Bir anda evi terk ettim ne yapmalıyım

Atar gider yapip sonrasinda pisman olup ben ne yapicam diyecekseniz hic yapmayin..Esinizin eline daha buyuk koz veriyorsunuz.
Annenin evine bırakıyım dedi ben de o bırakmadan çıkıp gittim bu durumun sorumlusu odur atar yapmadığımı düşünüyorum çünkü eğer atar yaptıysam bu bana sonradan pişmanlık olarak döner duygularım zayıf olduğu için

Merhaba eski konularımdan da belki hatırlayanlar olur problemli bir evliliğim vardı bugünkü tartışma sonrası da evi terk ettim. Kayınvalidem hasta olduğu için onlardaydık ben yemek bulasık vs hizmetlerini yapıyordum. Eşim, benim onaylamadığım ve daha öncesinde de aynı meseleden sorun yaşadığımız arkadaşı ile akşam çıkacaklarını söyledi. O arkadaşı ile son görüştüğünde eşimin cep telefonunda görüntülü sohbet veya o tarz ortamlarda bulunan kadınlara ait birkaç video vardı. İçkilerle dolu bir masada eşimin fotoğrafı vardı. O gün söz vermesi üzerine söz konusu arkadaşı ile görüşme konusu kapanmıştı. Ta ki bugun yine gündeme gelene kadar. Söz verdiğini, gitmesini istemediğimi söyledim. O da birdaha beni asla bir yere göndermeyeceğini, sıkacağını söyledi. Ben de sen bilirsin geçinmeye gönlün yoksa benim de yok dedim.o da seni annenin evine götürüyüm benimle eve geçmene gerek yok dedi. O sırada da annem yoldaydı ve oğlumu getiriyordu. Ben de valizimden eşimin eşyalarını çıkardım ve valizi alıp evden çıktım annemle gittim. Ailesi dur gitme felan dedi dinlemedim. Eşim şimdi daha fazla sinirlenecek ve inatlaşacaktır. Bu konuyu büyütür yani. Bana son söylediği ‘annenin evine götürüyüm’ lafı birden çok ağırıma gitti ve böyle bir sey yaptım. Düşüncelerinizi rica ediyorum
Yaşadığınız şeyin aynısını nişanlımda tecrübe etmiştim, sonuçta defalarca birbirimizi yedik benim hiç arkadaşım kalmazken onda gram değişen bir şey olmadı alkolü sigarayı bırak dedikçe o arkadaşlarıyla ortamına koşuyordu evli olsaydım belki engellerdim diyordum ama yok insan istemezse hiçbir şey yapmıyormuş.
Bence o sizi öncelikli görmüyor görse rahatsız olduğunuzu bildiği bir şeyi yapmaya devam etmezdi

Yaşadığınız şeyin aynısını nişanlımda tecrübe etmiştim, sonuçta defalarca birbirimizi yedik benim hiç arkadaşım kalmazken onda gram değişen bir şey olmadı alkolü sigarayı bırak dedikçe o arkadaşlarıyla ortamına koşuyordu evli olsaydım belki engellerdim diyordum ama yok insan istemezse hiçbir şey yapmıyormuş.
Bence o sizi öncelikli görmüyor görse rahatsız olduğunuzu bildiği bir şeyi yapmaya devam etmezdi
Yo asla engelleyemezdiniz erkenden kurtulmuşsunuz iyi olmuş

Cep telefonunda başkası tarafından gönderilmiş video görmüştüm. Erkekler arasında böyle videoların gönderildiğini,o kişiyi uyaracağını felan söylemişti
Yaptığın şeyin arkasında dur sonuna kadar haklısın bence olduuuuu sen evde anasına babasına bak o alemler yapsın yok öyle dünya sana izin verir miydi sanki

Üzgünüm ama bu tip adamlarla evlilik veya ilişki yürümüyor...Bazı adamlar vardır, eşleriyle kötü olmamak için dışarıya hayır der bu durumlarda ama bazıları vardır ki sallamaz eşini, söz verdiğini tutmaz, canı oyle istiyordur gider...İşte bu tipler beraber olduğu kişiye malesef bi bağlılık hissetmeyen kişiler...En önemlisi VEFA duyguları yok..Karım benim için şunları yaptı ve yapıyor, ben de o şekilde basıp gidemem demez yani...

Bu kişilerle asla mutlu olunamıyor

Üzgünüm ama bu tip adamlarla evlilik veya ilişki yürümüyor...Bazı adamlar vardır, eşleriyle kötü olmamak için dışarıya hayır der bu durumlarda ama bazıları vardır ki sallamaz eşini, söz verdiğini tutmaz, canı oyle istiyordur gider...İşte bu tipler beraber olduğu kişiye malesef bi bağlılık hissetmeyen kişiler...En önemlisi VEFA duyguları yok..Karım benim için şunları yaptı ve yapıyor, ben de o şekilde basıp gidemem demez yani...

Bu kişilerle asla mutlu olunamıyor
Malesef😞

X