bir aldatılma hikayesi daha...

Bizim bu türk erkeklerimiz ne yardim sever oldular ya...

Bazilari kendi eviyle ugrasmayipta, milletin derdine kosuyor...

hep aynı şey oluyor artık....
ne oldu bize yaaa anlayamıyorummm..
eminimki eşinden süphelenen yada şüphelenmeyen kadınlar da bu araştırma işine girseler 100 kadından 80 inde sonuç aynı olacaktır
haaa bu aldatmamı olacaktır orası süpheli ...ama artık erkeklerin bu tür mesajlaşma telle konuşma olayını normal bişeymiş gibi görmesinden kaynaklanıyor herşey... bakıor adam etrafındaki erkeklerin yarısından çoğunun böyle bir takıntısı var eee benimde neden olmasın diye oda buluyor kendine birilerini...
işte esas olay ondan sonra başlıor zaten... bazı erkekler bu olayı dozunda bırakıp aptalca maceralara atılmıorlar.. bazıları da bu aptalca maceraya kapılıp evlerini eşlerini çocuklarını harcıyorlar...
yazık gerçekten yazık....
şimid bazı arkadaşlarım olaylar bu kadar kötü değil ben erkeklerin bu kadar kötü olabileceğine inanmıyorum diyebiilrler onlara saygı duyarım ...
ne yazık ki bunlar da benim nacizane fikirlerim...

hep aynı şey oluyor artık....
ne oldu bize yaaa anlayamıyorummm..
eminimki eşinden süphelenen yada şüphelenmeyen kadınlar da bu araştırma işine girseler 100 kadından 80 inde sonuç aynı olacaktır
haaa bu aldatmamı olacaktır orası süpheli ...ama artık erkeklerin bu tür mesajlaşma telle konuşma olayını normal bişeymiş gibi görmesinden kaynaklanıyor herşey... bakıor adam etrafındaki erkeklerin yarısından çoğunun böyle bir takıntısı var eee benimde neden olmasın diye oda buluyor kendine birilerini...
işte esas olay ondan sonra başlıor zaten... bazı erkekler bu olayı dozunda bırakıp aptalca maceralara atılmıorlar.. bazıları da bu aptalca maceraya kapılıp evlerini eşlerini çocuklarını harcıyorlar...
yazık gerçekten yazık....
şimid bazı arkadaşlarım olaylar bu kadar kötü değil ben erkeklerin bu kadar kötü olabileceğine inanmıyorum diyebiilrler onlara saygı duyarım ...
ne yazık ki bunlar da benim nacizane fikirlerim...

"aşkı memnu" gibi ahlaksız bir dizinin ve benzerlerinin izlenme rekorları kırdığı bu toplumumuzda siz hala bu aile çökmelerinin nedenini mi arıyosunuz?

Bizim bu türk erkeklerimiz ne yardim sever oldular ya...

Bazilari kendi eviyle ugrasmayipta, milletin derdine kosuyor...

Katılıyorum..

Eve ekmek almaya gitmez, elin karısının derdini dinler ,çare olmaya kalkar..yasakkelime
Külliyen yalan...
Eşine,kendini ispat et o zaman dersin..aklasın kendini..:jeyyar:
Sen eski bir erkek arkadaşına,gece gece msj yazıp konuşsan kendi ne düşünürdü acaba?
Sürünsün..
sositososito

Arkadaşım haklısın hemde çok haklısın ne derdiymiş bu dinlediği...ama konuyuda iyice araştır derim öfkeyle karar alma...mesajlarımı getirecek getirsin...içeriği neymiş...sonuçta evlilikte yaşanmaması gereken bir şey şüphe güven bunalımı ...öfkeyle karar verip sonra pişman olma derim...burdaki herkesin haklı tepkisini anlıyorum...ama bence sen sakinleş her şeyi açıklığa kavuştur ve ona göre karar ver...

bence brz fevri davranmışsınız.keşke bi açıklamasını iice dinleyip gizliden takip etseydiniz ablacım

Ona mı kalmış dert babası olmak canım aaa :umursamaz:

Bu kadının hiç arkadaşı vs yokmuymuş ki evli barklı adamla derdini paylaşıp derman arıyormuş :umursamaz:

Eşinde de hata var ,

burnunu sürttür bence.Biraz ayrı kalın en mantıklısı bu gibime geldi bi an

kadınla yüzleşsende birşey varsa seni bir şekilde uyuturlar..

artık daha araştırmacı davran desem olay ayyuka çıkmış. eşin bildiğinin farkında..

geriye tek şey kalıyor.. bir arkadaşın yazdığı gibi;" savcılıktan mesajları çıkarmasını " isteyeceksiniz..

başka hiçbir şekilde güven duymanız mümkün değil..

öyleki bana da boş bir olay gibi gelmedi.. kadın eşinden ayrılıyor, iş arıyorsa, dertliyse, kadını en iyi kadın anlar deyip sizinle tanıştırıp , sizin yardım etmenizi isteyecek, çevrenizde iş olursa, o bayanı tavsiye etmenizi isteyecekti...

iyi niyetli bir durumda sizede haber verilirdi.. zor değildi..

ama size bir sorum daha olacak.. aşırı kıskançlığınız varmı? yani eşiniz bir kadına selam verince dahi kıskanyormusunuz? kıskanınca bunu eşinize yansıtıyormusunuz? eğer böyle bir durum varsa, sizin kıskançlık krizlerine girmemeniz için, anlatmamış olabilir..

yinede en iyi yol.. mesajları görmek..

Sana inanmam için msjlaşmalarınızı görmem gerek de.Eğer "Sildim" derse o zaman daha kötü düşünebilirsin..Ya da madem çok güveniyor kendisine, o zaman bir anda "kendine güveniyorsan, bana masum olduğunu ispatlamak istiyorsan şimdi benim yanımda o kadına naber diye bir mesaj at" de.Karşıdan gelen cevaba göre bakarsın durum neyi gösteriyor diye.

Bu bana çok mantıklı geldi.

De ki, sana sadece tek bir şekilde güvenebilirim. Al telefonunu kurcala. Bence silmiştir ama silmediyse görürsün zaten. Ama çok yakın tarihli mesajlara aldanma, bu olay patlak verdikten sonra senin telefonu karıştıracağını tahmin edip seni yanıltmak için havadan sudan mesajlaşmış olabilirler. Eski tarihli mesaj varsa ne âlâ, yoksa da eşinin telefonundan ona abartmamak şartı ile böyle canımlı cicimli bir mesaj yolla, "Eşimi başımdan anca defedebildim, nasılsın birtanem" falan gibi, bakalım ne cevap gelecek.

Ama eşinin dibinden ayrılma sakın o sırada haber uçuramasın, ikisini de faka bastırırsın böylece, başka yolu pek yoktur bu işin.

Eşin bana inandırıcı gelmedi ama bir dene bakalım. En azından emin olursun bir şeylere.

bu erkeklerin hepsi aynı.benm eşimde beni internette tanıştığı biriyle aldatmaya kalktı.benden gizli msn adresi varmş msn adresini buldm şifreyi kırdım şok oldm.ne ağladm ne güldm dondum kaldım ve kadınla eşimin ağzından msnde yazıştm eşim geldiğindede bilgisayarı kafasına fırlattım.7 ay oldu ama hala acaba başka varmıydı diorm

bu erkeklerin hepsi aynı.benm eşimde beni internette tanıştığı biriyle aldatmaya kalktı.benden gizli msn adresi varmş msn adresini buldm şifreyi kırdım şok oldm.ne ağladm ne güldm dondum kaldım ve kadınla eşimin ağzından msnde yazıştm eşim geldiğindede bilgisayarı kafasına fırlattım.7 ay oldu ama hala acaba başka varmıydı diorm

İşte bir kere yıkıldı mı güven yerine zor gelir bir daha

Kötü bir duygudur eminim bu..Allah ıslah etsin böyle doyumsuz erkekleri ve de..Erkeğin evli olduğunu bildiği halde onunla yakınlık kuran kadınları..

Zor günler geçirdim birde hasta olunca yazamadım bir daha.Yalvarmalar felan filan.Anlattığı şeyler mantığıma da yattı bir ara bir arkadaş için x abiye iş sordum demişti.Bende çok zor artık orda işe alınmak demiştimde ihtiyacı var kimsesi yok demişti.O zaman sanada bahsetmiştim O kadar önemli olmadığı için üzerinde durmadım ama oda hergün mesaj atıp soruyordu bende cevap verdim mecburen gece aradığımda da gündüz defalarca aramış duymadım bir şey oldu diye aradım diyor ona neyse.Çok meraklıdır zaten milletin işini halledip aferin almaya.Haklısın mesajlarına hergün cevap vermem uzatmam hataydı dedi.Eve almadım eşimi bir süre ailesi araya girdi.Annesi Ne zaman yapacak kızım öğlen yemeğinde bizde oluyor akşam 5.30 da evinde felan dediler.Bu defa affet bir daha en küçük şüphelensen bile istersen bırakırsın dediler.Mesajların içeriği çıkmıyormuş öğrenemedim.Aslında şüphelerim bitmedi artık her şeyinden şüphe ediyorum.Ama elimde kanıt yokkende bir kalemde silip atamadım işte.Konuşmak kolayda iş başına gelince kolay olmuyor evliliği bitirmek.Bundan sonra arama ayrıntısı benim mailime gelecek onun haberi yok ama.Yapacak olan gene yaparda Takipteyim nasıl olsa yaparsa bir şekilde yakalarım bu seferde kimseyi dinleyip gözünün yaşına bakmam diyorum.Ama çok zor Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu halada kendime gelemedim psikoloğa gitmeyi düşünüyorum.

Zor günler geçirdim birde hasta olunca yazamadım bir daha.Yalvarmalar felan filan.Anlattığı şeyler mantığıma da yattı bir ara bir arkadaş için x abiye iş sordum demişti.Bende çok zor artık orda işe alınmak demiştimde ihtiyacı var kimsesi yok demişti.O zaman sanada bahsetmiştim O kadar önemli olmadığı için üzerinde durmadım ama oda hergün mesaj atıp soruyordu bende cevap verdim mecburen gece aradığımda da gündüz defalarca aramış duymadım bir şey oldu diye aradım diyor ona neyse.Çok meraklıdır zaten milletin işini halledip aferin almaya.Haklısın mesajlarına hergün cevap vermem uzatmam hataydı dedi.Eve almadım eşimi bir süre ailesi araya girdi.Annesi Ne zaman yapacak kızım öğlen yemeğinde bizde oluyor akşam 5.30 da evinde felan dediler.Bu defa affet bir daha en küçük şüphelensen bile istersen bırakırsın dediler.Mesajların içeriği çıkmıyormuş öğrenemedim.Aslında şüphelerim bitmedi artık her şeyinden şüphe ediyorum.Ama elimde kanıt yokkende bir kalemde silip atamadım işte.Konuşmak kolayda iş başına gelince kolay olmuyor evliliği bitirmek.Bundan sonra arama ayrıntısı benim mailime gelecek onun haberi yok ama.Yapacak olan gene yaparda Takipteyim nasıl olsa yaparsa bir şekilde yakalarım bu seferde kimseyi dinleyip gözünün yaşına bakmam diyorum.Ama çok zor Allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu halada kendime gelemedim psikoloğa gitmeyi düşünüyorum.

Allah yardımcın olsun canım ya.

Canım psikoloğa git çok zor insanın bu psikolojiyi kaldırması...Umarım en kısa zamanda atlatırsın...Ama inan bu erkekler kuş beyinli eşinin söylediklerinin doğru olma ihtimali bence daha çok çünkü gerçekten böyleler ele yaranmak yenemedikleri bir zaafları..Sınır çizmeyi bilmiyorlar bir iki burunları sürtecekki akılları başına gelecek...Benim eşim arkadaşları yüzünden beni ne kadar kırdı 2 senede ne bunalımlar yaşadım şimdi ne oldu ...beni üzdüğü o insanların değmeyeceğini ancak anlamaya başladı...şimdi oturup zevkine varıyorum ama işte neye yarar...Sana tavsiyem senin kalbini temiz tut kimlere değer verip seni kırdığını öyle bir pişmanlık yaşıyorlarki sana oturup izlemek kalıyor...

aldatann erkeklerinn yada kadınlarınnn .allah hepsinin belasını wersinn.düşünmezlermii hiç çoçuklarını, yuwalarının huzurunu mutluluğunu..

herşeyy bi çeşit olduu.sen yardımm et allahımm

Tam olarak elinizde bir kanıt yok. Mesajlaşması ve gece vakti ,siz uyurken hem de bir bayanla konuşması hak verilebilecek bir durum değil. Ama elinizde kanıt olması için mesajların içeriğini bilmeniz gerekir ki ,acaba mı diyip kendinizi yemeyin, ikilemde kalmayın. Emin olmak sizin vereceğiniz karar için ve içinizin rahat olması için, arkanıza bile bakmamak için gerekli.

Ben olsam ben de sindiremezdim. Benim eşime me kalmış başka bayanların derdini çözmek, ki durum pek ona benzemiyor. Çünkü en azından böyle birşey varsa bile bu açık açık yapabilirdi, siz neden hiç denk gelmediniz telefon konuşmalarına. Gizli olması tuhaf zaten.

Kırmızı ile belirttiğim yerde ne kadar güzel bir tespit var. ışte bu kulübü bu yüzden seviyorum. Sizin aklınıza gelmeyen başkasının aklına gelebiliyor. Doğru ya siz yattıktan sonra bile telefonla görüşüyorlar ama sizin yanınızda hiç denk gelmiyor.. Bana da hiç inandırıcı gelmedi.. Aldattı mı bilmem ama işin içinde yalan var.:eek:klava:

X