üzülücek..
en iyisii erken davranıp annene bu konuyu anlat.. biliyorum çok zor ama yapmalısın.. daha sonrada erken davranıp, dımdızlak sizi bırakmaması için neler yapabilirsiniz diye araştırmalısın.

Konuştuktan sonra siliyor konuşmaları,anında yakalayınca okuyabiliyorum sadece.Konuşurken karşısındaki koltukta oturuyorum,farketsin aklına benim çocuklarım var gelsin diye..İlerisi için gizli gizli delil toplamak istiyorum ama internet pek delil teşkil ediyor mu bilmiyorum.Resim falan çekmem lazım bir şekilde..Utanmadan 2 sokak ötedeki alışveriş merkezinin önünde buluşalım diye randevulaşıyorlar.Bir de babam hacı yani..Kesin imam nikahı falan var aralarında..

X