Bir bayan bir erkeğe duygularını söylemeli mi?

Kadınların erkeğe seni beğendim bir kahve içelim mi demesini abes bulmuyorum , hatta bunu basitlik olarak gören zihniyeti kınıyorum.

Ama sizin durumunuz çok farklı arkadaşınız değil , muhabbetiniz yok , hiç tanışmamışsınız , bir kelime konuşmamışsınız. O yüzden durup dururken ben seni beğeniyorum demek biraz Abes olur sanki

Zamana bırakmalı bi ışık görürsen açılırsın

Benim bu adamla arkadaş olma şansım yok yani. Eldeki imkanlarla ne yapabilirimin derdindeyim. :)

Çok yakın bir arkadaşım söyledi duygularını :) şuan çok mutlular yakında da evlenecekler. Bence içinizde kalacağına bir şekilde konuşun. En kötü olmaz ne kaybedersiniz ki? Biz bizimle her konuşmak isteyen erkeğe olumlu dönmüyoruz bu ne karşıda ki kişiyi kötü yapıyor ne de bizi iyi biri. Tam tersi sizin içinde geçerli olmazsa olmaz , olursa da bakarsınız çok mutlu olursunuz :)

İçime su serpen mesaj nihayet:) Direkt hoşlanıyorum demeyeceğim çünkü karakterini bilmediğim birinden hoşlanmam ama içimde tarifsiz bir merak duygusu tanıma isteği arkadaşlar yanlış anlıyor beni aslında yoğun bir duygusallık içinde değilim. Ama bazı erkekler buna hoş bakarken bazıları bundan evlenecek kız olmaz diyebiliyor böyle biri değilim yani yaparsam ilk olacak ama bunu karşı taraf böyle anlar mı bilemiyorum

Hayır 1 yıl önceki fotolarda var 1 yıldır yok yani. Ve twitterda bir kez beğen yaptı normalde kurumsal şeyler dışında bir gönderiyi beğenmez
Tatlım iş vasıtasıyla numaramın olduğu biri var oda her durumuma kaçırmadan bakıyor dediğin gibi ilk bakanlardan oluyor hatta bi tanesi için beğenme işareti de göndermiş akşamın bi saati adam beni mi beğenmiş oluyor ?

Tatlım iş vasıtasıyla numaramın olduğu biri var oda her durumuma kaçırmadan bakıyor dediğin gibi ilk bakanlardan oluyor hatta bi tanesi için beğenme işareti de göndermiş akşamın bi saati adam beni mi beğenmiş oluyor ?
Bilemeyiz belki :) ben çoğu hikayeleri eş geçiyorum ve isaret de atmam ama begeniyorsam birini ilgi ile takip eder bir işaret vs koyarım. Kişisel bişey biraz sanırım

Bilemeyiz belki :) ben çoğu hikayeleri eş geçiyorum ve isaret de atmam ama begeniyorsam birini ilgi ile takip eder bir işaret vs koyarım. Kişisel bişey biraz sanırım
Whatsapp ta açmadan görebildiklerimi açmıyorum bile ben 😀

Whatsapp ta açmadan görebildiklerimi açmıyorum bile ben 😀

Aynen. O yüzden kafam takıldı zaten. Aşırı yoğun çalışan biri ve gerçekten oturup tek tek hikaye bakacak durumda değil. Birazda utangaç olduğu ozlenimim var açıkçası o sebeple umit var konuştum sanirim

Birde arada yaş farkı var ben 3 yaş büyüğüm ondan ve başımdan bir evlilik geçti 1 ay süren. Onunda ilk fotoğraflarında yüzüğü var ama sonradan yok boşandı mi Nisan mi attı bilemiyorum :/ o 27 ben 30
Belki hala evlidir de yüzük takmıyordur

Aynen. O yüzden kafam takıldı zaten. Aşırı yoğun çalışan biri ve gerçekten oturup tek tek hikaye bakacak durumda değil. Birazda utangaç olduğu ozlenimim var açıkçası o sebeple umit var konuştum sanirim
Sen gene de adım atma boşver o gelsin

Kızlar konumundan dolayı resmi gönderiler ve fotoğraflar dışında hiçbir gönderiyi beğendiğine denk gelmedim ama :/

Yine de size ilgisi olduğunu göstermez bu. Gönderinin ne ile ilgili olduğuna da bağlı. Kendi fotoğrafınızı beğendiyse belki bir ihtimal ama gene de düşük ihtimal.

Cvde evli yazmıyor ve yüksek ihtimal Nisan attı. Benim tek endişem benim boşanmış olmam ve yaşımın büyük olmasının onun tarafından yadirganmasi
Sizi kısmen anlıyorum. Ama şu var düşünün artık bütün hayatınız boyunca kiminle karşılaşırsanız kiminle ilişki kurarsanız bu durum değişmeyecek yani siz evlenmiş ve boşanmış bi kadınsınız bu gerçeği değiştiremeyeceğinize göre bu duruma alışın. Benim size naçizane tavsiyem bu boşanmış olmanız sizin kişiliğinizin krekterğnizin güzelliğinizin önüne set olarak koymayın. Evet maalesef kahretsin ki toplumumuzda böyle iğrenç bi önyargı var. Ama siz bunu kendinize yapmayın. Bakın bi örmek vereyim abimle yengem boşandı üstelik bi çoçuk vardı yengem evlendi abimden sonra evlendiği kişi 27 kendisi 32 yaşındaydı ve çocuk olmasına rağmen şuan ki eşiyle çok mutlu bi evlilik yaşıyor. Bunu deneyimlerden anlayamazsınız. Sizi bü yüzden sevemeyecek kabullenemeyecek birini emin olun o vakit geldiğinde sizde istemezsiniz. Şimdiden bu duyguya kapılmayın

Benim bu adamla arkadaş olma şansım yok yani. Eldeki imkanlarla ne yapabilirimin derdindeyim. :)
İşten ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanılamaz mısınız?

Ya da işle ilgili bir şey sorma bahanesi ile sohbet başlatamaz mısınız ?

Sizi kısmen anlıyorum. Ama şu var düşünün artık bütün hayatınız boyunca kiminle karşılaşırsanız kiminle ilişki kurarsanız bu durum değişmeyecek yani siz evlenmiş ve boşanmış bi kadınsınız bu gerçeği değiştiremeyeceğinize göre bu duruma alışın. Benim size naçizane tavsiyem bu boşanmış olmanız sizin kişiliğinizin krekterğnizin güzelliğinizin önüne set olarak koymayın. Evet maalesef kahretsin ki toplumumuzda böyle iğrenç bi önyargı var. Ama siz bunu kendinize yapmayın. Bakın bi örmek vereyim abimle yengem boşandı üstelik bi çoçuk vardı yengem evlendi abimden sonra evlendiği kişi 27 kendisi 32 yaşındaydı ve çocuk olmasına rağmen şuan ki eşiyle çok mutlu bi evlilik yaşıyor. Bunu deneyimlerden anlayamazsınız. Sizi bü yüzden sevemeyecek kabullenemeyecek birini emin olun o vakit geldiğinde sizde istemezsiniz. Şimdiden bu duyguya kapılmayın
Ağzınıza sağlık medeni durumla ne kulağımız uzuyor ne burnumuz.... Toplumda ön yargılı olanlarla ilişkiyi kesersin haddini bildirirsen darısı başına dersin olur biter... Onların bekara evde kaldın evliye eşini aldattı yok ikinci çoçuğu yap yok eşin döver sever yok eşi eve bağla safsataları yarım akılları önyargıları hiç bitmiyor.... . Hiç umursamayın.... Zaten kral çıplak artık herkes her evliliğin keyifle sevgiyle sadakatle değil sürünmekle geçtiğinin farkında dağıldı o imaj.... İyi evliliği olanlar dışında..... Hayatınızın direksiyonun geçin onu Ayşe teyzeye bakkal recebin yarım ağzına aklına bırakmayın.... Boşanmak ayıpsa evli olup başka adamla ilişki yaşayan sürüsüne bereket kadın var bu ülkede.... Her kadın değil lakin var yok mu böyle erkekde var kadında..... Kral çıplak yani.... Artık herkes haddini bilip... Kimseyi medeni hali için aşağılayamaz.aklı varsa herkes kendine kullanmalı yoksa akıl verdiğini sanıyorsun bakıyorsun kalan aklı kendine yetmiyor.... Bu konuşanlarında şahane hayatı olsa bişey demiycem..... Al birini vur birine 🙏

İlk fotograflarda yüzük olup sonra ki fotoğraflarda olmaması ilişkisi olmadığı anlamına gelmiyor.

Belki çıkarmıştır .

Size yaklasmiyorsa , sadece uzaktan gördüğünüz kişiye bence açılmayın.

Bence tabi ki direkt açılmayın ama tanışmaya çalışın. Bir bahane uydurun mesela. İdari amir demişsiniz. Siz ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama işle ilgili uygun bir şeyler uydurup bir soru sorabilirsiniz. Böylece muhabbet açılır. Bence.

Sadece uzaktan gordugunuz birisi icin fazla hayal kurmussunuz

Yorumunuz için teşekkür ederim ama hayalim yok. Sadece tanımak isteği var içimde. Bu şekilde tanışmak isteyip bir konuşmada soğuduğum insanlar oldu. Yani biliyorum sadece bir kez konuşup anlama düşüncem sadece.

Bence tabi ki direkt açılmayın ama tanışmaya çalışın. Bir bahane uydurun mesela. İdari amir demişsiniz. Siz ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama işle ilgili uygun bir şeyler uydurup bir soru sorabilirsiniz. Böylece muhabbet açılır. Bence.

Memurum fakat dediğim kisi bize bir buçuk saat uzaklıkta bir yerde idari amir benim amirim değil. Kendi çalıştığım yerde o pozisyonda olan kişilerin odasına girip çıkma sohbet etme imkanım çok oldu. Ama farklı yerde olması durumu değiştiriyor. O bölgede çalışmadığım için sosyal medya dışında şansım yok.

ya valla açılmak değil tabi ama ben böyle durumlarda bir şey soruyorum nebiliyim bir bahaneyle yazıyorum ya. sonrası gelir zaten ilgisi varsa veya sizi tanımaya açıksa. gelmiyorsa daha da yazmıyorum mesela unutuyorum gidiyor

X