Bir çocuk daha melek oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Benbirdost

‍‍‍
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
6.279
7.408
Yayın yasağı konduğu halde her yerde müslüme olayı çıkıyor karşıma 😭 yasak koysalar ne ki Allah aşkına sanki yasak koyunca farklı olucak o minicik güzel Müslüme geri mi gelecek? Dedesi denen mahlukat meğer babasıymış. Gelinene, öz oğlunun karısına göz dikmiş tecavüz etmiş. Bir tane çocuğu olmuş kadının. Demek ki yıllarca tecavüz etmiş ki güzeller güzeli müslüme de o pezevengin çocuğuymuş... Ve gelininden olan ilk çocuğunu da tecavüz etmiş. Şimdi de müslüme'ye😭😭 Allah'ım ona en ağır belaları yağdırsın başına...

2 yaşında bir kızım var ve hamileyim... O kadar korkuyorum ki artık.

Zor bir hamilelik geçiriyorum düşük riski var. Dr sürekli yatacaksin dedi. Kızım da küçük olunca annemle babam her gün yanıma geliyor annem yemekleri yapıyor babamda kızımı parka götürüyor.
Müslüme olayıni da babamdan öğrendim o çocuk kayıp olduğundan beri Babamin morali bozuk ve artık parka kızımı (torununu) yalnız götürmek istemiyor. "Ya gözümden bir an da kaybolursa diye çok korkuyorum" diyor ve o yüzden artık annemi de götürüyor... İçimize bu korkuları salan pis sapıklar yüzünden artık insanlar ne torunlarını rahatça gezdirebiliyorlar. Ne de kadınlar olarak yalnız sokağa çıkmaya korkar olduk... Her gece yatmadan önce Allah'a dualar ediyorum kızımı ve dünyadaki bütün çocukları korusun diye 😔

Ben çok güzel çocukluk geçirdim. Yazları sabahları mahallemizdeki camiye giderdik...
İmam çok babacandı... Akşam saatinde tek başına bakkala giderdik bakkal amca fazladan minicik çikolata verirdi ama karşılığında beni öp demezdi... Gece yarısına kadar mahallede maç oynardık, yakar top, saklambaç, çizgi oyunlar, ip atlama, koşma yarışları yapardık... Hiç kimseden korkmazdık çünkü o zamanlar kötü insanlar yoktu... Ve ozamanlar da bize ailelerimiz "yabancılar size çikolata verirse sakın almayın sizi kaçırırlar organlarınızı alırlar" derlerdi... Hiç bir yabanciya yaklaşmazdık.

Ama şimdi kimden koruyacağız çocuklarımızı, öz babaların çocuklarına tecavüz olaylarını bile gördük izledik televizyonlarda... Peki bizler çocuklarımızı nasıl uyarıcaz, kimlerden uzak tutacaz??? Çok uzun yazdım kusura bakmayın ama çok üzüldüm müslüme'ye 😭 ve şuan Allah bilir hangi bebeklerin, çocukların canlarını yakıyorlardır....

Mesela bir çocuk TV de bu haberi izlerken "keşke birileri de beni farketse artık" diye dua ediyor mudur? Böyle bir düşünce bile beni kahrediyor 😭😭😭

Yayın yasağı konduğu halde her yerde müslüme olayı çıkıyor karşıma 😭 yasak koysalar ne ki Allah aşkına sanki yasak koyunca farklı olucak o minicik güzel Müslüme geri mi gelecek? Dedesi denen mahlukat meğer babasıymış. Gelinene, öz oğlunun karısına göz dikmiş tecavüz etmiş. Bir tane çocuğu olmuş kadının. Demek ki yıllarca tecavüz etmiş ki güzeller güzeli müslüme de o pezevengin çocuğuymuş... Ve gelininden olan ilk çocuğunu da tecavüz etmiş. Şimdi de müslüme'ye😭😭 Allah'ım ona en ağır belaları yağdırsın başına...

2 yaşında bir kızım var ve hamileyim... O kadar korkuyorum ki artık.

Zor bir hamilelik geçiriyorum düşük riski var. Dr sürekli yatacaksin dedi. Kızım da küçük olunca annemle babam her gün yanıma geliyor annem yemekleri yapıyor babamda kızımı parka götürüyor.
Müslüme olayıni da babamdan öğrendim o çocuk kayıp olduğundan beri Babamin morali bozuk ve artık parka kızımı (torununu) yalnız götürmek istemiyor. "Ya gözümden bir an da kaybolursa diye çok korkuyorum" diyor ve o yüzden artık annemi de götürüyor... İçimize bu korkuları salan pis sapıklar yüzünden artık insanlar ne torunlarını rahatça gezdirebiliyorlar. Ne de kadınlar olarak yalnız sokağa çıkmaya korkar olduk... Her gece yatmadan önce Allah'a dualar ediyorum kızımı ve dünyadaki bütün çocukları korusun diye 😔

Ben çok güzel çocukluk geçirdim. Yazları sabahları mahallemizdeki camiye giderdik...
İmam çok babacandı... Akşam saatinde tek başına bakkala giderdik bakkal amca fazladan minicik çikolata verirdi ama karşılığında beni öp demezdi... Gece yarısına kadar mahallede maç oynardık, yakar top, saklambaç, çizgi oyunlar, ip atlama, koşma yarışları yapardık... Hiç kimseden korkmazdık çünkü o zamanlar kötü insanlar yoktu... Ve ozamanlar da bize ailelerimiz "yabancılar size çikolata verirse sakın almayın sizi kaçırırlar organlarınızı alırlar" derlerdi... Hiç bir yabanciya yaklaşmazdık.

Ama şimdi kimden koruyacağız çocuklarımızı, öz babaların çocuklarına tecavüz olaylarını bile gördük izledik televizyonlarda... Peki bizler çocuklarımızı nasıl uyarıcaz, kimlerden uzak tutacaz??? Çok uzun yazdım kusura bakmayın ama çok üzüldüm müslüme'ye 😭 ve şuan Allah bilir hangi bebeklerin, çocukların canlarını yakıyorlardır....

Mesela bir çocuk TV de bu haberi izlerken "keşke birileri de beni farketse artık" diye dua ediyor mudur? Böyle bir düşünce bile beni kahrediyor 😭😭😭
İçim yandı o yavruya
Dedeyle birlikte baba da masum değil, anne hiç hiç değil....

Pislik herifi toprak bile kabul etmesin inşallah !!! Acı içinde gebersin
Öğrendiğim bilgiye göre adamı hapiste şişlemişler... İnşallah doğru olsun diye dualar ediyorum. Çünkü o çadırdan çıkıp hapiste rahat rahat yaylı yatakta yatması bile rahatsız ediyor...

.bugün bende bir
Sayfada okuıdım babası 40 yaşından sonra baba oldum çok masraf çıktı diye küçücük bebeğinin mamasına karınca zehri koymuş bebek kusmuş anneside şüpheleniyor biraz peçeteye koyup kızını mama aldığı eczaneye yolluyor adam bşr inceletip içinde zehir olduğunu fark ediyır hatta adam sosyal medyada bebekle ilgili başıma bela aldım falan diye paylaşıyor karısı hemenn şikayetçi oluyor kocasından ya madem çocuk istemiyorsun tut ozaman şeyini pislik

Sülale hepten degisikmis belli ki.. Rabbim sonumuzu hayr etsin. Gidişat hiç ama hiç iyi değil. Nasıl bir iğrençlik bu nasıl bı şerefsizlik? İçim almıyor yeminle. Zaten dedesi tutuklandığı zaman ne kadar da dedesine benziyor demiştim kendi kendime megersem babasıymıs. Allah'ım kötülüklerden , kötü insanlardan evlatlarımızı, bizi, ailemizi korusun. 🤲

Öğrendiğim bilgiye göre adamı hapiste şişlemişler... İnşallah doğru olsun diye dualar ediyorum. Çünkü o çadırdan çıkıp hapiste rahat rahat yaylı yatakta yatması bile rahatsız ediyor...
Bazen o tarz haberler çıkıyor bu durumlarda
Adama bisi olduğunu sanmıyorum suan
Şişlenmek onun ıcın ödül bence hem

İçim yandı o yavruya
Dedeyle birlikte baba da masum değil, anne hiç hiç değil....
İnanın babayı görmedim bile çünkü aylardir TV izlemiyorum kızıma da izletmiyorum. Çizgi filmler bile artık çocuklara pis msjlar veriyorlar... Bu olayı da ilk babamdan duydum sonra sosyal medyada karşıma çıktı sürekli annesinin röportajlarında çok duygusuz diyorlar ama okuduğum haberlerde anne tecavüzü çok kötü bir halde anlatmış. Belki yalan söylüyordur...

.bugün bende bir
Sayfada okuıdım babası 40 yaşından sonra baba oldum çok masraf çıktı diye küçücük bebeğinin mamasına karınca zehri koymuş bebek kusmuş anneside şüpheleniyor biraz peçeteye koyup kızını mama aldığı eczaneye yolluyor adam bşr inceletip içinde zehir olduğunu fark ediyır hatta adam sosyal medyada bebekle ilgili başıma bela aldım falan diye paylaşıyor karısı hemenn şikayetçi oluyor kocasından ya madem çocuk istemiyorsun tut ozaman şeyini pislik
Ulan... Bu reziller bi prezervatif takmaya erinir, cart diye içine boşalır, sonra vay efendim niye böyle? 😡

İnanın babayı görmedim bile çünkü aylardir TV izlemiyorum kızıma da izletmiyorum. Çizgi filmler bile artık çocuklara pis msjlar veriyorlar... Bu olayı da ilk babamdan duydum sonra sosyal medyada karşıma çıktı sürekli annesinin röportajlarında çok duygusuz diyorlar ama okuduğum haberlerde anne tecavüzü çok kötü bir halde anlatmış. Belki yalan söylüyordur...
Bu kadın sözde tecavüze uğrayıp çocuk doğuruyor, sonra bir daha oluyor aynı olay, çadırda yaşıyorlar, adam babasının karısına yürüdüğünden bir haber öyle mi... Kadının rızası yokmuş öyle mi.... Çocuk kaybolunca nasıl devlete koştular demek yardım istemeyi biliyorlar değil mi işte o yüzden annede bence suçlu. Hangi akılla geliniyle yatmış bir adamın yanında çocuk tutuyorsun, bu işler danışıklı dövüş, anne dibine kadar suçlu. İnsan olmak farklı bir durumdur, tecavüze mi uğradın, ailene mi dönemiyorsun, şiddet altında mısın öldürürüm kendimi gene o kp e yar olmam, hele evladımı... Ahhhh verecekler elime böyle lime lime etsem içim soğumaz.... O minicik gülen gözlerin resmini her görüşümde içim dağlanıyor. Topu şerefsiz, midesiz bir aile, hepsi birbirinden iğrenç

Eklentiler

• Screenshot_20211126_194718_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20211126_194718_com.huawei.browser.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 149
Annede de bir şey var.
Tecavüz tamam. Ama adam üf desen düşecek. Kadın baya baya o heriften güçlü.
Silah zoruyladır belki, ya da tecavüzü söylerse onda suç bulurlar, inanmazlar yaşlı adam diye, sustu.
Iyi de çadır da bu işler olurken, kayınvalide yok muydu?
Pedofili de ömür boyu saklanabilen bir şey değil.
Birilerini bilip de herkes susuyordu.
Ya da adam ulu orta canı istedi mi oğluna rağmen gelinine, kızına tecavüze hoş geldin mi diyorlardı?!

.bugün bende bir
Ya işte öz baba. Baba olacak bir de utanmaz şerefsiz... Kadın Allah'tan şikayet etmiş o kadını ve evladını Rabbim ömür boyu korusun... Annelik böyle bir şey işte. Müslümenin annesi de gerçek bir anne gibi olsaydı çocuğu kaybolur kaybolmaz ilk dedeyi şikayet etmeliydi. Hadi diyelim ki o pis sapik çocuklarıyla tehdit etmiş olsa bile "çocuğumun biri artık yok ne olacaksa olsun" diye her şeyi anlatmalıydı. Ama annem mugeyi izlediği için hepsi bir tuhaf diyordu...

Valla ben anneyi savunanları da anlamıyorum. Çadırlarda yaşıyorlar defalarca tecavüze uğramış ama babanın haberi yok öyle mi? Ben inanmıyorum.
Ayrıca Anadolu’nun çoğu yerinde oluyor böyle şeyler, ben merak edip Kardeşini Doğurmak kitabını okumuştum, merak eden varsa açsın okusun. O kadar fazla ki böyle olaylar, midem kaldırmıyor artık.

Tecavüz olayı doğru değilmiş, Müslümenin babası dedesi değilmiş yani. Bilginize hanımlar.
Ben nedense milletin gazını almak için paylaştıklarını düşünüyorum.
Bu kadar yaygara koptu, hatta ablasının bile ondan olduğuna dair haberler yapıldı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X