bir aldatılma hikayesi daha...

soyledıklerının hepsı sonuna kadar dogru olsa,
aralarında gercekten duygusal ve ya fızıksel hıcbır sey dahı olmasa,
katıyetle benı cıleden cıkaracak bır durum olurdu basıma gelseydı

kesınlıkle guvenım kalmazdı ve bana gore guven kalmayan bır evlılık zaten bıtmıstır

ya evlilik bu kadar kolay biter mi?

bence eşinizi iyice dinlemeden kesin hüküm vermeyin derim,sonuçta bi anlık kızgınlık öfke ile evlilik bitirilmemeli ....

diğer yorumları okumadım ama eşiniz siz başka bir erkekle konuşsanız ne hisseder çok merak ediyorum herşey sizin elinizde siz vereceksiniz kararı

Allah ıslah etsin diyecek bişeyim yok konu sahibine başka... yalnız ilk mesajda bişeye takıldım ben. konu sahibi demiş ki, buradaki konuları okuyup işkillendim bir bakayım dedim demiş.. yani bu sitede bu konuları okumasa aklına bile gelmeyecek kocasının çevirdiği dümeni araştırmak. kaç kadın böyle ayakta uyutuluyo kimbilir?

¤ decemBer ¤;11686422 .!.:
Allah ıslah etsin diyecek bişeyim yok konu sahibine başka... yalnız ilk mesajda bişeye takıldım ben. konu sahibi demiş ki, buradaki konuları okuyup işkillendim bir bakayım dedim demiş.. yani bu sitede bu konuları okumasa aklına bile gelmeyecek kocasının çevirdiği dümeni araştırmak. kaç kadın böyle ayakta uyutuluyo kimbilir?

evet hayatım aynen..o yüzden ben artık şaşırmıyorum bu durumlara..ve diyorum ki bence ben aldtılmadım diyen kadınlar başlık açsın daha az olur sayıcakaydirigubbakcemile3...e tabi onlarında bi kanıtı yok malesef..(bendeniz dahil)

Haklısınız.Ne diyeyim evinden işe işten gelen bi adam ne ara yapacak aklım ermiyordu.5 de çıkar 5.30 da benim yanımda.am demekki istenirse yapılıyormuş.Yapmayacak erkekde yok galiba gerçekten.Kadına da akıl sır erdiremiyorum bende evli br erkeğe her gün niye mesaj atar.Am tabiki ona cevap veren eşimde suç

yani milletin derdiii kocanızı gerdiiii
hay allahım yaaa madem öyle gelir derki bizim iş yeride böyle biri var benden akıl istiyor yardımcı olmya çalışıyorum. sen ne düşünüyorsun bu konuda? falan gibi olurdu.
bence bu düşündü taşındı ne desem dedi bunu buldu en münasip bahane...
papucuma anlatsın....
vallahi resmen midem bulanmaya başladı bu aldatma olaylarından ya...

Bencede kocan haksiz, sadece arkadasca olsa bile, ama bence birazda olsa flört vardir icinde.
Yoksa niye saklasin? Niye tuhaf saatlerde msj atiyo ve konusuyo?
Tabi aralarinda belki cidden fazla bisey yok,sadece msj ve flört, yinede kaldirmasi agir ve bunun icin güzel bir cezayi hak ediyor ama bu bosanmak olmamali. Tabi ciddi bisey olmadiysa.
Ama en cok kafama takilan....ben bir arkadasimla sadece dertlesmek icin felan mesajlassam ve kocam bana "iftira" atsa, ben cildirirdim ne demek istiyorsun diye. Yani senin kocan niye at diliyo ve güvenini yine kazancam diyo?
Hayirlisi olsun canim, insallah kocan haklidir.

eşinizinki klasik bir yalan olmuş bana göre, arkadaşımın derdi vardı ...gece 24:00 te arasa bile yardımcı oluyormuş baksanıza,tüm yorumları okudum,aallah ydımcınız olsu,iyi düşünün hangi kararı verecekseniz..bşka arkadaşımı yok derdini anlatack..neymiş bu dertler böylede gecenin bir yarısı evli barklı adamla paylaşacğın::KK43: ikisininde ifalerini al bakalım canım

Sana inanmam için msjlaşmalarınızı görmem gerek de.Eğer "Sildim" derse o zaman daha kötü düşünebilirsin..Ya da madem çok güveniyor kendisine, o zaman bir anda "kendine güveniyorsan, bana masum olduğunu ispatlamak istiyorsan şimdi benim yanımda o kadına naber diye bir mesaj at" de.Karşıdan gelen cevaba göre bakarsın durum neyi gösteriyor diye.

kadınla konuşup burnundan getirin evli bir erkeğe neden bu kadar meraklıca derdini anlatıyor? başka arkadası mı yok!

eşinizin de dertli bayanları dinleyip eşini dert sahibi yapacağını hiç mi düşünmemiş?
madem normal arkadaş sizin niye haberiniz yok?
araların da fiziksel bir çekim var ki durumlar böyle
bence ikisini de rezil edin. msjları bir şekilde isteyin. savcılık kanalıyla falan. mutlaka okuyun.

hic inandirici degil.madem oyle destek oluyormus neden bu aramalar,mesajlar sizin yaninizda olmadi gizli kapakli oldu.?kadinla yuzlestirmesi aklima ilk, kocanin evli oldugunu bilmesini getirdi.erkeklerin yeminlerine inanmiyorum..daha once aldatilan komsumuzun kocasi nasil aldattigini orada burada anlatiyordu herkes biliyordu..biri karisina soyleyince kuranin uzerine yemin etmis.tutusunca dinde alet oluyo,cocukta..tabi gozumle gormedim bisey diyemem sadece ben artik bunlara inanmiyorum.eger siz bi erkege destek olsaniz esiniz ne derdi merak ediyorum.

benim konumu okursan hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız..çok zor bi durum 7 ay falan oldu ama hala unutamadım.hala evliyim boşanmadıgımada pişman degilim ama şunu bil çok zor ve sancılı bi süreçten geçeceksiniz,gücün varmı?çünkü hiç bir şey eskisi gibi olmuyor...malesef

ne demek siz uyurken başka bir kadınla konuşup derdine derman olacak.ayrıca ne dertmiş konuş konuş yaz yaz bitmemiş.bence çok saçma..erkeklerin her durumda bir açıklaması var ama inandırıcı değil..nerden tutsanız elinizde kalıyor.bence uyanık olun hemen inanmayın

benim konumu okursan hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız..çok zor bi durum 7 ay falan oldu ama hala unutamadım.hala evliyim boşanmadıgımada pişman degilim ama şunu bil çok zor ve sancılı bi süreçten geçeceksiniz,gücün varmı?çünkü hiç bir şey eskisi gibi olmuyor...malesef

Biliyorum hiç birşey eskisi gibi olmayacak çok zor benim için bundan sonra öfkeyle karar vermek istemiyorum ama sonu yok gibi geliyor artık.Kadınla konuşacağım ama hiç bir bahanesi yok bu olayın.Eşimin eski bir arkadaşıymış yıllar sonra karşılaşmışlar eşinden ayrılmış işe ihtiyacı varmış kimsesi yokmuş bizimkininde çevresi geniştir ona iş bulacakmış mış da mış.Mesajların içeriği böyleymiş.İstersem çıkartacakmış mesajları.Bana bahsetme gereği duymamış o kadar önemli değilmiş.Gece aramasıda gündüz mesaj atmış sonra görmüş cevaplayamamış onun için aramış masal gibi geliyor bunlar bana çıldırıyorum hala . Mesajlaşması hataymış kabul ediyo ama şifresini kendi vermiş bana böyle birşey olsa veririmiymiş.Çocukda keyifsiz biraz giremiyorum nete derdimi paylaşan herkese teşekkürler.

Birde babasına bayılan 1,5 yaşındaki kızım dün onu görünce git git diye ağladı gitmedi ona anlatsan anlamaz çocuk onun yanında felanda tartışmadık hiç.güldürdü beni o derdin arasında.eşimde çok bozuldu

Bide çocuğunun üstüne yemin etmiyorlarmı, gelde cinnet geçirme. Moklarını yesinler o çocuklarınalsanaalsanasmile

Aynen katılıyorum. En uyuz olduğum durum bu...
Bide yalan yere yemin etmeleri tabi...
Ben yorum yapmak istemiyorum...
Aldatıyor da olabilir aldatmıyor da...

Cok zor bir durum.....

Bosansan belki yarin öbür gün yok yere yuvami yiktim, cocugmu bir nevi babasiz biraktim deyip vicdan azabi cekeceksin...

Bosanmasan, esin sigara almaya bile ciksa, acaba yine ne haltlar karistiriyor deyip hep güvensizlik duyacaksin...:kahve:

Yani her iki durumdada zararli cikan sen oluyorsun bir bakima, cünkü tam manasi ile seni aldattigni ispat eden bir kanitin belgen yok, ve en önemliside bu konu disinda esinle normalde hic bir sorunun yok, kötü bir baba kötü bir es degil........öyle olsa kararlarinda daha kesin ve net olabilirdin muhtemelen.:hulya:

Vallaha arkadasim ne diyim.....bosanmaya karar verirsen gercektende bundan cok cok emin olman lazim...yarin keske dememek icin...
Ama hayir evliligne bir sans daha vermeye karar verdiysen, esine seni ikna etmeyi basarirsa, olani biteni unutmaya calisman lazim, cünkü sürekli güvensizlik duymakla saglikli bir evlilik sürdürülmez.:1hug:

Umarim hakkinda hayirlisi olur.:teselli:

Biliyorum hiç birşey eskisi gibi olmayacak çok zor benim için bundan sonra öfkeyle karar vermek istemiyorum ama sonu yok gibi geliyor artık.Kadınla konuşacağım ama hiç bir bahanesi yok bu olayın.Eşimin eski bir arkadaşıymış yıllar sonra karşılaşmışlar eşinden ayrılmış işe ihtiyacı varmış kimsesi yokmuş bizimkininde çevresi geniştir ona iş bulacakmış mış da mış.Mesajların içeriği böyleymiş.İstersem çıkartacakmış mesajları.Bana bahsetme gereği duymamış o kadar önemli değilmiş.Gece aramasıda gündüz mesaj atmış sonra görmüş cevaplayamamış onun için aramış masal gibi geliyor bunlar bana çıldırıyorum hala . Mesajlaşması hataymış kabul ediyo ama şifresini kendi vermiş bana böyle birşey olsa veririmiymiş.Çocukda keyifsiz biraz giremiyorum nete derdimi paylaşan herkese teşekkürler.

buna benzer bir konu vardi daha önce adam karsina yok issiz yok gariban yardim ayagina kadini calistigi yere aldirmisti sonrada iliskileri cikti ortaya insallah sizinki öyle olmaz

X